Thereau : ce jucator am pierdut, ....
o sa vedeti ca o sa dea gol deseara !
din pacate nu pentru noi, ci pentru anderlecht in poarta turcilor,
o sa spuneti ca nu sunt realist, ca joaca pe partea lu' roberto Carlos, dar o sa vedeti ![]()
http://www.UEFA.com/competitions/UCL/fixtu.../report=pr.html
