E tragic. O sa ajungem sa stam toti jos, sa batem din palme si, in cazul unui gol, sa ne salutam prietenii aflati la 2 sectoare, 3 randuri si 4 scaune mai in dreapta...
Imi fac mea culpa, eram de acord cu adoptarea acestei asa zise legi, insa nu cunosteam toate amendamentele ei. Auzind insa punctele legate de steaguri, torte si mai ales, de respectarea locului de pe bilet...nu mai am cuvinte.
P.S. Mai nou, mitica il lauda pe cioban cum ca va aduce jucatori de zeci de milioane si va baga o suta de milioane in stadion. Poate, poate il iertam pentru mizeriile cu care l-a manjit pe Gica saptamana trecuta. Vesti proaste pentru voi, conducatorilor, nu veti fi uitati miercuri!!!