FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bancuri.(Sa mai si râdem)

«1383940414273»
zyder18.09.2009 07:55

Un dinamovist,un rapidist si un stelist ajung in iad. Satana le da sentinta--> 30 de biciuri pe spate. Fiindca au injurat pe stadion satana le da voie sa isi puna cate o dorinta inainte de biciuri. Dinamovistul vrea o perna legata de spate. Zis si facut. Dupa 10 biciuri perna se face parf si ia 20 de biciuri pe spate. Rapidistul vrea doua perne legate pe spate. Zis si facut. Dupa 20 de biciuri pernele se fac praf si ia 10 biciuri pe spate. Ajungand la stelist satana zice: Ai voie sa iti pui 2 dorinte pentru ca esti suporterul celei mai bune echipe din Romania. Stelistul zice: 1.vreau 200 de biciuri 2. Il vreau pe dinamovist legat de spatele meu. Zis si facut..

 

Lari18.09.2009 08:04

Ion discutã cu Gheorghe despre ultima modã la cai.

- Mã, Ioane, tu ai lator? întrebã Gheorghe.

- Nu, Gheorghe, dar ce-i ãla?

- Nici eu nu știu, dar e scump, cã fiu-meu a dat 30 de milioane pe un cal cu lator.

 

Doi bețivi se întâlnesc dupã o noapte de beție.

- Mãi, Gheorghe, dar tu ești șifonat rãu, zice Ion. Ce s-a întâmplat?

- Asearã mergeam pe mijlocul șoselei, când, deodatã mi s-a ridicat asfaltul în cap.

- ªi ce-ai fãcut? întreabã Ion.

- Ce sã fac? Am dormit toatã noaptea în picioare.

 

Vine Badea Gheorghe pentru prima datã în București, cu bicicleta. Ajunge în fața Guvernului, parcheazã bicicleta și se duce sã-și ia un suc.

- Mãi bade, ia-ți bicicleta de aici, cã acuși ies miniștrii, zice Polițistul de servici.

- Nu-i bai, zice Badea Gheorghe, cã i-am pus lacãt.

 

Merge Ceausescu la americani si se da mare ca a trimis o misiune pe Soare.

Americanii,dupa ce rad copios,ii spun:

-Domnule Ceausescu,pe Soare sunt mii de grade...Cum ati putut trimite o misiune acolo?

La care Ceausescu:

-Ha,ha,ha,eu am trimis-o noaptea...

 

Cica, in timpul perioadei comuniste, s-ar fi dorit construirea unei autostrazi Bucuresti - Berlin, pe patru benzi, trei pentru dus si una pentru depasire.

 

NicoSoulSteaua23.09.2009 17:39

John isi invita mama la cina.

In timpul mesei, mama nu isi poate dezlipi ochii de la

colega de apartament a lui J., Julie. O frumoasa! Mama, mama !

De mult banuia mama ca cei doi nu sunt doar amici, iar John banuind ce se leaga la mama lui in cap, o invita discret in bucatarie si-i spuse a mia oara ca nu este nimic intre el si Julie in afara de plata fifty-fifty la chirie.

A doua zi, Julie il anunta pe John ca nu mai gaseste sosiera de argint folosita la cina aseara si ca ea, personal, o banuieste pe mama lui ca prea se uita la ea urat peste masa.

 

John ii scrie imediat o scrisoare mamei :

 

"Draga mama, Nu spun ca AI LUAT sau NU AI LUAT sosiera de argint aseara dar adevarul este ca ea lipseste si trebuia sa-ti trimit o notificare.

Cu drag al tau

John."

 

Raspunsul mamei a fost prompt:

 

"Draga John, NU spun CA TE F... sau NU TE F... cu Julie dar adevarul este ca daca ar fi dormit azi noapte la ea in pat ar fi gasit sosiera ascunsa de mine sub perna.

Cu mult drag,

mama"

 

 

Un telefon la politie un miezul noptii:

- Veniti repede niste spargatori mi-au intrat in casa

- Ne pare rau dar nu avem nici un echipaj disponibil

Omul revine 5 minute mai tarziu:

- Alo, tot eu va telefonez, cel cu spargerea. Voiam doar sa va spun ca nu mai e nevoie sa trimiteti pe nimeni, i-am impuscat pe toti.

Cinci minute mai tarziu strada gemea de masini politie iar politistii erau prin toata casa. I-au prins pe toti spargatorii.

Un politist discuta cu proprietarul:

- Dar dumneavoastra parca ziceati ca i-ati impuscat pe toti.

- Dar dumneavoastra parca ziceati ca n-aveti pe cine trimite!

 

 

O calugarita si un preot traversau Sahara pe o ca(mila(. In cea de-a treia zi , ca(mila( moare fa(ra( avertisment.

Dupa( ce se sterg de praf , calugarita s,i preotul chestioneaza situat,ia . Dupa( o lunga( perioada( de ta(cere , preotul zice :

"Ei bine , sora , acest lucru pare destul de grav ."

