si totusi V. Iacob ???
parca se discuta ca ar putea juca dar nu-l vad in niciun posibil "11" ...
si totusi V. Iacob ???
parca se discuta ca ar putea juca dar nu-l vad in niciun posibil "11" ...
In atac, in loc de cuplul Dica-Neaga, o alta varianta viabila ar fi introducerea lui Romeo Surdu (daca are drept de joc). Cred ca acesta, fiind la primul meci oficial in tricoul Stelei ar da totul pe teren pentru a demonstra ce poate, si in aceste conditzii ar putea juca la mijloc cu Neaga (!?). Desi indicat ar fi ca Neaga sa prinda un meci doua pe banca, poate isi da seama ca a dezamagit, si va incerca mai mult la urmatoarea titularizare.
As opta pentru urmatorul prim` 11: Zapata- P.Marin, Goian (Baciu),Rada, Nesu-Badoi, Croitoru(Bicfalvi), Ov.Petre, Nicolita- Dica, Surdu (dupa cum am mai zis daca se poate, daca Nu Neaga)
...pe Croitoru l-am pus langa Badoi pentru ca amdoi pe dreapta respectiv centru-dreapta, ar putea face fata fazei defensive pe acea banda, si ambii sunt jucatori de parte dreapta.
Si cel mai frumos cadou pe care l-as putea primi de ziua mea (care a fost ieri) ar fi sa se califice Steluta!!!
Forza Steaua...Intotdeauna Superiori !!!
Champions League NE ASTEAPTA ![]()
FORZA Steaua ![]()
Abia astept sa plec spre stadion. sunt la munca si nu am chef de nimic. Diseara va fi fericire ros-albastra si sinucidere BORCEASCA! Asta e baieti tot NOI vom fi acolo, iar voi veti fi la TV cu semintele de rigoare.
Nu vom avea un meci usor, dar NOI ii vom face pe bielorusi sa tremure la fiecare atingere de balon. Multumesc Steaua ca existi!!!
FORZA Steaua!
Dupa ce ne-a facut Dinamo aseara nici nu admit sa nu ne calificam. Oricum Steaua nu cred ca o sa aiba probleme cu o echipa de mana a 3-a.Forza Steaua.! Faceti-ne sa visam.
NU PUNE NIMENI PE SITE DECLARATIA LUI Becali CU "MIAUU MIAUU MIAUU"?
care are un bilet in plus la peluza deseara pls sau care nu poate sa se duca sunt dispus sa dau dublu va rog ...
dak nu asta e il vad la TV ![]()
In atac, in loc de cuplul Dica-Neaga, o alta varianta viabila ar fi introducerea lui Romeo Surdu (daca are drept de joc). Cred ca acesta, fiind la primul meci oficial in tricoul Stelei ar da totul pe teren pentru a demonstra ce poate, si in aceste conditzii ar putea juca la mijloc cu Neaga (!?). Desi indicat ar fi ca Neaga sa prinda un meci doua pe banca, poate isi da seama ca a dezamagit, si va incerca mai mult la urmatoarea titularizare.
Romeo Surdu nu are drept de joc.Il vom putea folosi numai in grupe sau in turul 1 al cupei UEFA
Off-topic : si eu as vrea 4 bilete la peluza,dar e aproape imposibil sa gasesc la un pret rezonabil,asa ca din pacate o sa vad acasa meciul.
dar ce tot cauta Neaga titular, de cand a inceput sezonul n-a facut nimic bun pentru echipa...parerea mea e ca ar trebui introdus mai tarziu...dar nu asta conteaza,important este sa ne calificam.
spre cl
Romeo Surdu nu are drept de joc.Il vom putea folosi numai in grupe sau in turul 1 al cupei UEFA
Merci de informatie...si totusi sa fim optimisti si sa lasam partea cu turul 1 al cupei UEFA pentru Dinamo:P
Bafta !!!
Asa ziceam si eu,stii cum e..tre' sa punem raul in fata.Dar sunt 100% convins ca la ora 22:30 ne vom bucura impreuna.
Steaua nu are voie sa faca niciun pas gresit: Blazonul si onoarea ne obliga sa pasim pentru a cincea oara in Champions League.
