Si eu zic ca ii batem pe Bate Borisov (BB) dar nu e asa usor cum cred unii. BB e mult mai omogena, si jucatorii sunt f uniti si se vor darui exemplar. Eu nu zic ca trebuie sa ne facem griji dar nici sa-i subestimam.
Noi inca nu avem omogenitate. La Steaua sunt 14 jucatori noi, exista momente cand pe teren mai mult de jumate de echipa sunt oameni adusi din vara. Am inteles ca inca vor sa mai cumpere jucatori. Lucru asta da mari probleme Stelei cu orice superantrenor ar fi el la conducere. Jocul echipei este inca instabil si va mai fi inca vreo luna. Trebuie sa avem multa rabdare si cu Hagi si cu jucatorii. Eu zic ca Hagi poate fi peste Olaroiu, Protasov si Zenga. Numai daca ii dam timp!
