FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

«1234520»
AmuntBoy19.08.2007 18:34

Ce ghinion infect

Plesan rupt , era cam singurul care stie cu mingea la mijloc :(

Iar o sa fie batut in cuie Lovin si ov.Petre

 

Trebuie sa luam alt mijlocas

White_R19.08.2007 18:38

Semedu ala l-a rupt si pe Nesu ..protesteaza tupeist la arbitru...are si galben ...

 

trebuie bagat zaharia sa avem sanse de gol - nu inteleg de ce Gica se incapataneaza cu rica & Dica, jucam ca o gaina fara cap...

Buna comparatia

Tupac Amaru19.08.2007 18:40

Trebuie sa cumparam fotbalisti, nu mamaligi. Nu se poate sa iti rupi piciorul la asa interventie, ca fault nu a fost. De-aia nu avem nici o sansa in cupele europene cu fotbalistii autohtoni. Niste cacaciosi in adevaratul sens al cuvantului.

Pe de alta parte, observ incapatanarea lui Hagi de a face din Nicolita un fac-totum al echipei, ceea ce nu are cum sa reuseasca, pentru ca Nicolita, cu regret o spun, nu cunoaste ABC-ul fotbalului, ci fuge ca nebunul si doar atat.

Alta observatie - Nesu este permanentul pericol pe partea stanga. Petre Marin in cea mai proasta zi joaca senzational in raport cu Nesu.

Si, in final o intrebare, care poate ca nu e chiar potrivita data fiind desfasurarea partidei (Goiane, foloseste-ti si tu creierul putin in timpul meciului, nu doar picioarele!):unde este, Gica, spiritul ala ofensiv de care ziceai? Sau este atat de bine disimulat incat eu nici nu imi dau seama de el?

alexblaja19.08.2007 18:42

bai, astia sunt de puscarie, se incadreaza la vatamare corporala grava!

papillon19.08.2007 18:44

a innebunit si Dica...daca asa vrem sa dam gol

Haide Gica, baga-l pe Zaharia varf impins...Nicolita, out. Ori la bal, ori la spital

optarul19.08.2007 18:46

SANTEM BLESTEMATI!!!

 

PLESAN ARE FRACTURA DE PERONEU. DECINSEAMNA CA STA MACAR 2 LUNI PE TUSA!

Le reseau pansant19.08.2007 18:48

voi ati vazut cum arata "ultrasii" de Cluj? doamne ce adunatura de baieti cu fite si pe acolo. Am vazut cateva cadre cu "ultrasii" si ce sa spun prostie si nici o treaba cu fenomenul, nu ca as fi eu mare specialist, dar sa fie 7,8-10 insi dezbracati cu fulare in cu-spe feluri, si cu sepci de taraba in culori chinezesti.

 

mai multe nu mai spun aveti legatura

papillon19.08.2007 18:48

frate,ii lasam prea mult sa se apropie de noi...Steaua arata ca o victima sigura

 

si golanski acum?

alexblaja19.08.2007 18:48

eu nu stiu cu ce jucatori o sa mai jucam cu bate!

Irresistible23Steaua19.08.2007 18:49

Astia ne rup frate ... Trebuia eliminati cel putin 2 de la CFR !!

dr.adrian919.08.2007 18:52

ce macel fratiorilor.

Irresistible23Steaua19.08.2007 18:54

Mihaițã Pleșan are fracturã de peroneu! Stelistul va absenta între 4 și 6 luni (GSP)

 

Mdea... nu se poate asa ceva ... Oricum acum vom vedea cu adevarat ce poate Bicfalvi ... Acum dak nu il va titulariza pe Lovin

papillon19.08.2007 18:54

ce pana mea se intampla??????????? Astia sunt de sticla sau intra taranii astia prea tare?????????

Irresistible23Steaua19.08.2007 18:56

Poi normal sa fie arbistru impotriva noastra.... Daca CFR au afirmat sus si tare ca vor fi furati ... nu se poate asa ceva !!

papillon19.08.2007 18:57

nu e nimeni in fata pentru noi...asteptam golul lor

alexblaja19.08.2007 18:57

papillon, de sticla nu pot fi chiar toti.....

papillon19.08.2007 19:00

omule, zau, nu stiu...Oricum, asta numai fotbal nu e

ros-albastru4ever19.08.2007 19:01

Bv Nesule...direct in groapa ne-ai bagat...

alexblaja19.08.2007 19:01

sa le multumim "civilizatilor apropiati de Vestul Europei" din Cluj pentru asta

carminastan19.08.2007 19:02

apara zapata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ros-albastru4ever19.08.2007 19:02

Bineeeeeeeeeeeeeeeeeee ZApaaaaaaaaaaataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

White_R19.08.2007 19:02

Eram sigur ca va fi si penalty

papillon19.08.2007 19:03

ZAAAAAAAAAAAAAPAAAAAAAAAAAAAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Irresistible23Steaua19.08.2007 19:03

Bravo Zapata ... Se pare ca avem portar !!

dreamweaver19.08.2007 19:04

Din canada, stie cineva o adresa internet unde se poate vedea meciul?

«1234520»