FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bancuri.(Sa mai si râdem)

«14567873»
misha09.12.2005 06:03

ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute :D

 

ps: Virgil, corecteaza-te singur :twisted:

cristianotopeanu09.12.2005 07:17
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute :D  

 

 

Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ? :D

misha09.12.2005 15:35
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute :D  

 

 

Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ? :D

 

ce-ar fi sa te bata pe tine cineva cu ajutorul cuielor.....cum te-ai simti :evil:

n-aveti deloc sentimente :evil: :x

cristianotopeanu09.12.2005 17:28
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute :D  

 

 

Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ? :D

 

ce-ar fi sa te bata pe tine cineva cu ajutorul cuielor.....cum te-ai simti :evil:

n-aveti deloc sentimente :evil: :x

 

 

 

Eu, ca eu...dar cum s-ar simti cuiele ?

Radu mic09.12.2005 17:51

A mother is in the kitchen making dinner for her family when her daughter walks in.

 

_Mother, where do babies come from?_

 

The mother thinks for a few seconds and says, _Well dear, Mommy and Daddy fall in love and get married. One night they go into their bedroom, they kiss and hug and have sex._

 

The daughter looks puzzled so the mother continues, _That means the daddy puts his penis in the mommy_s vagina. That_s how you get a baby, honey._ The child seems to comprehend.

 

_Oh, I see, but the other night when I came into your room you had daddy_s penis in your mouth. What do you get when you do that?_

 

_Jewelry, my dear. Jewelry._

 

...cred ca este fara greseli!!!

Motanu D09.12.2005 18:06
Eu, ca eu...dar cum s-ar simti cuiele ?

 

Cuiele ? Ca o pisica dupa ce ti-a tras o bataie buna...

:twisted: :twisted: :twisted:

armanovici09.12.2005 20:00

Incet cu pisica...O sa se supere motanu :P

Motanu D10.12.2005 06:21

:lol: :lol: :lol:

Virgil10.12.2005 07:33

Dimpotriva,vad ca s-a amuzat. :lol:

misha11.12.2005 12:27

am un mesaj pentru voi de la o pisica :lol: :lol:

 

http://img358.imageshack.us/img358/9439/ca...urtongue2sa.jpg

cristianotopeanu11.12.2005 13:34
am un mesaj pentru voi de la o pisica :lol:  :lol:  

 

 

 

Fa-i cadou doi soricei; o sa-i placa la nebunie si se va juca cu ei pana se va plictisi, dupa care ....

Virgil12.12.2005 08:45

Am si eu un cotoi fara mesaj,pentru misha.Dar poate il intelege din priviri. :)

http://www.online.ro/felicitari/diverse/s3.jpg

 

 

D-na Weiss isi ataca barbatul.

-Servitoarea e gravida.

-Treaba ei.

-Dar tu esti tatal copilului !

-Asta e treaba mea.

-Si eu ce sa fac?Intreaba sotia.

-Asta e treaba ta.

 

-Bloch !

-Da domnule director !

-Trebuie sa-ti vorbesc serios.

-Va stau la dispozitie domnule director.

-Bloch,de douazeci de ani esti imputernicitul meu si de ani de zile ma furi...

-Vai,domnule...

-Este inutil sa incerci sa negi ! Pe de alta parte,de peste trei ani ai niste relatii cu nevasta-mea pe care nu le pot califica decat intime...

-Dar...

-Stiu totul!Si colac peste pupaza,fiica mea mi-a spus azi dimineata ca este insarcinata.Tot ca rezultat al activitatilor dumitale.Bloch!Iti atrag atentia,nu exagera !

 

 

-Mose,asculta-ma...

-Ce s-a intamplat?Parca ai fi vazut strigoi...

-Sunt ingrijorat din cauza ta.

-Este frumos din partea ta ca-mi porti de grija.

-Nu glumesc,este o chestie foarte grava.

-Ei bine,spune...

-Adineaori l-am vazut pe casierul tau intrand la un hotel tinand-o de brat pe sotia ta...

-Uf,ce m-ai speriat,am crezut ca era cu casa mea de bani.

