atata timp cat Hagi o sa faca echipa dictata de becaliii o sa mergem din prost in mai prost
nu se poate sa nu folosesti jucatori ca Cristocea sau Iacob daca ii ai pe banca
nu se poate sa il pui pe Surdu mijlocas stanga daca da goluri la antrenamente si arata ca e in forma ca atacant
nu se poate sa TOT JUCAM PE SUS CA NISTE IDIOTI,nu suntem britanici si nici Nicolita si Neaga nu sunt niste giganti
nu se poate sa se tot insiste cu ov Petre atata timp cat nu joaca nimic.a jucat ceva in prima repriza dar din momentul in care a iesit Lovin ov Petre nu a mai existat pe teren
tot respectul pentru Eric Bicfalvi.tin la el la fel de mult ca la alti fotbalisti din Ghencea dar azi el a pierdut meciul:a avut golul in picior si a si dat-o in bara cu galamaz
Nicolita nu joaca nimic!!!!
nu inteleg de ce a fost adus badoi.
hai sa o zicem drept: Nicolita nu joaca nimic!!!!!!!!!! si nu de acum.nu joaca nimic de cand a inceput sezonul!badoi ar trebui sa fie titular dar din pacate nu se poate acest lucru pentru ca banelu e unul dintre oamenii lui becaliiiiii
Neaga si Dica nu joaca nimic.ei sunt doar in vacanta pe teren.atat.pierd mingi.stau(in cazul lui Dica) sau fug aiurea(Neaga)
din moment ce Neaga nu joaca nimic ca varf impins de ce dracu e folosit tot pe postul acela?!
a ajuns Baciu, un fundas, sa faca jocul Stelei!!!
nici acum nu imi vine sa cred ca acest baiat pe care becalii l-a tavalit prin noroi si si-a batut joc de el a fost printre cei mai buni de pe teren!
e incredibil faptul ca Baciu a luat pe cont propriu acea minge si a urcat in careul urziceniului.
a ajuns baiatul din fundas extrema dreapta!
a vazut ce trebuie sa faca si a facut!
de ce?
pentru ca aceia care trebuie sa faca nu fac!
Golanski,Baci,Zapata- cei mai buni de pe teren!!!!
atata zic
Zapata-Golanski,Goian,Rada,Nesu(P.Marin)-Badoi,Lovin,Dica,Cristocea-Iacob(Zaharia),Neaga(Surdu)
fara Neaga vf impins ca de aia ii ai pe Iacob si Zaharia
fara incercari penibile de mijlocas stanga cand il ai pe Cristocea
fara prefereatii patronului!
gata cu experimentele!
Hagi ori face o echipa care sa castige ori sa ne lase si sa ii predea postul de antrenor lui becaliii