FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Arsenal Londra 0 - 1 (0 - 0)

«1237»
forever_STEAUA20.09.2007 10:32

Marți 2 octombrie Steaua primește vizita finalistei de acum doi ani a UEFA Champions League, Arsenal Londra.

 

Arsenal vine cu un moral foarte bun dupã ce a învins Sevilla cu 3-0.

 

Meciul va fi transmis în direct de Pro TV începând cu ora 21:45.

Bisquit20.09.2007 11:53

Vom fi la meci...

Sa vedem pana atunci....se pot schimba multe..

slipperyshadow20.09.2007 12:02

exact. cum spui tu. il schimba pe Hagi. il aduce pe Olaroiu si o sa luam cupa campionilor... :biggrin:

fiti realisti. cu echipa asta, daca aia au batut cu 3-0, noi o luam cu 6-7...

Dar, poate mai citesc si aia din staff-ul Stelei si mai gasesc si cate o idee buna pe aici...si poate avem noroc cum am avut mai mereu in fata echipelor englezesti...

rockan20.09.2007 12:33

Sa fim sriosi nu avem sanse cu Arsenal(fosta finalista UCL).Eu asta inteleg din atitudinea jucatorilor ca nu vor sa bata,parca le zice Hagi inainte de meci si in pauza sa nu bata,sa faca egal.NU II INTELEG!Ce acum ca joaca in UCL pentru a 2a oara consecutiv sunt mare vedete?FORZA Steaua forzateaua

c.ronaldo1720.09.2007 13:10

5-1, marcheaza Goian.

weeezer20.09.2007 13:12

Toate 5? :blush:

 

Lasa cine marcheaza, intrebarea e cine antreneaza?

slipperyshadow20.09.2007 13:13

noi cu 1, nu? hehe

cica a demisionat Hagi...eu tot zic ca a fost vina conducerii care a adus tot felul de ciudatenii...de jucatori. si a facut o varza.

c.ronaldo1720.09.2007 13:15
Toate 5? :blush:

 

Lasa cine marcheaza, intrebarea e cine antreneaza?

 

1.Nu, toate unu. :P

2.Pai va antrena cine a antrenat si pana acum, adica iluminatul.

**alex**20.09.2007 13:33

Gata, ne-au crescut sansele odata cu plecarea lui Hagi!

 

Trebuie sa incepem sa fim din nou optimisti. Vom arata altfel, mult mai bine decat cu Hagi.

forever_STEAUA20.09.2007 13:52

**alex**

 

Te grãbești... Cu cine pe bancã vom arãta altfel?

c.ronaldo1720.09.2007 14:05

@forever

 

Cu Lovin, Surdu, Ov.Petre si Petre Marin pe banca vom arata mai bine.

**alex**20.09.2007 14:06

@forever_STEAUA

 

Cu oricine. Mai slab decat Hagi nu exista. Pedrazzini, Oli, Rednic, Zenga, Dan Petrescu, Dorinel, Mourinho.. cine vrei tu.. cu oricare dintre ei am arata mai bine.

Virgil20.09.2007 14:08

Desi o spun cu parere de rau, cred ca Steaua va inregistra al doilea esec in Liga, iar Arsenal al doilea succes. Pedrazzini ii va urma probabil lui Hagi pana in iarna, dar nu cred ca poate schimba mare lucru in capacitatea de a da goluri a jucatorilor.

 

Fata de anul trecut s-au schimbat multe:

 

- avem portar superior valoric lui Carlos

- linia de fund nu mai are vechea omogenitate, chiar daca valoarea e aproximativ aceeasi

- mijlocul e net mai slab

- atacul nu gaseste drumul spre gol

 

Pasele laterale si lipsa de inspiratie in fata portii imi aminteste de Steaua lui Piturca, dar atunci era totusi mai bine.

cornisa5820.09.2007 14:22
@forever_STEAUA

 

Cu oricine. Mai slab decat Hagi nu exista. Pedrazzini, Oli, Rednic, Zenga, Dan Petrescu, Dorinel, Mourinho.. cine vrei tu.. cu oricare dintre ei am arata mai bine.

 

De acord total !!!!!

ªi Mourinho a demisionat de la Chelsea trebuie sã aducem la Steaua poate Jiji îl învațã sã fie antrenor :biggrin:

fular-campionii
Fanutz20.09.2007 17:25

Eu zic ca fularsteau2 o sa fak fata echipei Arsenal .... desi... dupa ce prostie a faqt in tur cu praga ... nu cred ca au sanse mari ... ce eeste praga pe langa arsenal ... si dak fularsteau2 a luat bataie de la praga cu arsenal au sanse slabe sa castige ... Forza Steaua forzateauafularultras

1uLy4Nn20.09.2007 19:48

Steaua-arsenal 3-1 :P

DelPiero1020.09.2007 21:35

Arsenal este o echipa de domni,iar Arsene Wenger este un gentelman!In atare conditii,nu cred ca vom lua bataie cu un scor mai mare de 3-0... :biggrin:

weeezer21.09.2007 09:39

0-3 zic si eu... Dar depinde, poate or sa forteze englezii, si ne mai dau...

Oricum, cred ca o sa jucam iarasi cu 2 inchizatori, si avand in vedere ce ax central avem (Goian, Rada, Lovin, Ov. Petre), "vitezistii" van Persie si Fabregas ii vor face varza...

acab200721.09.2007 10:13
...
lucvald-190221.09.2007 10:44
Steaua-arsenal 3-1 :P

 

Prima carte de utopie a fost "Poarta soarelui"...ti-o recomand :))

strezahuzum21.09.2007 11:19

Sanse minime. Daca prinde Arsenal o zi foarte, foarte proasta, poate scoatem un egal. Altfel pierdem la vreo 2 goluri diferenta.

 

Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate alde Lovin & Ov. Petre fata in fata cu Fabregas, Van Persie & company.

yo_marius_xxx21.09.2007 13:28
Nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate alde Lovin & Ov. Petre fata in fata cu Fabregas, Van Persie & company.

 

 

poate noul antrenor o sa joace cu Ronaldinho si cr.Ronaldo(ca tot are Steaua in lot cam 100 de mijlocasi de creatie....)

razvan_stelist200721.09.2007 17:55

Arsenal e o echipa foarte bine asezata in teren,avand un antrenor foarte bun(Arsene Wenger).La ce joc a aratat Steaua in ultimul timp cred ca mai mult de un egal nu putem obtine.Dar totusi nimeni nu e de batut fular-campioniifularsteaua2

_yang21.09.2007 20:18
Pasele laterale si lipsa de inspiratie in fata portii imi aminteste de Steaua lui Piturca, dar atunci era totusi mai bine.

 

 

Era mai bine in afara cupelor europene ???

MALDINI_STEAUA21.09.2007 20:23

Daca prindem pe Arsenal intr-o zi proasta zic ca se va termina 0-1,iar daca nu e intr-o zi proasta , mi-e groaza sa imi imaginez ce se va intampla.

«1237»