FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor editia 2007/2008

«1131415161718»
Wally03.09.2007 18:19

Pe sport.ro de la 21:45.

steaua-steaua-steaua03.09.2007 18:20

Mersi, Wally

Wally03.09.2007 18:23

Sa cresti mare! :biggrin:

**alex**03.09.2007 19:24

Minunea nu s-a intamplat. Vom intalni din nou Sevilla.

danimarcu03.09.2007 20:10

Sevilla e de batut...

Abia se misca pe teren,sunt statici...

O sa le faca cuplul O.Petre-Lovin mucii cravata... :biggrin:

MadFroG03.09.2007 20:12

Ii batem in ambele meciuri .

Wally03.09.2007 20:13

Da, asa e! Ce noroc pe ei ca ne-au intalnit in primavara cand nu-l aveam pe Dica! Acum le luam cele 6 puncte!

Cristocea_03.09.2007 20:28

mmmmmmmdaa 0-4.

fedora03.09.2007 20:44

O victorie mult mai clara decat o arata scorul...

strezahuzum03.09.2007 20:45

Clar, praf o sa-i facem pe amaratii aia de la Sevilla. Da, au batut cu 4-0 acasa si 2-0 in deplasare, dar au ei vedete ca Lovin, Nicolita, Nesu, Ov. Petre ?

 

Mama, de-abia astept. Le dam de la 3 in sus. Acasa la ei, cand iar o sa inceapa ziarele cu Sevilla 86, comparatii cu echipa de atunci, cu Betis, etc, etc.

danimarcu03.09.2007 20:46

Sevilla ne bate si daca joaca fara portar... :biggrin:

MadFroG03.09.2007 21:05

Trebuie sa ramanem pozitivi . E clar ca ne asteapta o partida grea, dar baietii sunt pozitivi si cred in sansa lor . Avem nevoie de timp si liniste la echipa , pentru ca s-a vazut ca incepem sa crestem de la meci la meci ! Sevilla e o forta dar le vom pune probleme si sunt sigur ca ne vom califica in optimile Ligii Campionilor

fedora03.09.2007 21:07

As fi vrut sa vad fetele fundasilor in timpul meciului din seara asta...

In alta ordine de idei, noi nu suntem AEK, nu se stie ce se poate intampla, mai ales ca azi Sevilla a jucat cu destule rezerve.

**alex**03.09.2007 21:11

@MadFrog

 

Zici ca esti Hagi.

MadFroG03.09.2007 21:12

Pai il imitam pe Hagi . Hai ca nu vreau sa intru in polemica cu tine . Echipa are nevoie de liniste

Wally03.09.2007 21:13

Cat a fost scorul AEK - Sevilla? Sa-mi fac si eu o idee...

**alex**03.09.2007 21:14

@MadFrog

De acord. Numai astfel vom putea creste si ajunge la 3-4 goluri pe meci.

 

@Wally

4-1 Sevilla

danimarcu03.09.2007 21:14

@MadFrog :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Esti mai glumet chiar si decat mine... :biggrin:

Daca am fi putut alinia urmatoarea formula,cred ca aveam sanse:

Zapata-Golanski-Goian-Ghionea-Emeghara-Badoi-Radoi-Plesan-Cristocea-Dica-Badea.

Dar cu lotul actual, in care intra jucatori ca Nicolita Lovin si O.Petre doar datorita faptului ca le place lui Jiji de ei,nu cred ca avem sanse...

Wally03.09.2007 21:16

@Alex

Multumesc

 

4-1? Si Sevilla a jucat cu multe rezerve? Dragi prieteni, se anunta vremuri cacacioase!

**alex**03.09.2007 21:19

Au fost jumate rezerve, jumate titulari. Printre cei mai importanti care nu au fost titulari sunt Kanoute, Maresca, Renato, Navarro.

MadFroG03.09.2007 21:31

Nu conteaza cu cat a batut Sevilla , ne vom califica pac pac

Cristocea_03.09.2007 21:50
Nu conteaza cu cat a batut Sevilla , ne vom califica pac pac

 

Cu ce jucatori?

MadFroG03.09.2007 22:06
Cu ce jucatori?

 

Cu Lovin , Ov.Petre, Nesu , Banel , Baciu , Zaharia , Cristocea si Vatca in poarta ! Eventual mai achizitionam cateva valori in iarna , pentru faza a doua : Cursaru , Panait , Sabin Ilie , Papura , Campeanu si Lincar

Wally03.09.2007 22:13

@MadFroG

Pacat ca s-a retras favoritul tau, Carabas ca ne era de mare folos pentru optimi. Dar cu niste $$$ il convinge jj sa revina asupra deciziei.

yo_marius_xxx03.09.2007 22:39

...e clar,nici o sansa cu sevilia :(((.....am vazut meciul si cred ca aek a jucat mult peste ce joaca Steaua acum si totusi au luat-o cu 4-1 de la echipa a 2-a totusi a seviliei....

 

....si apropo si arsenal a castigat in campionat jucand in inferioritate......cat de optimist am fost la tragerea la sorti si ce pesimist sunt acum.....sper macar sa facem cele 5 puncte de anul trecut si sa mergem in UEFA in primavara....

«1131415161718»