Inainte de meciul Stelei v-am pregatit ceva frrumos !Un imn mixat de mine.....il gastiti pe http://www.musixmp3.ro -DjDmx-Imnul Stelei-
:biggrin:
mai bine ai repara pagina de free sms.
inrest melodia buna. nu ai manea aia cu Hagi si Becali.
Inainte de meciul Stelei v-am pregatit ceva frrumos !Un imn mixat de mine.....il gastiti pe http://www.musixmp3.ro -DjDmx-Imnul Stelei-
:biggrin:
mai bine ai repara pagina de free sms.
inrest melodia buna. nu ai manea aia cu Hagi si Becali.
der eu nu sunt in Romania.....atunci- o sa fie transmise si lo pro-TV international?
Mi se pare ca o sa fie transmis LIVE pe siteul www.sport.ro , de la ora 20:30 ...... daca ai net bun , o sa poti sa te uiti la el .
Forttza Steaua...hai baietzii!! ![]()
mai am un bilet un bilet la tribuna 1 cine vrea
......
Il vreau pe Neaga , rezerva . Prin munca,se obtine un post de titular .Victoriea Stelei, fara dubii
fularsteau2
fularsteau2 :biggrin: Sa le aratam ,clasa !
un 2-0 cred ca e bun ![]()
mai am un bilet un bilet la tribuna 1 cine vrea......
as dori eu acel bilet...cat costa? Bogdan 0723.121.525
pakt ca sunt din Brasov ca eram si eu intresat de vreo 2 bilete la meciul cu bate
Eu am un bilet de la un vecin, la tribuna 2, a zis ca este pe langa tunel, daca nu deasupra lui, cine vrea, sa-mi zica, sa vb cu el(o sa incerc sa il scot mai ieftin, da nu stiu cat pot,pentru ca el este un zgarcit
)
Baa sa accidentat Radoi. Nu se poate! La ce ghinion avem!!
vreau si eu bilet la tribuna 4 . de unde iau ?
mi-ar placea sa joace
zapata
p.Marin Baciu Goian nesu
badoi Lovin bicfalvi Neaga
Dica v.Iacob
dar esentialul este ca, indiferent de scor, Steaua sa se califice. cred ca cel mai probabil scor este 2-1
dar nici 5-1 nu este imposibil.
in privinta lui Baciu, pentru care sigur imi voi lua portia de injuraturi, eu sunt de parere ca un fundas central de meserie desi nu e celmai bun dintre ei e mai bun decat un bun mijlocas de inchidere pus sa joace aparator central. e ca si cum ai pune un electrician bun sa-ti repare tevile de la bucatarie...
-Schimb 2 bilete Peluza Nord cu 2 bilete Peluza Sud-0727 707 579
Salutare..........va fi ok maine..........nu avem cum sa pierdem acasa............eu zic ca vom castiga la scor minim..........batem cu 1-0......voi ce parere aveti?.......pa
vreau si eu bilet la tribuna 4 . de unde iau ?
La tribuna 4 nu mai sunt bilete au ramas doar la 5 si 6
Ce cool baby! Jucam cu Baciu-Rada in centru` apararii. Nea Jij, si`a bagat diavolita coarnele in echipa!!!
Presimt un meci nasol rau d` tot. 0-1 pentru Berisov, apoi bubuim si noi mingea pe la mijloc, iar in ultimele minute le da Dicanu` un golazzzo.
spre cl
SAlut...!!!
Steaua - Bate Borisov...
teoretic ..un meci cu o miza foarte mare in care Steaua Bucuresti este net favorita si in care nu ar trebuie sa aiba vreun pic de emotie...Totusi..sa nu uitam ca mingea este rotunda , ca pe teren intram 11 contra la 11 ,de asemenea sa nu uitam ca meciul pleaca de la 2-2 si ca Bate vrea si ea in grupe...Steaua are avantajul terenului , suporterilor si experientei din cupele europene insa meciul nu este castigat..Steaua trebuie sa atace , sa joace ca si cum ar fi meciul tur si ca si cum ar juca impotriva unui adversar mai tare...daca vor intra pe teren crezandu-se invingatori...este posibil ca meciul sa aibe un deznodamant asemanator celui din tur... :biggrin:
Oricum Steaua e favorita si MERITA sa fie in GRUPE ...
Cum imi place mie sa spun ... O Stea printre Stelele UEFA Champions League ....
steagro Steaua Bucuresti ![]()
eu cred mca vom trece elegant de bate cu un 3-0 fara drept de apel aia dabia alearga pe teren noi avem totusi clasa pentru europa ...................ce sa mai ................HAI Steaua!!!
O sa ii rupem...........le dam 3........
ei o sa ne bata doar la fault-uri..........
Important e ca ne calificam ![]()
Tot ce vreau pentru maine seara, este ca toti cei prezenti sa faca o atmosfera cum doar pe stadionul nostru este. Pe urma totul va veni de la sine si sunt sigur ca la sfarsit vom fi fericiti cu totii.
FORZA Steaua!!! SPRE C.L.!!!
am o intrebare in legatura cu biletele: stie cineva daca se mai baga maine in vanzare?
de obicei in ziua meciului se mai puneau cateva sute sau 1000 pentru fanii veniti din provincie. eu ajung maine in buc si ma gandeam ca poate o sa se procedeze tot asa.
daca nu as dori sa cumpar 2 bilete peluze sau trib 2.
SteauaBATE steagro steag3 spre cl
batem cu cel putzin 3-4 goluri diferentza a fost o gresala atunci ca am luat golul ala dar aici chiar nu avem ce face cu ei steagro
fularsteau2 ![]()
![]()
am o intrebare in legatura cu biletele: stie cineva daca se mai baga maine in vanzare?
s-au scos azi la vanzare 1200 bilete
ins ca eu maine nu mai apuc.
oricum o sa fiu acolo poate se mai pun si maine cateva.
asta e.
forza Steaua!!!
forza lazio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!