Ce ghinion infect
Plesan rupt , era cam singurul care stie cu mingea la mijloc ![]()
Iar o sa fie batut in cuie Lovin si ov.Petre
Trebuie sa luam alt mijlocas
Ce ghinion infect
Plesan rupt , era cam singurul care stie cu mingea la mijloc ![]()
Iar o sa fie batut in cuie Lovin si ov.Petre
Trebuie sa luam alt mijlocas
Semedu ala l-a rupt si pe Nesu ..protesteaza tupeist la arbitru...are si galben ...
trebuie bagat zaharia sa avem sanse de gol - nu inteleg de ce Gica se incapataneaza cu rica & Dica, jucam ca o gaina fara cap...
Buna comparatia
Trebuie sa cumparam fotbalisti, nu mamaligi. Nu se poate sa iti rupi piciorul la asa interventie, ca fault nu a fost. De-aia nu avem nici o sansa in cupele europene cu fotbalistii autohtoni. Niste cacaciosi in adevaratul sens al cuvantului.
Pe de alta parte, observ incapatanarea lui Hagi de a face din Nicolita un fac-totum al echipei, ceea ce nu are cum sa reuseasca, pentru ca Nicolita, cu regret o spun, nu cunoaste ABC-ul fotbalului, ci fuge ca nebunul si doar atat.
Alta observatie - Nesu este permanentul pericol pe partea stanga. Petre Marin in cea mai proasta zi joaca senzational in raport cu Nesu.
Si, in final o intrebare, care poate ca nu e chiar potrivita data fiind desfasurarea partidei (Goiane, foloseste-ti si tu creierul putin in timpul meciului, nu doar picioarele!):unde este, Gica, spiritul ala ofensiv de care ziceai? Sau este atat de bine disimulat incat eu nici nu imi dau seama de el?
bai, astia sunt de puscarie, se incadreaza la vatamare corporala grava!
a innebunit si Dica...daca asa vrem sa dam gol
Haide Gica, baga-l pe Zaharia varf impins...Nicolita, out. Ori la bal, ori la spital
SANTEM BLESTEMATI!!!
PLESAN ARE FRACTURA DE PERONEU. DECINSEAMNA CA STA MACAR 2 LUNI PE TUSA!
voi ati vazut cum arata "ultrasii" de Cluj? doamne ce adunatura de baieti cu fite si pe acolo. Am vazut cateva cadre cu "ultrasii" si ce sa spun prostie si nici o treaba cu fenomenul, nu ca as fi eu mare specialist, dar sa fie 7,8-10 insi dezbracati cu fulare in cu-spe feluri, si cu sepci de taraba in culori chinezesti.
mai multe nu mai spun aveti legatura
frate,ii lasam prea mult sa se apropie de noi...Steaua arata ca o victima sigura
si golanski acum?
eu nu stiu cu ce jucatori o sa mai jucam cu bate!
Astia ne rup frate ... Trebuia eliminati cel putin 2 de la CFR !!
ce macel fratiorilor.
Mihaițã Pleșan are fracturã de peroneu! Stelistul va absenta între 4 și 6 luni (GSP)
Mdea... nu se poate asa ceva ... Oricum acum vom vedea cu adevarat ce poate Bicfalvi ... Acum dak nu il va titulariza pe Lovin
ce pana mea se intampla??????????? Astia sunt de sticla sau intra taranii astia prea tare?????????
Poi normal sa fie arbistru impotriva noastra.... Daca CFR au afirmat sus si tare ca vor fi furati ... nu se poate asa ceva !!
nu e nimeni in fata pentru noi...asteptam golul lor
papillon, de sticla nu pot fi chiar toti.....
omule, zau, nu stiu...Oricum, asta numai fotbal nu e
Bv Nesule...direct in groapa ne-ai bagat...
sa le multumim "civilizatilor apropiati de Vestul Europei" din Cluj pentru asta
apara zapata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bineeeeeeeeeeeeeeeeeee ZApaaaaaaaaaaataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Eram sigur ca va fi si penalty
ZAAAAAAAAAAAAAPAAAAAAAAAAAAAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravo Zapata ... Se pare ca avem portar !!
Din canada, stie cineva o adresa internet unde se poate vedea meciul?