"S,tiu , parinte . De fapt, nu cred ca( este probabil sa supraviet,uim mai mult de o zi sau doua(. "

"Sunt de acord", afirma( pa(rintele. "Sora , din moment ce noi probabil ca nu vom scapa de-aici în viat,a( , ai face ceva pentru mine?"

"Orice , parinte ."

"Nu am mai vazut sani de femeie s,i ma( întrebam daca( as putea sa-i vad pe ai tai ."

"Ei bine , în condit,iile acestea , nu vad nimic ra(u."

Calugarita s-a dezbracat s,i preotul s-a bucurat , comentând frumusetea lor :

"Sora , te superi daca(-i ating ?"

Ea a consimt,it s,i parintele ii pipaie timp de câteva minute.

"Parinte , pot sa va intreb ceva ?"

"Da , maica ! "

"Nu am mai va(zut un penis. Pot sa(-l va(d pe al tau ?"

"Cred ca( ar fi in regula " a ra(spuns preotul ridicandu-si sutana .

"Oh , parinte , pot sa-l ating ?"

Preotul consimt,i s,i dupa( câteva minute de giugiuleala( se pomeni cu o erectie de toata frumusetea .

"Sora , s,tii ca( , daca( am introduce penisul meu în locul potrivit , el poate da viat,a(."

"Este adeva(rat parinte ?"

"Da , este , sora."

"Oh , parinte , e minunat ! Atunci introdu-l în ca(mila( s,i sa plecam odata de aici ! "

 

 

 

AG23.09.2009 20:42

maxim asta cu calugarita

Lari23.09.2009 21:02

O zi perfecta pentru o femeie

 

08:15 Trezirea cu saruturi si giugiuleli

08:30 Cântarul arata 2 Kg mai putin ca în ziua precedenta

08:45 Micul dejun la pat cu suc de portocale proaspat stors si croissants. Deschiderea cadourilor primite de ex. bijuterii scumpe de la un admirator atent.

09:15 O baie calda cu uleiuri aromate

10:00 Un antrenament usor în sala de fitness cu simpaticul si glumetul antrenor personal.

10:30 Ora de cosmetica, îngrijirea fetei cu creme scumpe, manichiura, pedichiura spalatul si frezatul parului.

12:00 Masa de prânz cu cea mai buna prietena într-un local foarte la moda

12:45 Întâlnire intâmplatoare cu fosta prietena sau sotie a actualului partener si remarcarea faptului ca aceasta s-a îngrasat cu 7 kg.

13:00 Cumparaturi cu prietenele. Credit nelimitat

15:00 Somnul de frumusete.

16:00 Trei duzini de trandafiri rosii sunt livrati de o florarie din partea unui admirator neunoscut.

16:15 Un antrenament usor în sala de fitnes cu acelasi antrenor personal. Masaj al întregului corp facut de un masseur tânar si musculos care exclama la fiecare 10 minute ca nu a mai masat un corp asa de perfect.

17:30 Proba de rochii si alte accesorii de design si admirarea acestora într-o oglinda mare.

19:30 Servitul cinei în doi la lumina lumânarilor urmat de dansuri si complimente.

22:00 Dus fierbinte (de una singura)

22:50 Transportata la patul proaspat schimbat.

23:00 Giugiuleli

23:15 Adoarme în bratele sale puternice.

 

 

O zi perfecta pentru un barbat

 

06:00 Suna ceasul desteptator.

06:15 Blow job

06:30 O cacare sanatoasa dis-de-dimineata urmata de citirea rubricii sportive a ziarului cotidian

07:00 Micul dejun: sunca cu oua, cafea si pâine pregatite de tânara menajera goala-goluta.

07:30 Soseste limuzina

07:45 Câteva pahare de whiski pe drumul la aeroport.

09:15 Zbor cu jetul privat.

09:30 Limuzina cu soferul sosesc în aeroportul de destinatie.

09:35 Drumul cu limuzina spre terenul clubului de golf. (Pe drum un Blow job)

09:45 Joc de golf.

11:45 Masa de prânz: Fast Food, 3 beri si o sticla de Dom Perignon.

12:15 Blow job.

12:30 Joc de golf.

13:30 Drumul înapoi la aeroport cu limuzina. (Alte câteva pahare de whiski)

13:45 Zbor la Monte Carlo.

15:45 La pescuit cu iahtul. Însotitoarele sunt goale pusca.

16:45 Zbor spre casa. Masaj al întregului corp facur de catre un fotomodel.

18:45 O cacare sanatoasa, barbierit si dusat.

19:00 Vizionarea emisiunii de Stiri: Michel Jackson a fost asasinat, marjuana si filmele porno hard-core au fost legalizate.

19:30 Cina. Homari ca aperitiv, Dom Perignon (1953) un gratar imens iar ca desert înghetata servita de pe sânii imensi ai menajerei.

21:00 Coniac scump si o tigare de foi, emisiunea sportiva a zilei. Echipa nationala de fotbal a batut actuala campioana mondiala cu 7-0.

21:30 Sex cu trei femei.

23:00 Masaj în baia de aburi împreuna cu o pizza si o bere buna.

23:30 Un Blow job de somn usor.

23:45 Adormi singur în pat.