 

 

-Mai Luca,ce bine ca te-am intalnit,tu stii italieneste,spune-mi te rog ce inseamna per che ?

-Pentru ce.

-Uite-asa,vreau sa stiu si eu.

 

-Inchipuie-ti draga,aseara pe o strada intunecoasa am gasit o bancnota de 50 de dolari.

-Wow,ce noroc au unii...

-Pe naiba noroc.Cand m-am aplecat sa-i i-au de jos,am simtit din plin ca-i merit.

 

-Gina draga,vorbeste lumea ca actualul tau sot te-ar fi prins in patul conjugal cu fostul.

-Da,draga.Inchipuie-ti cat de zapacita sunt,am uitat c-am divortat.

 

-Salut Strul!Unde te duci?

-Da' de unde stii ca ma duc,poate ca ma intorc.

 

-Strul stai putin.

-Nu pot,am musafiri.

-Aaa,de-aia alergi asa spre casa.

-Pe naiba spre casa,nu vezi ca alerg in directie opusa ?

meshteroo20.12.2005 15:21

INTREBARE:Cum isi striga un matematician puii?

RASPUNS: 3,14...3,14!3,14...3,14! (pipi;pipi!) :lol: :lol: :lol:

meysa21.12.2005 14:21

Mai Strula zice Bula...la mine o secunda inseamna 1 milion de ani si 1 dolar = 1 milion de dolari

strula : da mi si mie 1 dolar

blua - stai 1 secunda :lol:

redandblue21.12.2005 14:27

Culmea informaticii:

sa sperii o musca asezata pe monitor cu cursorul de la mouse.

dbd21.12.2005 14:28

bine ai revenit...

misto bancul...

meysa21.12.2005 18:12

offtopic : la cine te referi mai DraculasBlood ...la mine sau la Red19 :lol:

Allen23.12.2005 09:12

Discutie pe net. :D

 

 

<Godakutz> buna :)

<AtrAgAtor> hi

<AtrAgAtor> asl pls!

<Godakutz> 24 f buc

<Godakutz> u?

<AtrAgAtor> 27 m tim

<Godakutz> mmm, mishto

<AtrAgAtor> ai poze?

<Godakutz> nu

<Godakutz> tu ai?

<AtrAgAtor> no'

<AtrAgAtor> cum arati?

<Godakutz> destul de bine

<AtrAgAtor> descriete

<Godakutz> bruneta

<Godakutz> ochi negri

<Godakutz> 1,75

<AtrAgAtor> esti acasa?

<Godakutz> da

<Godakutz> tu?

<AtrAgAtor> da

<AtrAgAtor> singurik?

<Godakutz> nu, cu frate-miu

<AtrAgAtor> k

<Godakutz> tu esti acasa?

<AtrAgAtor> da

<AtrAgAtor> ai prieten?

<Godakutz> nu

<AtrAgAtor> k

<Godakutz> nu-mi plac relatiile de durata

<AtrAgAtor> despr ce vrei sa vb?

<Godakutz> ce vrei tu

<Godakutz> oricum ma plictisesc

<AtrAgAtor> sex

<Godakutz> MM

<Godakutz> si ce-ai ai vrea sa vb despre sex?

<AtrAgAtor> fatele tau e langa tine?

<Godakutz> nu

<AtrAgAtor> k

<Godakutz> doarme

<AtrAgAtor> cum esti imbracata?

<Godakutz> pantaloni scurtzi si maiou

<AtrAgAtor> ce culoare?

<Godakutz> rosu

<AtrAgAtor> pantaloni mulati?

<Godakutz> logik

<AtrAgAtor> cat de scurti?

<Godakutz> scurti scurti

<AtrAgAtor> se vad bucile?

<Godakutz> doar nu-s baba

<Godakutz> jumatate

<AtrAgAtor> ah

<AtrAgAtor> ai fundu mare?

<Godakutz> nu

<Godakutz> sunt slabanoaga

<AtrAgAtor> sanii?

<Godakutz> ce-i cu ei?

<AtrAgAtor> sunt mari?

