De la un comunist, fost puscarias de drept comun, caruia nici sefii lui de odinioara n-au avut cum sa ii tolereze matrapazlacurile, nici nu ma asteptam la altceva.
Acest individ de cea mai joasa speta umana, ajuns parlamentar datorita aberatiilor democratiei, este un tip paralel cu fenomenul fotbalistic, pastrand legaturi cu acesta doar prin natura mantzocariilor de tot soiul pe care le stapaneste de mult timp. Si care, bineinteles, ii sunt tolerate de altii la fel ca el.
Atata timp cat doar spectatorii sunt considerati elemente negative ale societatii, legea nu va rezolva nimic.
Iar comparatiile facute de Ovidiu cu adevaratele infractiuni denota un singur lucru: legea ce poarta numele acestui analfabet (care declara acum ceva timp ca s-ar f*** in c** pentru bani - intr-adevar, foarte interesant model de urmat!) este un pericol pentru libertatea oamenilor atat de mult trambitata de politicieni! In curand probabil ca vom fi considerati cu totii teroristi si vom fi impuscati in masa pe stadion.
In alta ordine de idei, sa ne bucuram pentru Borcea si ceilalti purtatori ilegali de creier de la Dinamo (nu ca nu i-am avea si noi pe ai nostri!), pentru ca li s-a prelungit termenul de pregatire pentru Liga Campionilor cu inca un an!
Tine-o tot asa, Dinamo!
:biggrin: