FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Declicul

«123456»
cornel-cluj23.08.2007 10:47

Nu stiu daca e de vina caldura de afara sau o dorinta a mea de a vedea altceva in tot acest scandal, dar m-a traznit o idee care poate parea cel putin fantezista, insa vreau sa v-o impartasesc. Nu credeti ca s-ar putea ca tot acest scandal sa fie o regie, in genul celor facute anterior de Becali (vezi semnatul contractului cu Oli in fata presei sezonul trecut, "scandalul" cu Dragomir..) si care i-au iesit de minune. Daca s-au inteles sa faca asta si acum? De ce mi-a venit ideea asta? Aduceti-va aminte ca de cand a venit Hagi la echipa s-au format doua tabere: una care cerea timp pentru Hagi ca sa-si demonstreze capacitatile de antrenor si alta care credea ca Hagi n-are valoare ca antrenor. Taberele astea erau sensibil egale, mai ales dupa rezultatele din pregatiri. Hagi cerea timp pentru rezultate, insa ele nu apareau asa cum doreau(m) toti. Si presa incepea sa-si puna intrebari, chiar si dupa startul de sezon in care Steaua avea rezultate, dar nu si joc spectaculos. Ei, si aici vine clenciul, ce s-a realizat prin aceasta reactie a lui Becali, pe care cred ca a gandit-o foarte bine, asumandu-si un oprobiu public (ce oricum va fi uitat odata cu aparitia rezultatelor si a unui joc spectaculos) ? :

 

1. din doua tabere sensibil egale, practic acum este una singura, care-l sustine pe Hagi

2. Hagi castiga timp sa-si demonstreze calitatile, pentru ca la orice meci care va fi cu el pe banca, spectatorii il vor incuraja si, de dragul lui, vor trece peste anumite disfunctionalitati din jocul echipei, iar cand acestea vor disparea va fi sustinut total

3. jucatorii vor "pune osul" riscand altfel sa fie fluierati si hiuduiti, in ideea ca vor sa-l "sape" pe Hagi

4. spectatorii vor veni in numar foarte mare la meciuri pentru a-l sustine pe Hagi, de aici incasari pentru buget

5. in oricare din doua situatii (Hagi convinge sau dezamageste) Becali este in avantaj (in prima situatie va zice "vedeti ca l-am facut antrenor", in a doua "v-am spus ca nu stie, dar era nasul meu si trebuia sa-i dau o sansa")

 

Iar restul personajelor din film (Oli, Radoi etc) au roluri secundare, iar noi, suporterii, facem figuratia.

Cam la asta m-am gandit eu.

 

Repet, e doar o idee ce mi-a trecut azi prin cap si-am vrut sa v-o spun. Sa nu dati prea tare :)

bob_t223.08.2007 10:47
asta nu inseamna ca jucatorii trebuiesc injurati doar sa aratam devotamentul pentru un mare stelist.forza Steaua !!!

conteaza mai mult devotamentul pentru marele stelist Hagi, sau faptu ca o sa ne duca de rapa.... astia joaca din inertie (si se vede asta).... pana acum nu am intalnit echipe tari acasa... o sa vedem la meciul cu rapid..

axl2323.08.2007 10:48

@Victor

Porcariile de acest gen SUNT cenzurate, numai ca nu in timp real. Nu suntem roboti, majoritatea moderatorilor au servici, moderarea o facem dezinteresat si in timpul nostru liber. Nu fi carcotas, acel mesaj a fost postat acum 3 minute.

pacobarosanu23.08.2007 10:51
conteaza mai mult devotamentul pentru marele stelist Hagi, sau faptu ca o sa ne duca de rapa.... astia joaca din inertie (si se vede asta).... pana acum nu am intalnit echipe tari acasa... o sa vedem la meciul cu rapid..

Hagi face parte din istoria Stelei daca nu poti sa intelegi asta nu am ce sa iti zic.io vreau sa i se dea lui Hagi 10 etape si dupa sa tragem linie.au trecut 4 si nu e asa prost rezultatu cum vrei tu sa ma faci sa cred. atat vreau 10 etape.daca Milan aqm vreo 12 ani si-a permis sa il lase pa oscar tabarez 10 etape sa faca echipa praf cred ca si Steaua isi permite.deocamdata Hagi e peste tabarez ca si rezultate.

vagabOnd23.08.2007 10:52

Mirel Radoi...LOCUL TAU E LA GUNOI!!!

Mirel Radoi...O ******* PRINTRE NOI!!!

 

Gigel, Mirel, Lovin, Dica, Goian, Marin, Jiji....v-ati dac foc la **** daca pleaca Hagi de la Steaua!!!

Sa fiti siguri ca veti pleca si voi imediat...RUSINE!! mercenarilor.....banii se fac prin munca....nu sa va plangeti ca nu mai luati prime daca nu va calificati. Jucati fotbal, nu-l lucrati pe Hagi hahalerelor!

 

I LOVE YOU Hagi!

Lucia23.08.2007 10:55
Curaj inseamna sa-i spui antrenorului in fata problemele, nu sa fugi la "taticul" Becali.

WTF?!!

L-am ascultat cuvant cu cuvant, de vreo 3-4 ani. Stii la ce concluzie am ajuns? Una singura: omul e alienat mintal.

Tu crezi ca Becali nu vinde echipe, pentru ca tine la ea? :))) Ori esti naivitatea intruchipata, ori esti ruda cu personajul.

 

 

Mi-e rusine ca sustinem aceeasi echipa!

 

 

 

daca erai atent si speculai ti-ai fi dat seama ca jucatorii au vb si cu Hagi... numai ca el tipa la ei pentru orice incercare a lor de a juca ceea ce stiu , el face pe geniul....atotstiutorul, si cred ca asta e si mostenire de famile .. de al finul Becali

da-l naibi nu se referea la Hagi ... ma refeream la da-o naibi de situatie

si trei eu incerc sa nu judec sentimentele lui pentru echipa .. eu doar atata stiu ca Steaua avea nevoie de un finantator ....si oricine stie ca fara bani nu faci performanta ....banii lui sunt buni pentru Steaua ... si coleric cum e el a aparat`o mereu .... si apropo pentru tine ce inseamna a sustine o echipa?

pentru ca mie sincer nu mi se pare ac sustii echipa Steaua .. ci amintirea a ceea ce a fost Hagi....pacat ca s-a ajuns aici

victor23.08.2007 10:59
@Victor

Porcariile de acest gen SUNT cenzurate, numai ca nu in timp real. Nu suntem roboti, majoritatea moderatorilor au servici, moderarea o facem dezinteresat si in timpul nostru liber. Nu fi carcotas, acel mesaj a fost postat acum 3 minute.

 

axl23, nu sunt carcotas, mai incercam si eu sa va "incurajez"! uneori insa mizeria pare ne inunda din toate partil si e pacate!

 

cat despre dragoshel, ii transmit ca nici el nu a ajuns inca la stadiul sa-mi limiteze mie gandurile. va tot ofuscati ca Becali e un dictator, dar cand vine cineva cu o opinie ce nu va place deveniti brusc rigizi si proprietarii absoluti ai spatiului virtual! eu cred ca daca tot sustineti ca Steaua nu este proprietatea lui Gigi (iar ideea in sine chiar nu este proprietatea nimanui), ar trebui sa incepti a intelege si ca Forumul este al nostru, al tuturor, si nu doar al administratorilor! asta atat timp cat ramanem in limitele bunei cuviinte si nu transformam discutia intr-o baie de jigniri si insulte!

pacobarosanu23.08.2007 10:59
daca erai atent si speculai ti-ai fi dat seama ca jucatorii au vb si cu Hagi... numai ca el tipa la ei pentru orice incercare a lor de a juca ceea ce stiu , el face pe geniul....atotstiutorul, si cred ca asta e si mostenire de famile .. de al finul Becali

da-l naibi nu se referea la Hagi ... ma refeream la da-o naibi de situatie

si trei eu incerc sa nu judec sentimentele lui pentru echipa .. eu doar atata stiu ca Steaua avea nevoie de un finantator ....si oricine stie ca fara bani nu faci performanta ....banii lui sunt buni pentru Steaua ... si coleric cum e el a aparat`o mereu .... si apropo pentru tine ce inseamna a sustine o echipa?

pentru ca mie sincer nu mi se pare ac sustii echipa Steaua .. ci amintirea a ceea ce a fost Hagi....pacat ca s-a ajuns aici

tu daca ai fi Hagi si te intreaba Lovin ceva de tactica ii raspunzi?pai cand il vezi ca nu da o pasa de 3 metri cred ca iti sare mustaru.io cred ca Hagi le-a stricat treaba.cei 5 erau titulari faceau ce vroiau in vestiar.aqm nu mai e asa.ce vrei sa il cred pe Jiji ca zice ca jucatorilor le este teama de Hagi.dar ce le face Hagi?ii f*** in fund?astea sunt pretexte pentru niste jucatori care s-au obisnuit cu anumite avantaje. asta e pb.nu mai il apara pe cioban ca nu e cazu aqm.l-a jignit pe Hagi il ultimul hal.

