Mai administratori!
deschideti si voi un topic despre "Jocul Echipei"
si altul despre "MM, ex stelist sau perversitate?"
Daca nu, atunci iata opiniile mele!
Jocul echipei sufera in primul rand din cauza mijlocului terenului, care este transmisia intr-un angrenaj! Apararea beton, portar bun,mijloc nul, atac nu e din cauza de mijloc!
Ov. Petre si Lovin sunt NULITATI fotbalistice tinute in teren de Piturca O. Petre si Mitica Dragomir Lovin!
E inadmisibil sa nu ai jucatori cu creier care sa stie ce sa faca cu mingea : Vezi Lovin, O.Petre si Nicolita! Toata admiratia pentru travaliul lui Nicolita dar este foarte prost la nivelul gandirii! Pur si simplu nu stie ce sa faca cu mingea si vrea sa dribleze mereu insa NU STIE ACEST LUCRU!
Tudorel Stoica, Boloni, Hagi, Rotariu, Ilie Dumitrescu, Panduru, Galca sunt doar cativa dintre fotbalistii Stelei cu minte fotbalistica! Nu vorbesc de cei dinaintea anilor 80 cand totusi fotbalistii erau la un nivel intelectual mai ridicat decat astia din ziua de azi!
Chiar e greu sa vedem de ce nu merge jocul??? Pai a ajuns Golanski sa intre cu driblind in centru si sa caute pasa in adancime pe varfuri, DOAR pentru ca a vazut ca astia de la mijloc nu stiu cu mingea???
DE CE DRAQ S-AU ACCIDENTAT TOTI JUCATORII CARE STIU CU MINGEA, GEN PLESAN, BADEAM Iacob, Cristocea, CHIAR Radoi, SI NU SE RUP VREO 10 LUNI SI Lovin, O. Petre SAU Nicolita????
NU MAI SUPORT PSEUDO-FOTBALISTII ASTIA CARE NU AU HABAR CE SA FACA CU MINGEA!
SUNT 3 TRASEE: Lovin(Ov. Petre) PASA FUNDAS LATERAL IN SPATE
Lovin(Ov. Petre) PASE IMPOSIBILE Nicolita
Lovin(Ov. Petre) BUBUIELI IN TREIBUNA ADVERSA INCERCAND SA GASEASCA VARFURILE!
DE CE CREDETI CA FUNDASII O BUBUIE MEREU PE VERFURI??? PENTRU CA NU AU NICI EI INCREDERE IN MIJLOC!
FABREGAS - ROSICKI-HLEB! SAU JESUS NAVAS - KEITA - RENATO SAU O.Petre - Lovin - Nicolita!
CARE CREDETI CA E LINIA DE MIJLOC MAI BUNA???? ARSENAL, SEVILLA SAU Steaua????
CAND O SA AVEM LINIE DE MIJLOC ATUNCI O SA AVEM JOC, ECHIPA, REZULTATE! NU POTI JUCA IN VITEZA DACA ASTIA OPRESC TOATE PASELE SI LE TREBUIE 3 PRELUARI SA INTRE IN POSESIA MINGII!
DESPRE MM POT SPUNE DOAR ATAT: VORBESTE DE DEMNITATE SI CATA MARE DEMNITATE ARE!
DA IN Steaua CUM POATE MAI TARE SI DA IN FAMILIA Stelei (JUCATORI ACTUALI, CONDUCATORI ACTUALI SI Dumnezeu ACTUAL), DECI DEMNITATE! PAI DACA AI DEMNITATE DA-I BA TERENUL LU' ALA INAPOI! SAU CAND TE-A SALVAT DE UN PROCES CA AI LOVIT UN SPECTATOR SI EL I-A DAT BANI PSEUDO STELISTULUI ALUIA CARE DOAR INJURA JUCATORI????
MM ESTE UN IPOCRIT SI UN JEG CE LOVESTE IN Steaua! ACUM SE DA EX-STELIST! E ADEVARAT MAI MM, CA Ion Alecsandrescu NU SE POATE COMPARA CU TINE, EL NECREIND Steaua LUI! EL A FOST SI UN JUCATOR AL Stelei SI UN CONDUCATOR CU PERFORMANTE MULT MAI MICI CA ALE TALE, MEMEULE! A OBTINUT O AMARATA DE CUPA A CAMPIONILOR, SUPERCUPA A EUROPEI, FINALA SI SEMINFINALA A CUPEI CAMPIONILOR! DECI PERFORMANTE MULT MAI MICI CA ALE STELISTULUI MM Stoica, CEL MAI MARE CONDUCATOR DIN ISTORIA FOTBALULUI!
DACA MM AVEA DEMNITATE, CUM PRETINDE, II DADEA TERENUL DUMNEZEULUI MAIBACULUI! DAR NU ARE DEMNITATE SI ASTA CHIAR O DEMONSTREAZA ACEST LUCRU!
ACEST MARE STELIST JUCA TEATRU IEFTIN IN TRIBUNA SI JUBILA IN SPATELE EI CA A PIERDUT Steaua! ASA SUNTEM NOI STELISTII, NE BUCURAM CAND PIERDE Steaua!
MM NU A FOST NICIODATA STELIST SI ASTA O DEMONSTREAZA COMPORTAMENTUL ACTUAL CAND FACE EXACT ACELEASI LUCRURI, LA ALTA ECHIPA! E DOAR UN OM PERVERS!