Daca mai vad meciuri ca asta o sa am fire albe.
Bravo Zapata.
...Neaga nu joaca mai nimic de cateva meciuri
Forza Steaua
Daca mai vad meciuri ca asta o sa am fire albe.
Bravo Zapata.
...Neaga nu joaca mai nimic de cateva meciuri
Forza Steaua
Acum inteleg ce voia porcul de Muresan sa zica printr-un joc "mai agresiv"... Ce nenorociti !
Bravo, Zapata! Cred ca penalty-ul a fost singurul moment in care m-am gindit ca au astia sanse sa ne bata, altfel, vorba ciobanului, puteau sa joace 2 zile ca nu ne dadeau gol.
PLEACA Hagi!!!Pe langa ca nu esti antrnor te porti cu jucatorii ca un kkat..nu inteleg de ce l ai impins pe zaharia..adik stiu..esti tembel..ai ajuns sa te bucuri la egaluri...si sa iti sclipeasca ochii de parca ai luat campinoatul ..pleaca Hagi
nu intelegi ca esti cam pe minus la IQ ![]()
Bravo Steaua .
Ma intrteb cat se termina meciul cu Bate Borisov daca jucam asa?
PLEACA Hagi!!!Pe langa ca nu esti antrnor te porti cu jucatorii ca un kkat..nu inteleg de ce l ai impins pe zaharia..adik stiu..esti tembel..ai ajuns sa te bucuri la egaluri...si sa iti sclipeasca ochii de parca ai luat campinoatul ..pleaca Hagi
Ai o problema frate ... Dute si te trateaza si dupa mai vorbim ...
Rezultat bun! Hagi magistral! Echipa eroica! Asta despre noi!
Despre ceilalti acum: Arbitraj infect si instigator la violenta! Adversarii: Criminali, macelari, recuperatori, teroristi!
INCREDIBIL! NU E POSIBIL ASA CEVA! AM FOST MACELARITI! MAI ALES ECHIPA, DAR SI NOI SUPORTERII!
ASTA VREM DE LA ECHIPA NOASTRA: DARUIRE, REZULTAT SI LA SFARSIT POATE SPECTACOL!
NU UITATI CA ANUL TRECUT, TOT LA Cluj, Thereau SI Radoi AU FOST SCOSI DEFINITIV IN CAMPIONAT! ASTA E TACTICA LOR!
deja s-a gasit un idiot !
stai usor ca maine se gaseste un om sa critice jocul Stelei ... asta e
Ai avut dreptate. ![]()
Bravo Steaua .Ma intrteb cat se termina meciul cu Bate Borisov daca jucam asa?
De aia nici nu prea au jucat cu BATE, se odihneau pentru meciul cu CFR, iti zic eu.
Imi erau simpatici cei de la CFR pentru performantele din sezonul trecut, dar dupa experienta lamentabila din UEFA si dupa seara asta, in care i-au rupt oasele lu' saracu Plesan, sa nu mai aud de ei. Niste jigodii ordinare. Mari ardeleni ai vietii, cinstitii pielii ...
Bravo baieti.. in sfarsit DARUIRE pentru culori.
Avem portar !!!
stie cineva ceva de golanski ? doamne ajuta sa nu fie nimic grav..macar la el
Arbitraj perfect, joc Steaua infect...ce daca esti in 10 oameni, asta inseamna ca nu poti lega 2 pase...
AVEM ANTEPENULTIMUL ATAC DIN Liga I!!! SUNTEM Steaua
Si totusi de ce la impins Hagi pe bietu Zaharia in halul ala? Ciudata rau faza...seamana din ce in ce mai mult cu ciobanul la comportament, pacat!
arbitraj rusinos din partea lui augustus constadinamovin si niste maimutze criminale au stricat meciul........rushine ungurilor ......mars afara din Romania.......sunt multumit ca au tinut de scor...era clar ca nu mai contam pe atac din moment ce am ramas in 10 din min 10..... steaua_ro
Mihãițã Pleșan are fracturã de peroneu și va absenta între 4 și 6 luni!