bob_t223.08.2007 11:02
Hagi face parte din istoria Stelei daca nu poti sa intelegi asta nu am ce sa iti zic.io vreau sa i se dea lui Hagi 10 etape si dupa sa tragem linie.au trecut 4 si nu e asa prost rezultatu cum vrei tu sa ma faci sa cred. atat vreau 10 etape.daca Milan aqm vreo 12 ani si-a permis sa il lase pa oscar tabarez 10 etape sa faca echipa praf cred ca si Steaua isi permite.deocamdata Hagi e peste tabarez ca si rezultate.

cu alea 10 etape cred ca sunt de acord... am un pariu facut in ziua in care am auzit ca Hagi e noul antrenor ca pana in etapa a 11-a pleaca... dar sincer, tie iti place ce vezi pe teren? nu stai cu frica la fiecare meci? io zic ca nu e posibil sa imi fie frica peste 10 zile ca ne bate Unirea Urziceni... poate el sa fie cea mai mare stea a Stelei, ca si Lacatus, dar daca nu au demostrat nimic ca si antrenori.. sa nu isi dea corigentele pe Steaua... grigoras de la Otelul e de 100 de ori mai antrenor decat Hagi si Laca la un loc. ii sarbatorim si ii aplaudam oricand, numai pe banca sa nu fie... Steaua nu e o echipa care sa isi permita teste d-astea

Azazello23.08.2007 11:02
Nu stiu daca e de vina caldura de afara sau o dorinta a mea de a vedea altceva in tot acest scandal, dar m-a traznit o idee care poate parea cel putin fantezista, insa vreau sa v-o impartasesc. Nu credeti ca s-ar putea ca tot acest scandal sa fie o regie, in genul celor facute anterior de Becali (vezi semnatul contractului cu Oli in fata presei sezonul trecut, "scandalul" cu Dragomir..) si care i-au iesit de minune. Daca s-au inteles sa faca asta si acum? De ce mi-a venit ideea asta? Aduceti-va aminte ca de cand a venit Hagi la echipa s-au format doua tabere: una care cerea timp pentru Hagi ca sa-si demonstreze capacitatile de antrenor si alta care credea ca Hagi n-are valoare ca antrenor. Taberele astea erau sensibil egale, mai ales dupa rezultatele din pregatiri. Hagi cerea timp pentru rezultate, insa ele nu apareau asa cum doreau(m) toti. Si presa incepea sa-si puna intrebari, chiar si dupa startul de sezon in care Steaua avea rezultate, dar nu si joc spectaculos. Ei, si aici vine clenciul, ce s-a realizat prin aceasta reactie a lui Becali, pe care cred ca a gandit-o foarte bine, asumandu-si un oprobiu public (ce oricum va fi uitat odata cu aparitia rezultatelor si a unui joc spectaculos) ? :

 

1. din doua tabere sensibil egale, practic acum este una singura, care-l sustine pe Hagi

2. Hagi castiga timp sa-si demonstreze calitatile, pentru ca la orice meci care va fi cu el pe banca, spectatorii il vor incuraja si, de dragul lui, vor trece peste anumite disfunctionalitati din jocul echipei, iar cand acestea vor disparea va fi sustinut total

3. jucatorii vor "pune osul" riscand altfel sa fie fluierati si hiuduiti, in ideea ca vor sa-l "sape" pe Hagi

4. spectatorii vor veni in numar foarte mare la meciuri pentru a-l sustine pe Hagi, de aici incasari pentru buget

5. in oricare din doua situatii (Hagi convinge sau dezamageste) Becali este in avantaj (in prima situatie va zice "vedeti ca l-am facut antrenor", in a doua "v-am spus ca nu stie, dar era nasul meu si trebuia sa-i dau o sansa")

 

Iar restul personajelor din film (Oli, Radoi etc) au roluri secundare, iar noi, suporterii, facem figuratia.

Cam la asta m-am gandit eu.

