FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - BATE 2 - 0 (1 - 0)

«123458»
DorianS125.08.2007 14:01

Si eu zic ca ii batem pe Bate Borisov (BB) dar nu e asa usor cum cred unii. BB e mult mai omogena, si jucatorii sunt f uniti si se vor darui exemplar. Eu nu zic ca trebuie sa ne facem griji dar nici sa-i subestimam.

Noi inca nu avem omogenitate. La Steaua sunt 14 jucatori noi, exista momente cand pe teren mai mult de jumate de echipa sunt oameni adusi din vara. Am inteles ca inca vor sa mai cumpere jucatori. Lucru asta da mari probleme Stelei cu orice superantrenor ar fi el la conducere. Jocul echipei este inca instabil si va mai fi inca vreo luna. Trebuie sa avem multa rabdare si cu Hagi si cu jucatorii. Eu zic ca Hagi poate fi peste Olaroiu, Protasov si Zenga. Numai daca ii dam timp!

coryna_fan_valy_badea25.08.2007 17:53

auziti??? voi v-ati dus sa va luati bilete??:-s:-s ca yo am fost azi si mi-au zis ca mai sunt foarte putine ca majoritatea au fost luate d abonati :( :( :((((( si ma rog mi-am luat si yo dar judecand ca azi a fost prima zi in care ceilalti care nu sunt abonati isi pot lua bilete.....c s-o intampla maine poimaine ca or sa vina suprterii si or sa stea degeaba:| aaa si am luat fara buletin sau alt document

scor final 2-0 :> fularsteau2 Trup si suflet pentru culori/O echipa ce face furori :X:X

app cat e sa-ti faci abonament?? plzz ast rasp

banel_bt26.08.2007 09:24

Am o presimtire: ii rupem cu bataia...si cand ma gandesc ca n-o sa pot vedea meciul... Oricum forzateaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MALDINI_STEAUA26.08.2007 09:35

Ma poate ajuta si pe mine cineva?Vreau si eu 4 bilete la meci... pleaseeeeeeee

stelist_4_ever9026.08.2007 13:19

A fost azi cineva sa cumpere bilete? Au mai ramas si pentru maine sau nu mai sunt.?

-=Danny=-26.08.2007 14:40

Ziceau aia de la sport.ro , ca o sa se intre fara buletin !!! Aleluia !!!!

steaua rosie26.08.2007 14:49

Meciul va fi transmise si la ProvtvIntr???

-=Danny=-26.08.2007 15:00

O sa fie transmis in direct de portv la 20:30 , vezi sa nu pierzi meciu .......

steaua rosie26.08.2007 15:23
O sa fie transmis in direct de portv la 20:30 , vezi sa nu pierzi meciu .......

 

der eu nu sunt in Romania.....

atunci- o sa fie transmise si lo pro-TV international?

Razvan stelistu1326.08.2007 16:26

Steaua se va califica in grupele Champions League si sper ca va termina cel putzin pe locul 2 fular-campionii

razvan beica26.08.2007 17:16

Trebuie sa fie transmis si de Pro-TV International.

crazyhorsexxl26.08.2007 18:14

In primul rand va salut pe toti stelisti,tare as vrea sa stiu daca se difuzeaza acest meci pe pro international....eu mi'am amanat plecarea din tara numai ca sa vad meciu asta.... forzateaua

dr.adrian926.08.2007 21:14
Meciul va fi transmise si la ProvtvIntr???

 

nu va fi transmis.dar probabil pe sopcast

haiduk426.08.2007 22:09
sper sa folosim echipa urmatoare

 

Zapata , Golanski - Goian - Radoi - Marin , Nicolita - Ov. Petre - Bicfalvi - Croitoru , Dica - Neaga

 

odata cu schimbarea lui Radoi in centrul apararii si accidentarii lui Plesan , se schimba total ..

 

 

De unde l-ai luat pe Golanski? El are doua cartonase! Croitoru a fost praf ultemele doua meciuri ....

w3bmaster27.08.2007 00:15

Batem Batem atem alt rezultat e interzis

 

Forza Steaua

FC_STEAUA_194727.08.2007 02:17

Doamne ce hoti sunt aia de la Pro TV. Imi pare rau ca nu o sa pot sa vad echipa in acest meci, dar o sa fiu cu ei suta la suta in spirit.

 

FORZA Steaua fularsteaua2 sprecl2 fularsteaua2

danut027.08.2007 07:19

Vreau sa salut pe toti stelist care sunt cu Steaua in acest meci eu o sa-l vad pe pro_tv deorece nu o sa mai plec nicaieri deoarec am dorit sa fiu alaturi de steau mereu

 

 

FORZA Steaua fularsteaua2forzateaua fularsteau2 fular-campionii

Razvypitesti27.08.2007 09:00
De unde l-ai luat pe Golanski? El are doua cartonase! Croitoru a fost praf ultemele doua meciuri ....

 

 

 

E posibil sã lipseascã și Goian

 

www.sport.ro

georgev27.08.2007 10:01

salutare

aveti idee daca mai sunt bilete la tribuna I ????

 

FORZA Steaua!

Dj DmX27.08.2007 10:04

Inainte de meciul Stelei v-am pregatit ceva frrumos !:D Un imn mixat de mine.....il gastiti pe http://www.musixmp3.ro -DjDmx-Imnul Stelei- fularsteaua2 :biggrin: forzateaua

Jo1n727.08.2007 10:54

cumpar bilet la peluza1..daca se intampla sa aibe cineva unul in plus discutam.

lasati mesaj privat sau b***@***

francezu7227.08.2007 11:01

dak Steaua incepe cu formatia:

Zapata

Golanski Goian Radoi Marin

Nicolita - Ov. Petre - Bicfalvi - Croitoru

Rica Dica

 

e bine....dar vor fi probleme ca nu se stie dak Goian joaca....si alta optiuneeeee............

Wally27.08.2007 11:26

Nici Golanski nu va juca pentru ca e suspendat.

RaDoooI27.08.2007 11:56

Nu mai sunt bilete !

 

BILETELE AU FOST EPUIZATE !!!

 

 

 

FC Steaua Bucuresti anunta faptul ca, astazi, 27 august, au fost vandute toate bilete puse in vanzare la tribune pentru partida din turul III preliminar al Ligii Campionilor, care se va disputa miercuri, 29 august (20:30), impotriva bielorusilor de la BATE Borisov. Singurele bilete ramase disponibile sunt la fotolii.

In eventualitatea in care, in urma discutiilor cu reprezentantii BATE Borisov, se va ajunge la un acord privind suporterii bielorusi, FC Steaua va suplimenta numarul de bilete la peluza a II-a, in zona rezervata oaspetilor.

FC Steaua Bucuresti le atrage atentia suporterilor care vor sa participe la partida Steaua - BATE Borisov sa achizitioneze bilete doar de la casele de bilete ale clubului. Conducerea clubului nu poate garanta validarea biletelor achizitionate de la alte surse decat cele mentionate mai sus.

 

@Steauafc.com :)

RobertoOff27.08.2007 11:58

parerea mea ca n`o sa fie usor ....dar .. am incredere in baieti ... 2-0 cel putin ..Steaua 4 Ever

«123458»