1. pentru toti inapoiatii care critica peluzele uitati-va putin pe inregistrari sa vedeti sute, mii de fetze transpirate ragushind pentru Steaua cand voi ceilalti nu stiti decat clasicul forza Steaua
2. sa nu mai prind post-uri de genu "nu mai pot veni cu copilu si soacra la stadion" cand ABSOLUT TOTI ATI STRIGAT LA UNISON **** dinam0 miercuri seara
3. referitor la grupa: Arsenal echipa de 5 stele, Sevilla spinu din coasta Stelei, slavia motivati din greu
DAR!!!!!!!!!
Steaua + 20 000 de sustinatori si 5000 de suporteri poate sa faca pe draq in 4 anul asta
Forza Steluta!!!