23:50 Un vant sanatos de 12 secunde în patru tonalitati astfel încât câinele trebuie sa paraseasca dormitorul.

David26.09.2009 16:47
O zi perfecta pentru un barbat

 

 

21:00 Coniac scump si o tigare de foi, emisiunea sportiva a zilei. Echipa nationala de fotbal a batut actuala campioana mondiala cu 7-0.

 

Lucescule!!!!!

Lari02.10.2009 15:55

John era un viteaz cavaler al regelui Arthur dar avea si el o obsesie pentru frumosii sani ai reginei! Stia bine ca, daca i-ar fi atins, ar fi fost condamnat la moarte.

 

Intr-o zi, John nu mai rezista si isi face cunoscuta dorinta lui secreta magului Merlin. Baiat orientat, magul gaseste o solutie pentru a satisface dorinta acestuia dar numai contra a 1000 monede de aur. John accepta fara sa ezite

 

In dimineata urmatoare, magul Merlin prepara o pulbere urticanta si o pune in sutienul reginei, in timp ce ea isi facea dusul. Imediat ce regina se imbraca incepe sa simta o mancarime din ce in ce mai mare.

Regele Arthur il convoaca imediat pe vrajitor, pentru a-i cere un remediu, iar acesta ii spune ca doar o saliva speciala, aplicata timp de 4 (patru) ore ar putea trata aceasta teribila urticarie. A mai mentionat ca din testele efectuate in laborator, a observat ca doar saliva lui John ar avea aceste caracteristici speciale.

 

Regele il convoaca imediat pe John, care deja isi luase antidotul pentru pulberea urticanta. Asa se face ca John are ocazia de a saruta (la ordinul regelui!), pentru cateva ore bune, sanii pe care ii visase dintotdeauna si pe deasupra vine sarbatorit de curte ca un erou.

 

Inainte de a se intoarce la mosia lui, John este oprit de vrajitor, care ii reaminteste datoria de 1000 de monede de aur. Surpriza, insa, John, deja satisfacut, refuza sa plateasca, mizand pe faptul ca magul nu s-ar fi putut confesa, fiind complice la ce s-a intamplat.

In dimineata urmatoare, insa, magul Merlin pune aceeasi pulbere urticanta in chilotii regelui........

 

Morala fabulei: PLATITI-VA FACTURILE LA TIMP !

______________________________________________

 

10% din femei au facut sex in prima ora a unei prime intalniri. > 20% din barbati au facut sex intr-un loc excentric. > 36% din femei sunt in favoarea nuditatii. > 45% din femei prefera barbatii cu par negru si ochi albastri. > 46% din femei au incercat sexul anal. > 70% din femei prefera sa faca sex dimineata. > 80% din barbati nu au experimentat nicio data relatiile homosexuale. > 90% din femei ar dori sa faca dragoste in padure. > 99% din femei nu au incercat sa faca sex la birou.. > Concluzie: statistic vorbind, ai o sansa mai mare sa faci sex anal dimineata > cu o femeie in padure, decat sa faci sex in birou la sfarsitul zilei.. >

 

Morala: nu sta pana tarziu la birou. Rar ti se poate intampla sa ai parte de ceva bun...

______________________________________________

 

Femeile la volan sunt obiecte des întâlnite pe șoselele patriei. Apar din senin, de unde nu ne așteptãm și ne încurcã socotelile cu gingãșia lor divinã.

 

Oricine poate face asta, cu puținã pregãtire.

 

1) Fii sigurã pe tine - în afarã de tine, toți participanții la trafic sunt niște idioți care au luat permisul pe ochi frumoși. Lucrul acesta trebuie sã îl repeți înainte de a te urca la volan. De cel puțin 3 ori.

 

2) Pornirea - te-ai urcat la volan. Urmeazã un ritual pe care este indicat sã îl repeți de fiecare datã.

 

- Scaunele oricãrui automobil au, din punctul tãu de vedere, intenția de a se da înapoi singure de fiecare datã când

 

cobori din autoturism... Trage scaunul cât mai în fațã, cât sã poți atinge volanul cu bãrbia și tetiera cu ceafa în același timp;

 

- Nu purta centura de siguranțã!!! ªifoneazã rochița;

 

- Asigurã-te cã ai oglinda. În poșetã;

 

- Bagã cheia în contact și rotește în poziția D, direct. Nu este indicat sã ții piciorul pe ambreiaj sau sã ai autoturismul

 

scos din vitezã. Ai trecut prin poziția M, încearcã sã o nimerești și așteatpã sã se stingã unele beculețe. Așa.

 

Acum, piciorul pe ambreiaj, scoate mașina din vitezã, apasã frâna și rotește cheia pânã la capãt. Motorul a pornit!

 

3) Ieșirea din parcare - amintește-ți ce am vorbit la punctul 1). Repetã de încã douã ori în minte.

 

- Accelereazã ușor, pânã pe la 5000 rot/min, dã drumul brusc la ambreiaj. Accelereazã în continuare. Ai pornit!!!

