Ce parere aveti de Michele perversu'???
Teatru ieftin pentru prosti la golul Stelei!
Tumbe dupa meci! Asta se numeste perversitate!
Ba daca te dai stelist cum pretinzi, ori nu te mai bucuri, ori taci! El s-a dat in stamba ca e mare stelist si, ca Alahhhhhuuuull Ghencei, a scos porumbelul: " Steaua MEA, nu ar fi tras de timp niciodata".
Mai Michele, de cand draq e Steaua a ta, mai perversule ipocrit??????
BAAAAAAA, BAIATULE,ca sa parafrazez acelasi conducator cu sabie si cruce, Steaua E A NOASTRA, A TUTUROR SUPORTERILOR, BA! Nu e nici a ta, nici a lu' Mahomedul Maibacului!
Iar de tras de timp nu are rost sa vorbim, cand Voluntariul a tras de timp din minutul 17! Iar de arbitru ce poti spune, cand la toate deposedarile albastre era fault si intrerupea meciul incredibil de des, probabil pentru ca "don'soarele" valahorene nu rezistaul la lupta corp la corp!
MEMEUL MICHEL ,se pronunta en francais, a dovedit ca este doar un mercenar si a lovit in Steaua de cate ori a vrut si putut! Si-a scuzat atacurile pretinzand ca da in conduceri si inchipuiri!
Sa nu uitam cum a insinuat ca Steaua o sa-i faca cu arbitri romani! Si sa nu uitam cum a arbitrat Lajos pe Steaua, vezi Poli Iasi - Steaua de anul trecut! Apropo de meciul asta si arbitrul acelasi, a gasit cineva genunchiul lui Nesu???