 

Repet, e doar o idee ce mi-a trecut azi prin cap si-am vrut sa v-o spun. Sa nu dati prea tare :)

 

 

As da orice ca ideea asta sa fie adevarul. Cunoscandu-l pe Becali si "abilitatile" sale conspirative e posibil...dar totusi e greu sa fie adevarat.

Repet, ar fi bine sa fie asa....

Virgil23.08.2007 11:10

MARIAN Iancu: "Steaua E Gigi Becali. FARA Hagi, S-AR DESCURCA"

 

Hagi e doar un nume de legenda, nu si un pilon de sustinere pentru Steaua in acest moment, e de parere Marian Iancu. Patronul Timisoarei spune ca fara Hagi, Steaua ar merge inainte, dar fara Gigi Becali ar fi un haos total in Ghencea.

 

"Pentru mine, Steaua e Gigi Becali. E fantastic ce a putut sa faca omul asta la sfarsitul sezonului trecut pentru echipa si pentru suporteri. Fara Hagi, Steaua ar merge, dar fara Gigi Becali, Steaua nu ar putea ramane sus niciodata.", a declarat Marian Iancu la Fanatik.

 

Sursa: sport.ro

 

O parere neutra si cat se poate de competenta. E binevenita in contextul dat. Uneori "avem ochi dar nu vedem muntele Tai".

vanfootball23.08.2007 11:13
numai ca el tipa la ei pentru orice incercare a lor de a juca ceea ce stiu

 

Poftim?! Cum sa spuna un jucator antrenorului "fac cum stiu eu, lasa-ma cu ideile tale"??? Putea sa-i spuna, in cel mai rau caz, ca nu intelege ce i se cere. Si acum de ce nu recunoaste niciunul dintre acei "curajosi" (inventati de Becali, dupa parerea mea) ca au avut acele discutii. Dica zice ca nici nu s-a pus problema de asa ceva, Ghionea nu a auzit nimic, Radoi tace.

 

 

eu doar atata stiu ca Steaua avea nevoie de un finantator ....si oricine stie ca fara bani nu faci performanta ....banii lui sunt buni pentru Steaua ... si coleric cum e el a aparat`o mereu .... si apropo pentru tine ce inseamna a sustine o echipa?

 

Avem nevoie de bani, dar nu cu orice pret. Si Biserica are nevoie de bani, dar nu o sa accepte (sper) sa-si schimbe credinta pentru ca asa cere investitorul.

Becali a aparat Steaua????? CAND? Cred ca tu faci o confuzie grava intre Steaua si Becali? Cand Gigi isi apara numele de Becali, nu insemana ca apara Steaua. Te rog sa nu mai faci confuzia asta!

 

Incerc sa aflu daca ceea ce sustinem noi e Steaua, finantata de GB sau "echipa lu' Becali".

Azazello23.08.2007 11:17

oarecum off-topic

 

GSP anunta ca Gigel Coman a semnat cu "U " Cluj. E o veste buna de doua ori: una - am scapat de un jucator terminat pentru marea performanta, doi - era unul din copii de suflet ai lui Oli si plecarea lui ma face sa sper ca nici "taticul" nu se mai intoarce...

victor23.08.2007 11:18

cum vad ca ultimele schimburi de replici au iesit din subiectul propus, vreau si eu sa spun ca totusi dezbaterea prea a polarizat punctele de vedere. asa cum Becali sau Hagi nu trebuie infierati cu unanimitate proletara, probabil ca nici laudele excesive de o parte sau alta nu sunt potrivite.

 

eu am mai spus ca nu sunt un mare fan al lui Hagi ca antrenor, si cred ca in fapt Oli a fost impins la demisie in vara. mai cred si ca fata de Oli comportamentul suporterilor a fost incorect si acesta a primit injurii in loc de multumiri, desi a fost mai mereu un om cinstit si dedicat care a ajutat Steaua, chiar si atunci cand era la alte echipe si nu s-a dat in laturi in fata inamicilor nostri istorici. Hagi este inca un antrenor crud cu putin experienta in pregatirea echipelor de nivel, are si un temperament confllictual, ca orice machidon, si probabil de aceea are dificultatile de azi in gestionarea relatiei cu jucatorii, cu patronatul.

 

toate acestea insa nu ma impiedica sa spun ca Hagi merita sa i se dea o sansa si trebuia ajutat. daca Hagi reuseste la Steaua, si echipei noastre ii va fi mai bine. pentru ce a facut ca fotbalist la Steaua, eram obligati sa-i intindem o mana si Gigi a facut ce trebuia cand l-a angajat. nu cred ca este asa slab antrenor acum, cum probabil nu este nici unul totusi supervaloros. adevarul este undeva la mijloc si ar fi nevoie de rabdare si intelegere din toate partile. din pacate, asa cum se vede chiar si pe forumul nostru, nimeni nu mai are azi rabdare.