 

- Nu te uita în oglinzi, vireazã brusc și accelereazã în continuare. Cu cât pleci mai repede, cu atât sunt șanse mai mici sã se întâmple ceva;

 

- Te claxoneazã un idiot care nu știe de "prioritatea femeii care iese din parcare"? Aratã-i degetul mijlociu și bolborosește ceva înspre el. Poți spune orice, cât timp pare cã spui ceva rãu. Exemplu: "Multe cuie, ursu-i moșul bãlții, mulgi bascula";

 

- Cu toate cã ai ieșit deja pe drum, îți amintești cã ai uitat sã semnalizezi. Semnalizeazã acum, scurt. Intenția conteazã.

 

4) Mersul - automobilul este în mișcare, ce facem acum?

 

- Trebuie sã încerci sã pãstrezi o vitezã cât mai inconstantã... Acest lucru se face prin apãsarea pedalei de accelerație în ritmul muzicii. Un exercițiu amuzant. Poți ține ritmul tobei apãsând frâna, iar ritmul chitarei apãsând accelerația;

 

- Mergi șerpuit. Bãrbații se simt impresionați de mersul legãnat pe care îl ai pe jos. De ce nu ar fi impresionați și de mersul legãnat al autoturismului tãu?

 

5) Douã benzi pe sens - acest termen este un nume pompos dat unui drum mai lat.

 

- Observã axul drumului. Are niște linii pe el. Încearcã sã mergi deasupra lor;

 

- Condusul este un joc pentru majoritatea oamenilor. Vor exista bãrbați care vor intra în jocul tãu și vor încerca sã te depãșeascã. Aratã-le cã nu ești o ușuraticã. Bagã-te în fața lor;

 

- Schimbatul benzilor nu trebuie sã coincidã cu semnalizarea. Autoturismul are o baterie. Pânã și telecomanda televizorului are cel puțin douã. Utilizând

semnalizarea, consumi bateria.

 

6) Intersecția - Aici se aplicã o singurã regulã: prioritatea care-apucã.

 

- Ajungi într-o intersecție, nu știi cine trebuie sã lase pe cine? Nici o problemã, accelereazã puternic și ia repede piciorul de pe ambreiaj. Acum, repetã manevra, dar în treapta 1 de vitezã (uitasei cã ai scos-o pe liber înainte sa ajungi la intersecție.). Închide ochii, nu te intereseazã ce se întâmplã. Încearcã sã claxonezi în acest timp. Vei anunța ceilalți participanți la trafic cã existã o femeie cu prioritate în intersecție. Nu schimba viteza, rãmâi în treapta 1, chiar dacã mașina începe sã se bãlãngãne ciudat și sã se frâneze.

 

- Intrarea în intersecție e un loc liniștit. Toatã lumea circulã cu vitezã micã și frâneazã. E un loc bun sã porți o conversație cu cea mai bunã prietenã despre modã. Dacã te simți claxonatã, închide geamul și continua-ți conversația.

 

7) Prioritatea de dreapta - ce-i aia?

 

8) Pietonii - acest specimen reprezintã oameni atrași de dungile albe de pe astfalt. Intrã în jocul lor. Leapșa dungilor.Cine atinge primul dungile albe, câștigã.

 

9) Alimentarea cu benzinã - gãsește o stație unde se comercializeazã carburanți. Aratã ca un mini market cu niște cutii în curte.

 

- oprește lângã o cutie. Partea cu o gaurã rotundã în caroserie trebuie sã se afle în partea opusã cutiei și așteaptã un bãiat sã te ajute sã alimentezi;

 

- intrã sã plãtești. Nu uita sã te uiți 15 minute dupã muțunache de pus în geam. Cumpãrã câțiva;

 

- du-te la mașinã, lasã maimuțoii înãuntru și intrã din nou... Ai uitat sã cumperi brãduleți parfumați;

 

- ignorã înjurãturile șirului de mașini care așteaptã sã îți muți mașina de la pompã. Sunt invidioși cã ai gãsit un loc de parcare mai bun decât au gãsit ei;

 

- cumpãrã 5 brãduleți de culori diferite, aranjeazã-i frumos, 2 la oglindã, 1 în torpedo, 2 agãțați de barele tetierelor;

 

- pleacã din benzinãrie.

 

10) Parcarea - de obicei reprezintã zona din fața blocului, unde se gãsesc deja mașini aliniate într-un anumit sens.

 

- încearcã sã fii originalã. Parcheazã la unghi de 47 de grade, chiar dacã restul autoturismelor sunt parcate la unghi de 90 de grade;

 

- ocupã cel puțin douã locuri de parcare. Cine știe, poate cea mai bunã prietenã vine în vizitã și nu are unde sã parcheze;

 

- coboarã din mașinã și urcã din nou. Uiți mereu sã bagi în vitezã și sã tragi de maneta cu buton.

 

- verificã de fiecare datã portiera. Chiar dacã ai închidere centralizatã, trage de portiere. Nu vrem surprize.

 

Sper ca acest ghid sã ajute garofițele cu permis sã gãseascã un stil special de condus. Nu vrem sã fiți banale.

 

Natura umanã vã îndeamnã sã ieșiți în evidențã, chiar și prin stilul de condus.

