Nu s-a dus deloc. E mai bine ca Dinamo n-a ajuns in CL, are shanse mai mari sa stranga puncte in Cupa UEFA. Daca anul asta echipele noastre (cele 3 din Buc) o sa aiba un parcurs asemanator cu cel de anul trecut (care n-a rupt gura targului), tot o sa avem un coeficient de ~7, care ne va asigura prezentza in primele 8 natziuni si peste 2 ani -> adik tot 2 in CL + 4 in UEFA.
hmm... probabil ca ai dreptate ....eu totusi sper sa mearga si CFR sau Otelul mai departe .Otelul e in stare sa castige cu 2-0 acasa? a vazut careva dintre voi meciul tur?