În minutul 4 al partidei dintre CFR și Steaua, în urma unui contact cu Semedo, acesta "agãțându-l" pe stelist, Pleșan a pãrãsit terenul și a fost transportat cu ambulanța la spital. Diagnosticul a fost fracturã de peroneu. Jucãtorul "roș-albaștrilor" a plecat de la stadion dupã 25 de minute, din cauza faptului cã a fost necesarã sosirea altei ambulanțe. Deși Hagi a protestat, arbitrul Augustus Constantin nu a acordat nici un avertisment. Conform medicilor care l-au consultat, Pleșan va lipsi între 4 și 6 luni de pe gazon.
Si inca ceva!!!!
SA DAU MOOIE TUTUROR CARE AU SPUS GAFATA IN LOC DE ZAPATA!
AVEM ECHIPA DE LUPTATORI!!!1
nici mie nu imi place Hagi...nu prea se pricepe... e bun pentru a prezenta haine de rahat, si pentru a se purta urat cu jucatorii..indiferent de la ce echipa sunt.... dar sa lasam asta... Steaua are jucatori foarte valorosi, a fost un meci bun, dar cu multe faulturi... am reusit sa pastram rezultatul in fata unei ehipe mari, chiar si cu un om in minus... apararea a mers foarte bine... sper ca s-a integrat badoi... golanski asta poate fi comparat cu Ogararu... rada s-a descurcat bine, la fel si nesu...chiar si Lovin... bicfalvi cred ca e destul de matur ca sa poate fi titular... bravo Steaua! sper sa se refaca Badea si Ghionea cat mai repede... si sper sa nu fie ceva grav la plesan... in rest numai bine...
se termina 0-0 dk jucam asa:))) oricum calificare e importanta
Arbitraj perfect, joc Steaua infect...ce daca esti in 10 oameni, asta inseamna ca nu poti lega 2 pase...AVEM ANTEPENULTIMUL ATAC DIN Liga I!!! SUNTEM Steaua
CU PLESAN "RUPT" IN MIN 4 SI FARA Goe E GREU SA MAI SI DAI GOL+ CA TUSIERI AU AVUT NISTE DECIZII CAM CIUDATE....MECI GREU ........SUNT CURIOS CINE VA CASTIGA LA Cluj!
Bravo baieti !!! ati fost fantastici ati jucat asa cum vrem, v-ati daruit pentru culori si ati aratat ca stiti ce inseamna presiunea si momenul critic. Ma bucur pentru voi ca nu ati clacat, ma bucur ca ati ramas in picioare atunci cand toti credeau ca ne vom prabusi, ca ati stiut sa fiti calmi desi tensiunea urca cu fiecare minut, ca ati ramas asa cum trebuia, concentrati la joc, decisi, determinati si ca nu ati lasat niciun moment impresia ca-lasa pierdem meciul asta nu e nimic, le castigam pe celelalte.
Astazi ati demonstrat ca meritati sa fiti pe primul loc, caci pe langa jocul de fotbal, mai trebuie sa stii sa te si concentrezi, sa nu iti pierzi calmul si sa stii ca nimic nu e pierdut indiferent de ce se intampla in meci.
Si totusi de ce la impins Hagi pe bietu Zaharia in halul ala? Ciudata rau faza...seamana din ce in ce mai mult cu ciobanul la comportament, pacat!
Lasa frate la cate tensiune a fost la meciu asta il inteleg ... Probabil o sa`si ceara scuze fata de Zaharia ...
Si inca ceva!!!!
SA DAU MOOIE TUTUROR CARE AU SPUS GAFATA IN LOC DE ZAPATA!
Eu n-am vrut s-o spun asa de direct, dar sunt de acord cu tine...
Mai ales ca e vorba si despre unii de pe forumul asta.
