ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute ![]()
ps: Virgil, corecteaza-te singur :twisted:
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute ![]()
ps: Virgil, corecteaza-te singur :twisted:
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute![]()
Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ? ![]()
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute![]()
Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ?
ce-ar fi sa te bata pe tine cineva cu ajutorul cuielor.....cum te-ai simti :evil:
n-aveti deloc sentimente :evil: :x
ce sadici sunteti....cum sa bateti cu o pisica cuie :evil: ..sunt niste animale asa dragute![]()
Scuze Misha; daca vrei, putem face invers: adica sa batem pisica cu ajutorul cuielor. Feeling any better now ?
ce-ar fi sa te bata pe tine cineva cu ajutorul cuielor.....cum te-ai simti :evil:
n-aveti deloc sentimente :evil: :x
Eu, ca eu...dar cum s-ar simti cuiele ?
A mother is in the kitchen making dinner for her family when her daughter walks in.
_Mother, where do babies come from?_
The mother thinks for a few seconds and says, _Well dear, Mommy and Daddy fall in love and get married. One night they go into their bedroom, they kiss and hug and have sex._
The daughter looks puzzled so the mother continues, _That means the daddy puts his penis in the mommy_s vagina. That_s how you get a baby, honey._ The child seems to comprehend.
_Oh, I see, but the other night when I came into your room you had daddy_s penis in your mouth. What do you get when you do that?_
_Jewelry, my dear. Jewelry._
...cred ca este fara greseli!!!
Eu, ca eu...dar cum s-ar simti cuiele ?
Cuiele ? Ca o pisica dupa ce ti-a tras o bataie buna...
:twisted: :twisted: :twisted:
Incet cu pisica...O sa se supere motanu ![]()
:lol: :lol: :lol:
Dimpotriva,vad ca s-a amuzat. :lol:
am un mesaj pentru voi de la o pisica :lol: :lol:
http://img358.imageshack.us/img358/9439/ca...urtongue2sa.jpg
am un mesaj pentru voi de la o pisica :lol: :lol:
Fa-i cadou doi soricei; o sa-i placa la nebunie si se va juca cu ei pana se va plictisi, dupa care ....
Am si eu un cotoi fara mesaj,pentru misha.Dar poate il intelege din priviri. ![]()
http://www.online.ro/felicitari/diverse/s3.jpg
D-na Weiss isi ataca barbatul.
-Servitoarea e gravida.
-Treaba ei.
-Dar tu esti tatal copilului !
-Asta e treaba mea.
-Si eu ce sa fac?Intreaba sotia.
-Asta e treaba ta.
-Bloch !
-Da domnule director !
-Trebuie sa-ti vorbesc serios.
-Va stau la dispozitie domnule director.
-Bloch,de douazeci de ani esti imputernicitul meu si de ani de zile ma furi...
-Vai,domnule...
-Este inutil sa incerci sa negi ! Pe de alta parte,de peste trei ani ai niste relatii cu nevasta-mea pe care nu le pot califica decat intime...
-Dar...
-Stiu totul!Si colac peste pupaza,fiica mea mi-a spus azi dimineata ca este insarcinata.Tot ca rezultat al activitatilor dumitale.Bloch!Iti atrag atentia,nu exagera !
-Mose,asculta-ma...
-Ce s-a intamplat?Parca ai fi vazut strigoi...
-Sunt ingrijorat din cauza ta.
-Este frumos din partea ta ca-mi porti de grija.
-Nu glumesc,este o chestie foarte grava.
-Ei bine,spune...
-Adineaori l-am vazut pe casierul tau intrand la un hotel tinand-o de brat pe sotia ta...
-Uf,ce m-ai speriat,am crezut ca era cu casa mea de bani.
-Mai Luca,ce bine ca te-am intalnit,tu stii italieneste,spune-mi te rog ce inseamna per che ?
-Pentru ce.
-Uite-asa,vreau sa stiu si eu.
-Inchipuie-ti draga,aseara pe o strada intunecoasa am gasit o bancnota de 50 de dolari.
-Wow,ce noroc au unii...
-Pe naiba noroc.Cand m-am aplecat sa-i i-au de jos,am simtit din plin ca-i merit.
-Gina draga,vorbeste lumea ca actualul tau sot te-ar fi prins in patul conjugal cu fostul.
-Da,draga.Inchipuie-ti cat de zapacita sunt,am uitat c-am divortat.
-Salut Strul!Unde te duci?
-Da' de unde stii ca ma duc,poate ca ma intorc.
-Strul stai putin.
-Nu pot,am musafiri.
-Aaa,de-aia alergi asa spre casa.
-Pe naiba spre casa,nu vezi ca alerg in directie opusa ?
INTREBARE:Cum isi striga un matematician puii?
RASPUNS: 3,14...3,14!3,14...3,14! (pipi;pipi!) :lol: :lol: :lol:
Mai Strula zice Bula...la mine o secunda inseamna 1 milion de ani si 1 dolar = 1 milion de dolari
strula : da mi si mie 1 dolar
blua - stai 1 secunda :lol:
Culmea informaticii:
sa sperii o musca asezata pe monitor cu cursorul de la mouse.
bine ai revenit...
misto bancul...
offtopic : la cine te referi mai DraculasBlood ...la mine sau la Red19 :lol:
Discutie pe net. ![]()
<Godakutz> buna ![]()
<AtrAgAtor> hi
<AtrAgAtor> asl pls!
<Godakutz> 24 f buc
<Godakutz> u?
<AtrAgAtor> 27 m tim
<Godakutz> mmm, mishto
<AtrAgAtor> ai poze?