 

Drum bun.

 

gio_stgloria03.10.2009 13:23

Berbecali candideaza la Presedintie:" Daca nu candideaza Traian Basescu, iau in calcul intrarea in turul doi" :))

 

 

Atunci cand dupa numarare , nu va lua nici macar 1% , boier cacareaza va pune acest lucru pe seama participarii lui basescu , care tocmai si-a anuntat candidatura.

Lari05.10.2009 06:23

Alarma de grad zero !!!! Este bine stiut ca musulmanii se opun consumului de alcool, si considera vederea unei femei dezbracate (alta decat nevasta) drept un pacat. Din aceasta cauza lansam un apel pentru ca timp de o saptamana; - ZILNIC, la ora 13:00, toate femeile sa se dezbrace complet si sa alerge prin birouri, iar toti barbatii sa le urmeze cu o bere in mana. *Aceasta ne va ajuta sa detectam teroristii care se ascund la noi in firma. Ministerul Apararii va este recunoscator pentru efortul facut impotriva terorismului. *Colaborati, trimitand acest mesaj tuturor colegilor de la serviciu si tuturor firmelor partenere!

Lari05.10.2009 21:02

Nevasta te invata despre fericire: sa te duci la ma-ta! Sigur se bucura cand te vede

 

Nevasta te invata despre necesitate: nu ma intereseaza cate beri ai baut, tu trebuia sa fii acasa

 

Nevasta te invata despre nudism: plec de aici si te las in curul gol

 

Nevasta te invata despre nulitate: tu fara mine esti un nimeni

 

Nevasta te invata despre creare: eu te-am facut barbat

 

Nevasta te invata despre dureri: nu am chef, ma doare capul

 

Nevasta te invata despre mobilitate: ce-ti fug ochii dupa curu lu' aia

 

Nevasta te invata despre otet: ce acra poate fi ma-ta!

 

Nevasta te invata despre ordine: m-am saturat sa tot adun dupa tine

 

Nevasta te invata despre botanica: nu mi-ai mai cumparat o floare de nici nu mai stiu cum arata

 

Nevasta te invata despre juramant: zi sa mori tu ca n-ai baut nimic?

 

Nevasta te invata despre geneza: inca nu s-o nascut ala care sa dea in mine

 

Nevasta te invata despre munca in exces: cam multe sedinte peste program ai tu…

 

Nevasta te invata despre greseli: a fost greseala mea ca ti-am facut toate poftele

 

Nevasta te invata despre transformare: cand te-am luat erai slab ca o aschie, acum esti gras ca un porc

 

Nevasta te invata despre ratiune: cand iti vine sa ma inseli, sa te gandesti bine la ce pierzi

 

Nevasta te invata despre dictie: vorbesti exact ca ma-ta

 

Nevasta te invata despre necesitati: trebuie sa aduci mai multi bani in casa

 

Nevasta te invata despre sarbatori: vezi ca vine ziua mea, poate nu-mi cumperi ceva

axl05.10.2009 21:19
Nevasta te invata despre sarbatori: vezi ca vine ziua mea, poate nu-mi cumperi ceva

Aoleu, bravo! Sa-ti de Dumnezeu sanatate.

Lari05.10.2009 21:19
Nevasta te invata despre juramant: zi sa mori tu ca n-ai baut nimic?

 

Cu placere, Axl! Cu placere...

 

:bananadance:

 

Stryker05.10.2009 22:13

Jiji dupa meciul Steaua-Bistrita se duce acasa , vine fata lui cea mica la el:

- Tati, ce strigau oamenii aceia astazi pe stadion, ca tot repetau : sugi **** Jiji ...

- Mai deci chestia asta este o forma de a exprima respectul , e o dovada da cum sa-ti zic, da asta ... o mare afectiune , m-ai inteles ?

- Si de aia strigau asa tare si de des ?

- Pai lumea ma iubeste pe mine, sunt idolul lor eu, ei vin la stadion pt mine !

- Bine tati in cazul asta, trebuie sa-ti zic si eu sugi **** !

Clau4406.10.2009 05:15

- ªtiți care sunt adevãrații fani ai lui George Becali?

- Oile!

NicoSoulSteaua06.10.2009 15:37

Baiatul ciobanului se hotaraste sa ii zica tatalui sau ca e gay.

Intr-o dimineata se ambitioneaza si zice:

 

"Auzi, tata!! Sunt GAY..."

...ciobanul sta, se gandeste si il intreaba:

"Baiete!! Ai costum Armani??" "

...Nu..."

"Folosesti parfum Boss?" "

...Nu..."

"Dar masina Porsche ai?"

"Stii bine ca nu am..."

"Mai baiete! Tu nu esti gay, esti un poponar de rand..."

NicoSoulSteaua08.10.2009 15:58

A man was lying in bed with his new girlfriend.

After having great sex, she spent the next hour just rubbing his testicles a thing she seemed to love doing.

As he was enjoying it, he turned and asked her, "Why do you love doing that?"

Because, she replied, "I miss mine."

 

 

The two beautiful lesbians next door asked me what I would like for my birthday.