<Godakutz> RELATIV

<AtrAgAtor> sigur nu ai poze?

<Godakutz> potrivtzi mai curand

<Godakutz> sigur

<Godakutz> de ce as avea?

<Godakutz> asa se obishnuieste?

<AtrAgAtor> da

<Godakutz> hm..

<Godakutz> nu stiam

<AtrAgAtor> k

<AtrAgAtor> esti rasa?

<Godakutz> intotdeauna

<AtrAgAtor> ce pozitii preferi?

<Godakutz> capra

<AtrAgAtor> marfa

<Godakutz> e cea mai mishto

<AtrAgAtor> corect

<AtrAgAtor> ai piza mare?

<Godakutz> ?

<AtrAgAtor> ****

<Godakutz> eun am pasarika dragule

<AtrAgAtor> ce?

<Godakutz> nick-ul meu nu-ti sugereaza nimik?

<AtrAgAtor> ce inseamna?

<Godakutz> porcushor

<AtrAgAtor> esti b?

<Godakutz> i'm gay

<AtrAgAtor> marsh ma in **** *****

<Godakutz> sunt pasiv si caut partener

<AtrAgAtor> pe tactu

<Godakutz> e mort saracu

<Godakutz> dar ce ai prejudecati?

<AtrAgAtor> da

<Godakutz> ai ceva cu homosexualii?

<AtrAgAtor> da

<Godakutz> pakat, nu stii ce pierzi

<AtrAgAtor> marsh mah

<AtrAgAtor> bagati ****-n cur

<Godakutz> nu ajunge

<Godakutz> am incercat

<Godakutz> face parte din perversiuni

<AtrAgAtor> bagati mana

<Godakutz> in general bag sticla

<Godakutz> cand n-am cu cine sa ma regulez

<AtrAgAtor> bine sugeo in continuare

<AtrAgAtor> bye

<Godakutz> :(

<Godakutz> eram dispus sa platesc bine

<AtrAgAtor> bah bulangiule

<AtrAgAtor> u pe mine mai gasit mah

<Godakutz> pai ai nick sugestiv

<Godakutz> am crezut ca te intereseaza

<AtrAgAtor> yo te invelesc in $$$$

<Godakutz> eu in euro

<Godakutz> cred ca sunt mai avantajat

<AtrAgAtor> de ce gatu matii?

<Godakutz> ca euro e mai mare decat dolaru

<AtrAgAtor> da

<Godakutz> platesc si drumul pina la Bucuresti

<Godakutz> hai mah pisi de ce esti rau

<AtrAgAtor> dar 1 mil de $ sunt mai mari ca 2 euro

<Godakutz> macar poate imi recomanzi pe cineva

<Godakutz> te-ai mai gandit?

<AtrAgAtor> marsh mah

<Godakutz> hai mah iti fac ce vrei tu

<Godakutz> numai vino o zi la Bucuresti

<AtrAgAtor> tu vrei sa mai traiesti?

<Godakutz> da

<AtrAgAtor> atunci termina

<Godakutz> de ce?

<Godakutz> n-am cum sa termin singur

<Godakutz> :(

dbd23.12.2005 11:21

nu conteaza...la amandoi ma referam...ca amandoi nu mai intraserati de ceva vreme...

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:20
Mai Strula zice Bula...la mine o secunda inseamna 1 milion de ani si 1 dolar = 1 milion de dolari  

strula : da mi si mie 1 dolar

blua - stai 1 secunda  :lol:

si bun si scurt...mi-a placut!
Juventu$23.12.2005 14:11

draculasblod chiar esti din BAKU :D ?

dbd23.12.2005 15:25

din pacate...de ce ???

Juventu$23.12.2005 18:11

da ce cauti acolo ?? da mi id de mess sau ceva sa vb !!!

dbd25.12.2005 16:48

asta nu-i un banc ...e de pe gsp...

Rica Raducanu, junior la Turnul Eiffel:

"Ce sonde mari au astia!"

Motanu D25.12.2005 16:59

Nu e banc dar e bun !

«14567873»