 

eu sunt convins ca problema de acum are mai degraba un fundal financiar. nu pozitia in teren a lui Radoi, plangerile unor jucatori sau cearta Gica - Adi Ilie l-au iritat pe Gigi, ci probabil sumele (comisioanele) platite la transferul lui Rada. ca intotdeauna banul este ochiul dracului si invrajbeste oamenii!

 

sa speram ca pana la urma toata lumea, inclusiv suporterii, vor reusi sa pastreze un echilibru atat de necesar ACUM echipei noastre!

Lucia23.08.2007 11:20
tu daca ai fi Hagi si te intreaba Lovin ceva de tactica ii raspunzi?pai cand il vezi ca nu da o pasa de 3 metri cred ca iti sare mustaru.io cred ca Hagi le-a stricat treaba.cei 5 erau titulari faceau ce vroiau in vestiar.aqm nu mai e asa.ce vrei sa il cred pe Jiji ca zice ca jucatorilor le este teama de Hagi.dar ce le face Hagi?ii f*** in fund?astea sunt pretexte pentru niste jucatori care s-au obisnuit cu anumite avantaje. asta e pb.nu mai il apara pe cioban ca nu e cazu aqm.l-a jignit pe Hagi il ultimul hal.

 

 

adevarul e la undeva la mijloc!!! noi nu putem decat sa speculam si sa ne spunem fiecare opiniile legate de acest scandal care a impanzit toata suflarea stelista sa zic asa ....poate panja la urma noi suntem singurii care ne agitam cand unele sfori sunt trase in alte parti...noi nu putem sti cu adevarat ca cei 5 jucatori faceau ce vroiau in vestiarul Stelei sau ca vezi doamne le-a stricat treaba...pai si Protasov a fost un antrenor care a impus respect si de el nu s-a plans nimeni ...

pentru cei ce nu au inteles mesajele mele.....intotdeauna voi avea respect si admiratie pentru Hagi ...

mi se face pielea de gaina ca sa zic asa de fiecare data cand aud straini , fosti mari jucatori care il apreciaza ... antrenori care il lauada si il iubesc .. pentru ca el este simbolul Stelei si CEL MAI MARE JUCATOR ...dar Steaua are nevoie acum de un antrenor capabil .. el inca nu a dovedit ac e ....

nimeni nu contesta calitatile sale de mare fotbalist si .. modul sau de pedagogie .. capacitatea sa de a fi un antrenor bun .. care sa isi apropie elevii si care sa le explice cum trebuie tot ce a invatat.... eu nu as sacrifica calificarea in CL si viitorul Stelei doar pentru ca el sa se afirme ...toti marii antrenori au pornit de jos .. transformand o echipa mica intr-una mare... el a venit sa completeze munca celor precedenti ..Zenga , Protasov si inclusif Olaroiu caruia acum se pare ca nimeni nu ii mai acorda nici un credit ....Becali isi bate joc de echipa? dar noi ce facem?

nu pot sa cred ca sunt unii dintre "noi" pentru ca asa imi place sa spun NOI .. pentru ca suntem adunati aici cu totii pentru ac iubim aceleasi valori, sunt in stare sa spuna ca vor sa ii huiduiasca pe jucatori ... mare greseala ...

vasilestelistul23.08.2007 11:22

anti-Radoi

anti-ciobanel

2 oameni care ma dezamagesc tot mai mult de pe o zi pe alta

 

 

FORZA Hagi!!! Y LOVE YOU

valentin2day23.08.2007 11:25
MARIAN Iancu: "Steaua E Gigi Becali. FARA Hagi, S-AR DESCURCA"

 

Hagi e doar un nume de legenda, nu si un pilon de sustinere pentru Steaua in acest moment, e de parere Marian Iancu. Patronul Timisoarei spune ca fara Hagi, Steaua ar merge inainte, dar fara Gigi Becali ar fi un haos total in Ghencea.

 

"Pentru mine, Steaua e Gigi Becali. E fantastic ce a putut sa faca omul asta la sfarsitul sezonului trecut pentru echipa si pentru suporteri. Fara Hagi, Steaua ar merge, dar fara Gigi Becali, Steaua nu ar putea ramane sus niciodata.", a declarat Marian Iancu la Fanatik.