I was quite surprised when they gave me a Rolex.

It was very nice of them, but I think they misunderstood me when I said, "I wanna watch"

Virgil09.10.2009 10:26

- Cate limbi are o pasarica?

- Cate ii tragi.

 

Un avion se prabuseste intr-un cimitir. Politistii recupereaza 3000 de victime...

 

Doi orbi merg la cinema. Unul se pune in primul rand iar celalalt mai in spate. Cel din fata zice:

- Ba vezi?

- Nu.

- Atunci hai mai in fata.

 

cu: Ce fredoneaza un arab intr-un autobuz plin cu evrei?

A: TOATA LUMEA, TOATA LUMEA SARE ACUM CU MINE!

 

Un om avea un cal negru si unul alb.

Ca sa-i deosebeasca, la unu i-a taiat coada.

 

Doi homosexuali la piscina.

Unu din ei zice:

- Hai sa ne dam la fund.

 

Proverb:Cine se culca odata cu gainile... o facesi a doua oara.

 

 

 

 

 

 

Lari15.10.2009 23:32

Se duce Fat Frumos sa omoare balaurul fioros. Ajunge la grota, paseste darz, apare balaurul cu doua capete. Fat Frumos scoate sabia si i le taie. Imediat cresc alte 4 capete in loc. Fat Frumos le taie si pe aceastea si alte 8 capete rasar imediat. Le taie pe astea 8, cresc alte 16. Le taie si pe aceastea si deodata cresc 32. Munceste Fat Frumos sa taie toate cele 32 de capete, pac! 64. Taie. Apoi 128. Taie. Apoi 256. Apoi brusc balaurul muri. De ce?

 

Era un balaur pe 8 biti.

___________________________

 

Mai jos sunt niste probleme notate de piloti de la Qantas (compania aeriana australiana) si solutiile inginerilor de la service.

(P=Problema semnalata de pilot, S=raspunsul inginerilor.)

 

P: Cauciucul principal de pe stanga aproape ca trebuie schimbat.

S: Aproape schimbat cauciucul principal de pe stanga.

 

P: Zborul ok, doar "aterizarea automata" cam dura.

S: "Aterizarea automata" nu este instalata pe acest avion.

 

P: Joaca ceva la bord.

S: Strans ceva la bord.

 

P: Gaze moarte pe parbriz.

S: Comandat gaze vii.

 

P: Semn de o scurgere la echipament aterizare dreapta.

S: Semn inlaturat.

 

P: Franele de frecare blocheaza valvele de viteza.

S: Asta le este scopul.

 

P: Sistemul IFF inoperabil.

S: Sistemul IFF intotdeauna inoperabil daca este OFF.

 

P: Suspectez crapatura in parbriz.

S: Suspectez ca ai dreptate.

 

P: Motor 3 lipsa.

S: Gasit motor 3 pe aripa dreapta dupa ce l-am cautat putin.

 

P: Avionul merge caraghios.

S: Avertizat avionul sa stea drept, sa zboare cum trebuie, si sa ia lucrurile in serios.

 

P: "Radarul tinta" bazaie.

S: Reprogramat "radarul tinta" sa cante cum trebuie.

 

P: Soricel la bord.

S: Instalat pisica.

 

P: Zgomot de sub bord. Suna ca un pitic care bate ceva cu ciocanul.

S: Confiscat ciocanul de la pitic.

Virgil20.10.2009 06:24
masajth.jpg
NicoSoulSteaua20.10.2009 20:22

Vecinii lui Bula( au un nou na(scut.

Din nefericire acesta s-a na(scut fa(ra( urechi.

 

Familia lui Bula este invitata( la vecini pentru a vedea copilul, iar tatal lui Bula îl ia de-o parte s,i-i explica:

-Copilul asta este marea lor bucurie, îl doresc de mult! Daca spui ceva despre urechile lui te bat de te rup!

-Am înteles, zice Bula.

Când ajung la vecini s,i da( cu ochii de copil, Bula( zice entuziasmat mamei copilului:

-Vai ce copil frumos!

Mama rasufla( usurata.

Bula continua(:

-Ce manute dragalase, ce picioruse frumoase si ce ochi frumosi! Ce-a zis doctoru', vede bine?

-Da, vede bine, de ce întrebi?

-Pentru ca daca va trebui sa poarte ochelari,a belit-o !

Lari20.10.2009 23:15

A woman writes to the IT Technical support Guy

 

Dear Tech Support ,

 

Last year I upgraded from Boyfriend 5.0 to Husband 1.0 and I noticed a distinct slowdown in the overall system performance, particularly in the flower and jewellery applications, which operated flawlessly under Boyfriend 5.0 .

 

In addition, Husband 1.0 uninstalled many other valuable programs, such as Romance 9.5 and Personal Attention 6.5, and then installed undesirable programs such as NEWS 5..0, MONEY 3.0 and CRICKET 4.1 .

 

Conversation 8.0 no longer runs, and House cleaning 2. 6 simply crashes the system..

 

Please note that I have tried running Nagging 5..3 to fix these problems, but to no avail.

 

What can I do?