<Godakutz> nu
<Godakutz> tu ai?
<AtrAgAtor> no'
<AtrAgAtor> cum arati?
<Godakutz> destul de bine
<AtrAgAtor> descriete
<Godakutz> bruneta
<Godakutz> ochi negri
<Godakutz> 1,75
<AtrAgAtor> esti acasa?
<Godakutz> da
<Godakutz> tu?
<AtrAgAtor> da
<AtrAgAtor> singurik?
<Godakutz> nu, cu frate-miu
<AtrAgAtor> k
<Godakutz> tu esti acasa?
<AtrAgAtor> da
<AtrAgAtor> ai prieten?
<Godakutz> nu
<AtrAgAtor> k
<Godakutz> nu-mi plac relatiile de durata
<AtrAgAtor> despr ce vrei sa vb?
<Godakutz> ce vrei tu
<Godakutz> oricum ma plictisesc
<AtrAgAtor> sex
<Godakutz> MM
<Godakutz> si ce-ai ai vrea sa vb despre sex?
<AtrAgAtor> fatele tau e langa tine?
<Godakutz> nu
<AtrAgAtor> k
<Godakutz> doarme
<AtrAgAtor> cum esti imbracata?
<Godakutz> pantaloni scurtzi si maiou
<AtrAgAtor> ce culoare?
<Godakutz> rosu
<AtrAgAtor> pantaloni mulati?
<Godakutz> logik
<AtrAgAtor> cat de scurti?
<Godakutz> scurti scurti
<AtrAgAtor> se vad bucile?
<Godakutz> doar nu-s baba
<Godakutz> jumatate
<AtrAgAtor> ah
<AtrAgAtor> ai fundu mare?
<Godakutz> nu
<Godakutz> sunt slabanoaga
<AtrAgAtor> sanii?
<Godakutz> ce-i cu ei?
<AtrAgAtor> sunt mari?
<Godakutz> RELATIV
<AtrAgAtor> sigur nu ai poze?
<Godakutz> potrivtzi mai curand
<Godakutz> sigur
<Godakutz> de ce as avea?
<Godakutz> asa se obishnuieste?
<AtrAgAtor> da
<Godakutz> hm..
<Godakutz> nu stiam
<AtrAgAtor> k
<AtrAgAtor> esti rasa?
<Godakutz> intotdeauna
<AtrAgAtor> ce pozitii preferi?
<Godakutz> capra
<AtrAgAtor> marfa
<Godakutz> e cea mai mishto
<AtrAgAtor> corect
<AtrAgAtor> ai piza mare?
<Godakutz> ?
<AtrAgAtor> ****
<Godakutz> eun am pasarika dragule
<AtrAgAtor> ce?
<Godakutz> nick-ul meu nu-ti sugereaza nimik?
<AtrAgAtor> ce inseamna?
<Godakutz> porcushor
<AtrAgAtor> esti b?
<Godakutz> i'm gay
<AtrAgAtor> marsh ma in **** *****
<Godakutz> sunt pasiv si caut partener
<AtrAgAtor> pe tactu
<Godakutz> e mort saracu
<Godakutz> dar ce ai prejudecati?
<AtrAgAtor> da
<Godakutz> ai ceva cu homosexualii?
<AtrAgAtor> da
<Godakutz> pakat, nu stii ce pierzi
<AtrAgAtor> marsh mah
<AtrAgAtor> bagati ****-n cur
<Godakutz> nu ajunge
<Godakutz> am incercat
<Godakutz> face parte din perversiuni
<AtrAgAtor> bagati mana
<Godakutz> in general bag sticla
<Godakutz> cand n-am cu cine sa ma regulez
<AtrAgAtor> bine sugeo in continuare
<AtrAgAtor> bye
<Godakutz> ![]()
<Godakutz> eram dispus sa platesc bine
<AtrAgAtor> bah bulangiule
<AtrAgAtor> u pe mine mai gasit mah
<Godakutz> pai ai nick sugestiv
<Godakutz> am crezut ca te intereseaza
<AtrAgAtor> yo te invelesc in $$$$
<Godakutz> eu in euro
<Godakutz> cred ca sunt mai avantajat
<AtrAgAtor> de ce gatu matii?
<Godakutz> ca euro e mai mare decat dolaru
<AtrAgAtor> da
<Godakutz> platesc si drumul pina la Bucuresti
<Godakutz> hai mah pisi de ce esti rau
<AtrAgAtor> dar 1 mil de $ sunt mai mari ca 2 euro
<Godakutz> macar poate imi recomanzi pe cineva
<Godakutz> te-ai mai gandit?
<AtrAgAtor> marsh mah
<Godakutz> hai mah iti fac ce vrei tu
<Godakutz> numai vino o zi la Bucuresti
<AtrAgAtor> tu vrei sa mai traiesti?
<Godakutz> da
<AtrAgAtor> atunci termina
<Godakutz> de ce?
<Godakutz> n-am cum sa termin singur
<Godakutz> ![]()
nu conteaza...la amandoi ma referam...ca amandoi nu mai intraserati de ceva vreme...
si bun si scurt...mi-a placut!Mai Strula zice Bula...la mine o secunda inseamna 1 milion de ani si 1 dolar = 1 milion de dolaristrula : da mi si mie 1 dolar
blua - stai 1 secunda :lol:
draculasblod chiar esti din BAKU
?
din pacate...de ce ???
da ce cauti acolo ?? da mi id de mess sau ceva sa vb !!!
asta nu-i un banc ...e de pe gsp...
Rica Raducanu, junior la Turnul Eiffel:
"Ce sonde mari au astia!"
Nu e banc dar e bun !