 

Sursa: sport.ro

 

O parere neutra si cat se poate de competenta. E binevenita in contextul dat.

 

mi se pare o jignire sa spui "Steaua e GB".si mai ales ca Steaua fara GB nu ar putea ramane sus.a obtinit cele mai mari performante fara Gb.

si nici nu pot sa cred cum poate un nimeni cum e Iancu sa-si dea cu parerea despre Hagi

Astristul23.08.2007 11:36
!Artistul si ce crezic a trebuie sa faca galeria, asta spuneti toti ar trebui facut ceva, CE?? e acel ceva care ar trebui facut?

 

Vezi ca mi-ai gresit nick-ul! :tongue:

 

Pai ar trebui sa strigam tot stadionul m**e Gigi, si sa-l sustinem pe Hagi. Asa cum am facut sezonul trecut cand era "cazul Elton"! Macar atata. Ar mai fi unele masuri mai "radicale" dar nu cred ca am putea sa trecem de cei care-l pazesc pe el sau masina lui! :rolleyes:

forzateaua

suporter**23.08.2007 11:55

CAPS, CAPS, CAPS.

 

Pauza 7 zile pentru abuz repetat de caps, citarea in intregime a postului anterior, nivel ridicat de warn si jigniri aduse colegilor de forum.

SSK23.08.2007 12:03

Hai Virgile, c-ai dat-o si tu... Vad ca Victor face prozeliti usor-usor.

 

victore, esti ipocrit, ti-o spun in fata: daca te dai atat de informat despre mersul echipei, atunci esti un mare ipocrit. Stii bine ca zilele lui Hagi la Steaua sunt numarate (deci de ce vii si mai spui "Hagi merita sa i se dea o sansa si trebuia ajutat"?) si stii la fel de bine ca cel care ii va urma este Olaroiu. Acest antrenor care merita sa-i multumim pentru ca a fost "dedicat echipei" este antrenorul despre care ni s-a confirmat acum ca ii facea Becali echipa. Cu biletele sau cu sms-uri, pe e-mail sau cu porumbei voiajori, de-acum e sigur: Olaroiu este si va fi doar un antrenor secund.

 

Asadar, daca stii ca Hagi va pleca si Olaroiu il va inlocui, esti un ipocrit. Iar daca nu stii, esti un fanfaron (tu, atotstiutorule).

sebiss23.08.2007 12:08

Nu imi vine sa cred cati sustinatori ai lui Gigi Becali am gasit pe acest site !!!?????!!!????

Nu imi vine sa cred cat de multi sunt cei care inca mai cred ce spune acest personaj de cosmar!!!????!!!!?????

Nu imi vine sa cred cum puteti sa il contestati pe Hagi dupa numai 7 meciuri dintre care a avut 5 victorii si doua egaluri si sanse foarte mari de a accede in Liga Campionilor!!!!????!!!!!????

Nu imi vine sa cred cati "antrenori mari" vad pe acest site!!!???!!!??

pacobarosanu23.08.2007 12:12

iti dau dreptate ...

 

 

Sunt interzise citarea in intregime a postului anterior precum si mesajele scurte, de genul "iti dau dreptate..."

Astristul23.08.2007 12:14
ESTI BOLNAV BA BAIATULE ,ORICUM NU TE ACULTA NIMENI

 

Eu zic sa nu treci la jigniri. Daca tie iti place sa te complaci in anonimat e treaba ta, dar aici toata lumea are dreptul la o parere!

forzateaua

alexblaja23.08.2007 12:15

Daca am ajuns sa ne luam si dupa Jabba the Hutt de la Bragadiru AEK Fulgerul Stiinta Cunoasterea si Tehnica Timisoara...normal ca mafiotii isi iau unul altuia apararea. Ce nu intelegem noi este ca LOR le convine acest sistem! Indiferent cat il va ataca Iancu pe Becali, Muresan pe Borcea, Copos pe Paszkany (faceti voi combinatii de u luate cate e in ce priveste cuplurile), ei CASTIGA, bani sau imagine din acest fenomen numit fotbal!Ei se ataca numai de fatada, lor le place foarte mult aceasta mocirla!

Dragoshel23.08.2007 12:32

@Astristul SCZ

 

da asta facem meci de meci, il sustinem pe Hagi ...:D

«123456»