 

Signed,

________________________________________________________________________________

_______

 

Reply

 

DEAR Madam,

 

First, keep in mind, Boyfriend 5.0 is an Entertainment Package, while Husband 1.0 is an operating system.

 

Please enter command: ithoughtyoulovedme. html and try to download Tears 6.2 and do not forget to install the Guilt 3.0 update.

If that application works as designed, Husband1..0 should then auto ma tically run the applications Jewellery 2.0 and Flowers 3.5..

 

However, remember, overuse of the above application can cause Husband 1.0 to default to Silence 2.5 or Beer 6.1 .

Please note that Beer 6.1 is a very bad program that will download the Snoring Loudly Beta.

 

Whatever you do, DO NOT under any circumstances install Mother-In-Law 1.0 (it runs a virus in the background that will eventually seize control of all your system resources.)

 

In addition, please do not attempt to reinstall the Boyfriend 5.0 program. These are unsupported applications and will crash Husband 1.0 .

 

In summary, Husband 1.0 is a great program, but it does have limited memory and cannot learn new applications quickly.

You might consider buying additional software to improve memory and perfor ma nce.

We recommend: Cooking 3.0 and Hot Looks 7.7.

 

Good Luck Madam!

AG21.10.2009 06:31

haha :))

Virgil21.10.2009 08:36
A woman writes to the IT Technical support Guy

 

Dear Tech Support ,

 

Last year I upgraded from Boyfriend 5.0 to Husband 1.0 and I noticed a distinct slowdown in the overall system performance, particularly in the flower and jewellery applications, which operated flawlessly under Boyfriend 5.0 .

 

In addition, Husband 1.0 uninstalled many other valuable programs, such as Romance 9.5 and Personal Attention 6.5, and then installed undesirable programs such as NEWS 5..0, MONEY 3.0 and CRICKET 4.1 .

 

Conversation 8.0 no longer runs, and House cleaning 2. 6 simply crashes the system..

 

Please note that I have tried running Nagging 5..3 to fix these problems, but to no avail.

 

What can I do?

 

Signed,

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________

_______

 

Traducere Google

 

O femeie de a scrie IT Suport tehnic Guy

 

Dragi Tech Support,

 

Anul trecut am Iubit upgrade de la 5.0 la 1.0 Soț și am observat o incetinire distincte in performanța sistemului in ansamblu, in special in floare și aplicații bijuterii, care a funcționat impecabil in conformitate cu Prieten 5.0.

 

În plus, sotul 1.0 dezinstalat programe multe alte valoroase, cum ar fi romanice 9,5 și Atentie personale 6.5, și, apoi, instalate programe nedorite, cum ar fi știri 5 .. 0, BANI 3.0 și CRICKET 4.1.

 

Se execută de conversație 8.0 nu mai este, și Casa de curățare 2. 6, pur și simplu blochează sistemul ..

 

Vă rugăm să rețineți că am incercat de rulare nagging 5 .. 3 pentru a rezolva aceste probleme, dar fără folos.

 

Care pot face?

 

 

Răspunde

 

Stimata doamna,

 

În primul rând, rețineți, Prieten 5.0 este un pachet de divertisment, in timp ce soțul 1.0 este un sistem de operare.

 

Vă rugăm să introduceți comanda: ithoughtyoulovedme. html și incercați să descărcați Lacrimi de 6.2 și nu uitați să instalați Vinovatia 3.0 actualizare.

În cazul in care cererea de lucrări proiectate ca, Husband1 .. 0, atunci ar trebui să auto ma tically rula aplicații Bijuterii 2.0 și Flori 3.5 ..

 

Cu toate acestea, amintiți-vă, excesivă a cererii de mai sus poate provoca Soț 1,0 la implicit la tăcere 2,5 sau Bere 6.1.

Vă rugăm să rețineți că berea 6.1 este un program foarte rău că va descărca Sforăitul tare Beta.

 

Orice ai face, NU in nici un caz a instala Mother-in-Law 1.0 (nu mai rămâne un virus in fundal, care vor profita de cele din urmă, controlul tuturor resurselor sistemului.)

 

În plus, vă rugăm să nu incercați să reinstalați programul Prieten 5.0. Acestea sunt aplicații care nu sunt acceptate și vor crash Soț 1.0.

 

În rezumat, Soț 1.0 este un program de mare, dar este limitat de memorie și nu pot invăța noi aplicații repede.

S-ar putea lua in considerare cumpărarea de software suplimentare pentru imbunătățirea memoriei și a perfor CNO ma.

Va recomandam: Cooking 3.0 și Hot Looks 7.7.

 

Good Luck Doamnă!

 

 

 

 

NicoSoulSteaua22.10.2009 13:07

Doi bancheri :

-Pe mine ma omoara criza asta, nu mai am somn... Tu cum ai dormit azi noapte?

- Ca un prunc..., am plans toata noaptea si m-am si rahat pe mine de vreo doua ori..

 

Cica pilotii au uitat microfonul de comunicatie cu pasagerii deschis: Zice unul:

-Ce facem? Facem sex cu stewardesa sau mancam? Celalat raspunde:

- Mancam mai intai.