As vrea o victorie categorica dar m-as multumi cu orice rezultat calificant.
Mizez ca Neaga va sparge gheata azi.
si totusi V. Iacob ???parca se discuta ca ar putea juca dar nu-l vad in niciun posibil "11" ...
Sunt dinamovist dar va urez succes in calificare!Si cand va urez succes o spun cu toata convingerea!Pacat de patronul vostru!Nu merita nici macar o injuratura!SUCCES DISEARA!
Lasati ma baieti ca il razbunam pe "p"orcea
3-0 lejerrrrrrrrrrr ![]()
Miauuuuuuuuuuuu miauuuuuuuuuuu miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
=)))))))
P.S : Cum zicea "p"orcica : aduceti-ne domne echipe ca nu avem cu cine juca
))))))
miauuuuuuuuuuuuuuuuuuu miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ![]()
Ne vom califica si vom sarbatori pentru A CINCEA OARA intrarea in grupele unei competitii rezervate doar CAMPIONILOR!Forzza Steaua!Vinci per noi!
Forza Steaua!!! Abia astept sa vin in templul fotbalului romanesc, Ghencea. steagro ![]()
eu cred ca dinamovistii ne-au luat prea in serios cu "Liga Campionilor interzisa cainilor"
ne calificam fara probleme, mizez pe Dica ca da 2
off topic:cat mai tre sa-l asteptam pe V Badea?
sa speram ca Steaua va face un meci bun
Steaua - bate 3-0
CL interzisa cainilor!!!
![]()
Dupa ce s-a fript la meciul cu Zaglebie cu cuplul Ov Petre-Lovin, care se calcau pe picioare, nu cred ca Hagi va mai porni la drum cu aceshtia in meciul de diseara. Probabil Ov. Petre - Bicfalvi ar fi cea mai inspirata alegere pentru mijlocul terenului.
fratilor o singura intrebare am, se aduna ceva pe la universitate sau ceva de genu ????
Sper sa nu joace cu Neaga in acest meci f important..sau daca joaca macar sa`l bage 45 de min ...nu vreau sa`mi zmulg tot paru din cap cand rateaza Neaga
Goluri vor fi marcate de : Dica din lovitura libera de la 24 de metri ![]()
Zaharia pe contra-atac deci se termina 2-0
spre cl Eu speram sincer sa se califice si Dinamo ,dar uite ca nu au facut-o ,si ne ducem numai noi in grupe!
Visam la un sfert de finala cu Dinamo unde-i faceam sa panga! Dinamo nu e doar Steaua! pronostic Steaua - BATE 2-0 spre cl
eu as baga pe Dica,Neaga si Iacob in teren pentru atac pentru ca Dica este cam mijlocas si cam la fel si Neaga.As vrea sa joace Croitoru,Dica ,Ov Petre si Nicolita la mijloc si atacu V Iacob sustinut de Neaga.Orikm Croitoru si Ov Petre trebuie sa joace ca sunt niste jucatori fantastici mai ales Croitoru care a facut un meci bun in partida cu Zaglebie.Iacob chiar dak vine dupa o accidentare poate sa marcheze.A mai fost el accidentat si a revenit cu gol.Abia astept sa apara si Badea.
NU PUNE NIMENI PE SITE DECLARATIA LUI Becali CU "MIAUU MIAUU MIAUU"?
Ti se pare ca e ceva cu care sa ne mandrim ?
Mai lasati aceste manifestari puerile, javrele oricum nu aveau fata de CL, sa scoata puncte in UEFA unde le era locul.
Sunt mai mult ca sigur ca Steaua o sa treaca de bate la vreo 2 goluri diferentza !!! Sper ca Neaga sa-si revina si sa marcheze si el !!! Cand joca V. Iacob ca a revenit la antrenamente ??? Poate il baga Hagi deseara pe final de meci !!! La mijloc avem ceva probleme,...,sper sa fie folosit Bicfalvi titular,e mult mai bun ca Lovin si da un plus in atac !!! Oricum ar fi Steaua BATE !!! Forza Steaua !!! spre cl fularsteau2 spre24 ![]()