04.09.2007 14:08
Speram intr-o revenire cat mai rapida a lui Emeghara !
Solutia Nesu este cea mai paguboasa pentru Steaua ! Nesule lasa-ne !!
Forzza Steaua !!!
Speram intr-o revenire cat mai rapida a lui Emeghara !
Solutia Nesu este cea mai paguboasa pentru Steaua ! Nesule lasa-ne !!
Forzza Steaua !!!
Adica ce facem si noi. Minus faptul ca mai mult ca sigur cu Protasov am fi jucat fotbal, nu turca, iar panaramele din echipa ar fi stat pe banca.
Asta daca ar fi fost de acord Gigel cel dementel. ![]()
Steaua mereu face un meci prost in campionat dupa ce bate afara! dar sunt multumit cu a 2-a calificare consecutiva... si asta e... se mai intampla... oricum eu zic ca urziceniu e o echipa buna in acest campionat! sigur va fi printre primele 5...! zapata e piesa de piesa... cu el vom realiza multe!... faza golului a provenit de la neatentia fundasiilor in lantz!... dar din greseli inveti! forza Steaua! locu 2-3 in grupa UCL!