FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

«12345620»
alexblaja19.08.2007 19:04

EU NU VAD MECIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

BINE ZAPAAAAAAAAAAAAAAAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Le reseau pansant19.08.2007 19:06

hiuuu

zapata ne-ai salvat !!!

 

hai si tu Dica tata cu o executie specifica si asta este meciul,

alexblaja19.08.2007 19:07

sa-ti fie gura aurita!

papillon19.08.2007 19:07
Din canada, stie cineva o adresa internet unde se poate vedea meciul?

 

myp2p.eu, trebuie sa instalezi sopcast de acolo

v#nin19.08.2007 19:08

sincer, cand a fost eliminat Goe, nu mai speram la nimic, dar pentru situatia in care ne aflam eu cred ca jucam destul de bine... mai mult chiar nu cred ca putem face, poate cine stie, vreun corner sau vreo lovitura libera.

 

Zapata rulles :)

steagsimplu fularsteaua2 steagsimplu

Emanuels19.08.2007 19:08

frate nush cu ce jucatori mai jucam ca ungurii astia ne rup de-a binelea si arbitru ala ii de forma numa

radutheodor19.08.2007 19:08

1. Goian e la N-shpelea cartonas rosu luat pentru fault in calitate de ultim aparator. Nu-i explica frate nimeni ca asa ceva nu se face, sa lase echipa in 10 oameni din min 12?

2. Clujenii sunt cei mai mari distrusi. In seara asta s-au redus la calitatea si nivelul unei echipe gen Poli Iasi

3. Nota 10 pentru ardoarea tuturor jucatorilor stelisti. Au lasat impresia ca nu pot primi gol 10 meciuri la rand.

4. Hagi e nebun? Ce mama dracului l-a imbrancit asa pe Zaharia sa intre in teren, cand acesta inca il astepta pe Neaga sa iasa? Ar trebui sa invete si Gica sa se mai tempereze, nu stiu ce chef de fotbal mai are Zaharia dupa faza asta, era super uimit si speriat baiatu' dupa faza asta ...

 

Forta Steaua ! Sunt mandru de jucatori indiferent de rezultatul meciului din aceasta seara !

Emanuels19.08.2007 19:09
apara zapata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BN ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAA

carminastan19.08.2007 19:14
Forta Steaua ! Sunt mandru de jucatori indiferent de rezultatul meciului din aceasta seara !

si as mai adauga

5. A fost seara lui Zapata. A avut super reactii. Chiar si dupa 11m, cand s-a fluierat un offside, el reusise deja sa boxeze o minge.

 

FORZA Steaua!!

papillon19.08.2007 19:14

frate, parca-i camp de lupta...

bgdb19.08.2007 19:16

o sa fie gol acum la lovitura libera

papillon19.08.2007 19:17

haide Dica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alexblaja19.08.2007 19:17

acuma

Le reseau pansant19.08.2007 19:17

cam fara sperante meciul asta, cred ca o sa se termine egal, oricum bravo baieti pentru indarjire si devotament, am aratat ca si in 10 nu ne dam invisnsi.

 

Daca am fi avut un atacant bun poate ca alta ar fi fost soarta partidei, dar asta este.

 

Steaua

steaua din chicago19.08.2007 19:21

De un asa meci aveam nevoie! Nu mai imi este frica, Steaua are jucatori profesionisti si o sa maturam cu cei din campionat pe jos si trecem de grupele Champions League fara probleme. Le lipseau baietiilor un meci unguro-provincialo-ceferist. Acuma il au. Rupem Europa.

pangica19.08.2007 19:23

O ECHIPA DE EROI!!!FANTASTIC!!!

White_R19.08.2007 19:23

Inca un meci ,dupa jumate de campionat, in care Steaua nu e lasata sa castige

VIN EI IN Ghencea ...

radutheodor19.08.2007 19:24
si as mai adauga

5. A fost seara lui Zapata. A avut super reactii. Chiar si dupa 11m, cand s-a fluierat un offside, el reusise deja sa boxeze o minge.

 

FORZA Steaua!!

 

Si as mai adauga nota 10 lui Nesu pentru daruire, dar omu nu are creier. Cred ca de asta nici nu-l doare nici un contact fizic. A facut si penalty si fault inutil in min 92 in tusa ... si a batut in prealabil si autul prost ...

 

 

Oricum, Forta Steaua! CFR niste terminati.

Bravo Zapata. Asta e portar, nu se compara cu Cernea + Carlos la un loc. Se vede cum iese pe centrari si cum se plaseaza in careu ...

papillon19.08.2007 19:24

0-0, bravo baieti

Irresistible23Steaua19.08.2007 19:25

Am aratat inca odata cine este Steaua ... Sa nu uitam ca Steaua nu are nici o infrangere in noul sezon .... Bravo Zapata

 

 

Bravo Gica

baby_stelista19.08.2007 19:26

buuuun .. 0-0 in 10 oameni..foarte bine Zapata !!!

FORZZA Steaua!!

 

p.s. tony ala e penibil =))

GaneA19.08.2007 19:26

stai usor ca maine se gaseste un om sa critice jocul Stelei ... asta e

ulivius19.08.2007 19:27

BRAVO Steaua !!!!!!! BRAVO Hagi !!!!!!!! SUNT MANDRU DE VOI !!!!!!

AmuntBoy19.08.2007 19:28

Se pare ca Hagi este as in aparare, as zice ca a jucat perfect azi

Asta este foarte bine , acum sa punem la pct treburile de la mijloc in sus

Trebuie mijlocas de creatie si un varf

Dragos_stelistu_200719.08.2007 19:28

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!zapata...

«12345620»