Mai terminati bai panarame necunoascatoare de fotbal, ca in seara asta Hagi chiar nu a avut nici o vina.
A vrut sa-i dea afara pe Lovin si Croitoru, Becali i-a pastrat. Croitoru a fost, este si va ramane cel mai ZERO jucator din istoria fotbalului mondial.
I-a vrut Becali pe:
1. Badoi - a fost depasit la golul 2 de jucatorul care a dat centrarea de acolo de unde trebuia sa se apere Badoi, cu Golanski nu s-ar fi intamplat asta niciodata
2. Iacob - nu a facut NICI o faza
3. Cristocea - nu a facut NICI o faza
Croitoru si Surdu NULI.
Steaua e in crestere ca joc, s-a vazut si cu Rapid si astazi. Din pacate suntem plini de nulitati in echipa, pe care le mai si impune Becali in echipa.
Ce imi pare rau este ca Hagi TREBUIA sa joace cu Golanski si apoi sa-si dea demisia. Asa macar salvam punctele. Cu Golanski pe teren nu pierdeam meciul asta.