FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - BATE 2 - 0 (1 - 0)

«1234568»
dr.adrian927.08.2007 12:02
Inainte de meciul Stelei v-am pregatit ceva frrumos !:D Un imn mixat de mine.....il gastiti pe http://www.musixmp3.ro -DjDmx-Imnul Stelei- fularsteaua2 :biggrin: forzateaua

 

 

mai bine ai repara pagina de free sms.

inrest melodia buna. nu ai manea aia cu Hagi si Becali.

-=Danny=-27.08.2007 12:15
der eu nu sunt in Romania.....

atunci- o sa fie transmise si lo pro-TV international?

 

 

Mi se pare ca o sa fie transmis LIVE pe siteul www.sport.ro , de la ora 20:30 ...... daca ai net bun , o sa poti sa te uiti la el .

Marakanu27.08.2007 17:30

Forttza Steaua...hai baietzii!! forzateaua

dicanu 127.08.2007 17:50

mai am un bilet un bilet la tribuna 1 cine vrea forzateaua ......

stelea27.08.2007 18:26

Il vreau pe Neaga , rezerva . Prin munca,se obtine un post de titular .Victoriea Stelei, fara dubii

 

 

 

fularsteau2 fular-campionii fularsteau2 :biggrin: Sa le aratam ,clasa !

PavelAndrei27.08.2007 21:30

un 2-0 cred ca e bun forzateaua

Daimon27.08.2007 21:52
mai am un bilet un bilet la tribuna 1 cine vrea forzateaua ......

as dori eu acel bilet...cat costa? Bogdan 0723.121.525

PavelAndrei27.08.2007 21:53

pakt ca sunt din Brasov ca eram si eu intresat de vreo 2 bilete la meciul cu bate

Jony_stelist27.08.2007 22:05

Eu am un bilet de la un vecin, la tribuna 2, a zis ca este pe langa tunel, daca nu deasupra lui, cine vrea, sa-mi zica, sa vb cu el(o sa incerc sa il scot mai ieftin, da nu stiu cat pot,pentru ca el este un zgarcit :unsure: )

Cristocea_27.08.2007 22:54

Baa sa accidentat Radoi. Nu se poate! La ce ghinion avem!!

xmaster28.08.2007 04:23

vreau si eu bilet la tribuna 4 . de unde iau ?

mountytoma28.08.2007 06:14

mi-ar placea sa joace

 

zapata

p.Marin Baciu Goian nesu

badoi Lovin bicfalvi Neaga

Dica v.Iacob

 

dar esentialul este ca, indiferent de scor, Steaua sa se califice. cred ca cel mai probabil scor este 2-1

dar nici 5-1 nu este imposibil.

 

in privinta lui Baciu, pentru care sigur imi voi lua portia de injuraturi, eu sunt de parere ca un fundas central de meserie desi nu e celmai bun dintre ei e mai bun decat un bun mijlocas de inchidere pus sa joace aparator central. e ca si cum ai pune un electrician bun sa-ti repare tevile de la bucatarie...

Praetorium_8828.08.2007 06:50

-Schimb 2 bilete Peluza Nord cu 2 bilete Peluza Sud-0727 707 579

claudio_sm28.08.2007 07:05

Salutare..........va fi ok maine..........nu avem cum sa pierdem acasa............eu zic ca vom castiga la scor minim..........batem cu 1-0......voi ce parere aveti?.......pa

HAI Steaua........
fularsteau2

fane_casieru28.08.2007 07:24
vreau si eu bilet la tribuna 4 . de unde iau ?

 

La tribuna 4 nu mai sunt bilete au ramas doar la 5 si 6

c.ronaldo1728.08.2007 07:58

Ce cool baby! Jucam cu Baciu-Rada in centru` apararii. Nea Jij, si`a bagat diavolita coarnele in echipa!!!

 

Presimt un meci nasol rau d` tot. 0-1 pentru Berisov, apoi bubuim si noi mingea pe la mijloc, iar in ultimele minute le da Dicanu` un golazzzo.

spre cl

vivi28.08.2007 09:03

SAlut...!!!

 

Steaua - Bate Borisov...

teoretic ..un meci cu o miza foarte mare in care Steaua Bucuresti este net favorita si in care nu ar trebuie sa aiba vreun pic de emotie...Totusi..sa nu uitam ca mingea este rotunda , ca pe teren intram 11 contra la 11 ,de asemenea sa nu uitam ca meciul pleaca de la 2-2 si ca Bate vrea si ea in grupe...Steaua are avantajul terenului , suporterilor si experientei din cupele europene insa meciul nu este castigat..Steaua trebuie sa atace , sa joace ca si cum ar fi meciul tur si ca si cum ar juca impotriva unui adversar mai tare...daca vor intra pe teren crezandu-se invingatori...este posibil ca meciul sa aibe un deznodamant asemanator celui din tur... :biggrin:

 

 

Oricum Steaua e favorita si MERITA sa fie in GRUPE ...

 

Cum imi place mie sa spun ... O Stea printre Stelele UEFA Champions League ....

steagro Steaua Bucuresti forzateaua

cristiojo28.08.2007 10:10

eu cred mca vom trece elegant de bate cu un 3-0 fara drept de apel aia dabia alearga pe teren noi avem totusi clasa pentru europa ...................ce sa mai ................HAI Steaua!!!

iuliano pana la moarte28.08.2007 10:47

forzateaua O sa ii rupem...........le dam 3........

ei o sa ne bata doar la fault-uri..........

Important e ca ne calificam forzateaua

bogdanutz728.08.2007 10:59

Tot ce vreau pentru maine seara, este ca toti cei prezenti sa faca o atmosfera cum doar pe stadionul nostru este. Pe urma totul va veni de la sine si sunt sigur ca la sfarsit vom fi fericiti cu totii.

FORZA Steaua!!! SPRE C.L.!!!

bijoux_bz28.08.2007 11:26

am o intrebare in legatura cu biletele: stie cineva daca se mai baga maine in vanzare?

de obicei in ziua meciului se mai puneau cateva sute sau 1000 pentru fanii veniti din provincie. eu ajung maine in buc si ma gandeam ca poate o sa se procedeze tot asa.

daca nu as dori sa cumpar 2 bilete peluze sau trib 2.

fansteaua28.08.2007 11:28

SteauaBATE steagro steag3 spre cl

shlanu28.08.2007 12:23

batem cu cel putzin 3-4 goluri diferentza a fost o gresala atunci ca am luat golul ala dar aici chiar nu avem ce face cu ei steagro forzateaua fularsteau2 fularsteaua2fular-campionii

carminastan28.08.2007 13:07
am o intrebare in legatura cu biletele: stie cineva daca se mai baga maine in vanzare?

 

s-au scos azi la vanzare 1200 bilete

bijoux_bz28.08.2007 13:19

ins ca eu maine nu mai apuc.

oricum o sa fiu acolo poate se mai pun si maine cateva.

asta e.

 

forza Steaua!!!

forza lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

«1234568»