PLEACA Hagi!!!Pe langa ca nu esti antrnor te porti cu jucatorii ca un kkat..nu inteleg de ce l ai impins pe zaharia..adik stiu..esti tembel..ai ajuns sa te bucuri la egaluri...si sa iti sclipeasca ochii de parca ai luat campinoatul ..pleaca Hagi
Tu crezi ca vorbesti cu tactu' ?
La impins pe Zaharia sa intre ca arbitrul nu binevoia sa-i dea voie ,stai linistit ca nu are nimic cu Zaharia. Chiar asa tare s-a bucurat la egal? Era deja cu sampania in mana nu? .Oricum avand in vedere ca ne-au macelarit astia si am jucat si fara un om (plus alte absentze importante si in atac si aprare) eu zic ca nu e chiar asa grav egalul asta.
Arbitraj perfect, joc Steaua infect...ce daca esti in 10 oameni, asta inseamna ca nu poti lega 2 pase...AVEM ANTEPENULTIMUL ATAC DIN Liga I!!! SUNTEM Steaua
Frate stai calm ... Suntem la inceput de drum ... In 10 oameni nu e usor ... Daca era o echipa gen Gloria Buzau mai spuneam da frate sa ii batem si in 7 oameni, dar totusi e CFR(nu ca ar fi cine stie ce echipa) dar oricum!!
Ahahaha Ce se oftica chelu dupa ce i-a bagat ceva in buzunar lu` Augustus a ramas si cu buza umflata mai avea un pic si manca microfonu MUHAHAHAHAH!!!Au avut aia de la Cluj cel putin 2 faze cand trebuiau eliminati intrarea lui Trica, cu talpa iinainte si sutu in fund care i l-a dat fundasul brazilian lui Zaharia dar asta este sunt bune si bisericile lu Gigi la ceva :tongue:
Bravo baieti pentru acest 0-0,a fost o daruire totala pe teren. Din cauza prostiei lui Goian am facut 0-0 cu o echipa care putea fi batuta,destul de usor dupa parerea mea. Eu le-as da 10 pentru ca au tinut 0-0 timp de 80 min,nu cred ca oricare dintre rapid,Dinamo,Timisoara sau Cluj rezista 80 min daca ramaneam ei in inferioritate atata timp.
Bravo lui zapata,ne-a scos,se vede ca este un portar bun,mie imi inspira incredere.
Dar sa revin la faptul care m-a scos din sarite. Acest tampit pe nume Andone cred ca le-a spus sa joace tare pentru ca au fost f multe intrari dure,nesu a fost masacrat de tony si Semedo,iar augustus a inchis ochii.Semedo macar trebuia eliminat la cate faulturi a facut,mai ales la nesu,plus ca l-a belit pe plesan. Greseala initiala la eliminare a fost a lui rada,dar Goian trebuia sa il lase,nu sa il agate si sa ne lase in inferioritate.
O parte din duritatea meciului se datoreaza si declaratiilor imbecile date de cei 2 patroni si de antrenorul clujenilor,in loc sa fie spectacol a cam fost macel.
Desi suntem pe 2 acum,suntem la egalitate de pc de crapizi(care au avut mare noroc azi cu portarii otelului pentru ca meritau sa ia bataie la cum au jucat,Otelul a jucat f frumos,i-au mancat portarii).
Desi am obtinut un egal in deplasare la o contracandidata,stam rau de tot la accidentari(din nou),pentru ca sunt indisponibili(din cate stiu) plesan,Ghionea,Iacob,Cristocea,Ochirosii,golanski probabil,nesu(capul spart)plus ca nu ne putem baza nici pe Goian la meciul urmator. E normala aceasta agresivitate? Si numai impotriva Stelei,ce naiba sunt eu paranoic,toti vor sa ne rupa jucatorii,si anul trecut a fost la fel si din pacate vad ca si in acest an trend-ul continua.
Oricum,eu raman la parerea mea ca daca ramaneam in 11 nu aveam probleme mari,cred ca ii bateam.
Felicitari baietilor pentru ca au luptat tot meciul,au fost luptatori adevarati.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.