Stewardesa ii aude si se grabeste spre cabina sa-i avertizeze ca au lasat intercomunicatia deschisa, dar se impidedica si cade. La care o batrana zice:

- Nu te grabi maica, n-ai auzit? Mai intai vor sa manance

 

 

Un calator ajunge la hanul "Gheorghe si Balaurul". Bate la usa , i se intredeschide si o femeie il intreaba:

-Ce vrei?

-As dori sa innoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mâncare...

- Nu avem! Si i se trânteste usa in nas. Bate din nou la usa . Usa se intredeschide si aceeasi femeie il intreaba:

-Ce vrei?

- N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe...?

 

 

Intr-o zi, la usa unei batrane, suna un domn elegant imbracat, cu un aspirator in mana.

-As dori sa va prezint cel mai performant aspirator... , iar in acelasi moment arunca pe covorul din holul casei o cantitate considerabila de balegar, explicand: daca acest aspirator nu va curata TOT in urmatoarele 2 minute, promit ca restul il voi manca! Batrana, dupa ce asculta toata povestea, ii raspunde:

- Atunci sper sa ai pofta, ca nu am curent de azi-dimineata!

Lari22.10.2009 13:35

Scuzele zodiilor :

 

Berbec

Nu am facut eu asta.

Am fost fortat sa fac asta.

A fost doar un accident.

Nu a fost nimic intentioanat.

Fiecare dintre noi are dreptul sa faca ceea ce ii place.

 

Taur

Am mai facut asta de m! ulte ori si nu am stiut ca este gresit.

Credeam ca voi economisi niste bani prin asta.

Nu mi-am dat seama.

Aveam de gand sa repar totul cat de curand.

Mi-era foame.

 

Gemeni

Poftim? Nu inteleg despre ce vorbesti.

Cine, eu? Nu am crezut ca se va intampla asa.

Nu eu, X a facut acest lucru.

Haha, ce gluma buna, hai sa trecem peste discutia asta.

 

Rac

Am simtit ca trebuie sa fac acest lucru. Asa am simtit.

E o traditie pe care a trebuit sa o urmez.

Am fost obligat sa fac asta.

Totul a inceput in copilarie.

De fapt, mama m-a sfatuit sa fac asta.

 

Leu

Nu stiam ca ma vede cineva.

Nu gandeam clar.

Am anumite privilegii, ar trebui sa mi-se ierte acest lucru.

As prefera sa uitam cu totii cele intamplate.

 

Fecioara

Contabilul mi-a spus ca totul este in ordine.

Doctorul mi-a spus sa procedez asa. Nu stiam ce fac de fapt. Nu m-am

putut abtine.

Am gresit, nu se va mai repeta. Pot sa si semnez pentru asta.

 

Balanta

Am facut asta numai pentru ca si sotul meu/sotia mea o face.

X m-a facut sa fac asta.

Nu am putea ajunge cumva la un compromis.

M-am luat dupa X, imi cer scuze.

Sunt o victima a sistemului si a conjuncturii.

 

Scorpion

Asa ma simteam atunci.

Nu m-am gandit ca voi fi prins.

Nu am vrut sa o fac.

Nimeni nu mai trebuie sa afle acest lucru.

Credeam ca sunt pe moarte.

Nu stiam ce naiba fac.

 

Sagetator

Trebuia sa fac asta, altfel eram dat in judecata.

Avocatul mi-a spus ca totul este in regula.

Ce mare lucru? Guvernul este de vina.

Este un lucru rasist (sexist sau o decizie politica gresita).

 

Capricorn

Nu este ceva serios.

Eu doar am urmat ordinele.

Totul s-a intamplat atat de repede.

Slujba mea este de vina.

Chiar ! aveam nevoie de bani.

 

Varsator

Toti ceilalti faceau acelasi lucru.

Era cel mai interesant lucru de facut.

Ma plictiseam rau de tot.

Si ce e cu asta? Ce vei face in acest sens?

Cui ii pasa de lucrurile astea stupide pana la urma?

 

Pesti

Am fost influentat.

Dumnezeu mi-a spus sa fac asa.

Eu doar am indeplinit dorinta Domnului.

Credeam ca ma pot opri pana sa pierd controlul.

Nu mi-am dat seama cat de tarziu se facuse.

 

==============================

 

Daca fiecare zodie ar purta pe spate un semn de circulatie, care ar fi acesta.

 

Berbec - Oprirea si stationarea interzise.

 

Taur - Drum ingustat. Depasirea interzisa.

 

Gemeni - Punct de informare turistica.

 

Rac - Puneti-va centura de siguranta!

 

Leu - Drum cu prioritate.

 

Fecioara - Intoarcerea interzisa!

 

Balanta - Intersectie nesemaforizata.

 

Scorpion - Atentie! Succesiune de curbe deosebit de periculoase.

 

Sagetator - Sfarsitul tuturor restrictiilor.

 

Capricorn - Limitare de viteza.

 

Varsator - Parcare cu plata. Timp limitat 1 h.

 

Pesti - Drum alunecos si cu denivelari.

«1383940414273»