)
hahhahahah
nu imi vine sa cred
ce lege total deampixu!!!!
adica practic ei imi interzic dreptul la libera exprimare

vad aici ca singurii care ar iesi castigatori daca s-ar adopta aceasta lege ar fi presedintii de club si cei de la federatie si Liga
ca lumea nu va mai putea sa strige ca sunt hoti sau prosti sau tradatori
desi sunt toate acestea si inca mai mult
e incredibil!
practic ne interzice sa sustinem echipa sau sa protestam daca ceva nu ne convine.
E TIRANIE! asta e
ei cheama oamenii la stadion dar le interzic anumite drepturi
din moment ce eu dau bani pe acel bilet de ce nu am voie sa imi spun parerea?
asa ceva nu se poate
repet
E TIRANIE!
vad ca au bagat scuza cum ca aceasta lege trebuie data pentru ca a crescut gradul de violenta.
PROSTILOR!!! gradul de violenta a crescut pentru ca voi,hotii,prostii,mizerabilii de la federatie si Liga furati ca in codru si va bateti joc de noi si de echipele cu care tinem.
cum sa nu ma enervez cand vad pe unul ca corpodean ca fura Steaua pe fata a enspemia oara si apoi e declarat cel mai bun arbitru roman?
cum sa nu ma enervez cand vad ca cainii scapa de suspendarea terenului dar noi stelistii suntem amenintati ca primim cel putin 3 etape daca unu face ceva
daca se va da aceasta lege toti ultrasii si fanii adevarati nu vor mai veni la stadion
vor ramane toti acasa si atunci la stadion vor merge doar aplaudacii si spargatorii de seminte
ca sa strige: "Gigi becaliiiiiii!!", "Dragomir!" si ce or mai striga ei acolo
nu vor mai exista cantece
nu vor mai aparea coregrafii
nu va mai fi nimic spectaculos pe stadion
doar un meci jucat in liniste
singurele voci care se vor mai auzi atunci vor fi ale antrenorilor si jucatorilor(si ma gandesc ca daca unul dintre ei va injura va fi bagat la puscarie instantaneu)
acum 8 zile la Cluj galeria Stelista facea spectacol
90 de minute a cantat in continuu
au afisat bannere
stegulete
o coregrafie de invidiat!!!
clujenii desi jucau acasa nu au putut sa tina pasul cu stelistii
chiar daca pe teren nu a fost spectacol in tribuna sigur a fost!!!!
nimic nu se compara cu un meci "vazut" pe stadion in mijlocul suporterilor
sa canti in continuu
sa aplauzi
sa iti ridici steagul la care ai muncit atata timp si sa il arati la lume
si ca sa stie si mitica: cei care fac acele steaguri nu sunt huligani.sunt suporteri adevarati.care muncesc pentru a face acele steaguri infinit mai mult decat munceste mitica in senat
suporteri care stau si isi bat capul cu ce fel de tema sa foloseasca pe noul steag
care isi cauta materiale
care isi murdaresc hainele si mainile incercand sa deseneze acel steag
care baga banii lor in a face acel banner care flutura pe stadion
aceia sunt suporteri adevarati mitica
nu huligani
tu ne-ai facut huligani!
tu si cu Sandu cand ati hotarat ca campionatul trebuie castigat de cine va da voua bani mai multi
din cauza voastra injuram
voi ar trebui sa fiti bagati la puscarie nu noi!
hoti nenorociti!!!
in incheiere vreau doar atat sa spun
TOTI ALCOOLISTII SI DROGATII STRIGA
SA-TI DAM LA EIUM mitica DE LA Liga!!!!