cred ca Steaua va juca foarte bn chiar si fara Radoi si cred ca le vom da lejer 1 gol difereenta ![]()
![]()
fularsteau2
cred ca Steaua va juca foarte bn chiar si fara Radoi si cred ca le vom da lejer 1 gol difereenta ![]()
![]()
fularsteau2
Dica va marca un gol foarte frumos astazi asa cum a facut si in tur dica10 si rezultatu va fi: Steaua-BATE 2-0
Mie sincer imi pare rau de Dinamo pentru ca erasuper misto sa avem doua echipe in chl...da daca nu a fost sa fie asta e....RAMANE UNA.Sper sa nu trateze echipa noastra pe belorusii astea sau ce or fi.Daca Steaua joaca cu ambitie nu au aia nici o sansa.Steaua Bate borisof cu cel putin 2 ![]()
![]()
Caps + Stegulete
anut de ultima ora pentru targujieni daca veniti la simigeria din centru asta daca tineti cu Steaua cu adevarat sa aveti la voi fulare steaguri de toate esarfe (bineinteles cu Steaua) chiar si fumogene dupa meci! asa ca va astepta la meci!mult suces Stelei!steag3 steag3
N`am avut emotii nici la meciul cu Real cum am acum.
Hai sa dau si eu un pronostic. Cred ca va fi un meci dificil, in care BATE va ataca la greu. Presupun un scor egal, 1-1.
pentru mine nu conteaza scorul decat calificarea asa ca eu zik ca un 0-0 sau 1-1 e destul
FORZA Steaua fularsteau2
miaauuu miaaau miaaau Steaua castiga cu 2-0
fularsteau2
Sper ca Steaua sa fac un meci bun diseara ,sa se califice in grupele Champions League si sa fie sarbatoare din nou...Forza Steaua!!
Steaua va castiga cu asa suporteri forza Steaua!!! steagro
n-am nici o emotie 3-0 le dam.mai multe emotii am avut aseara pentru Lazio decat in seara asta cu desculti astia.FORZA Steaua!!! Grande Lazio
fularsteau2 steag3 Forza Steaua......... 2-0 pentru Steaua
miauuuuuu, miauuuuuuu, miauuuuuuu...! =)) =)) =))
Borcea is trying to connect to UEFA Champions League server
...loading
...fatal error
...the connection was reset by LAZIO
...please try again next year
miaugh miaugh ![]()
2-0 :X
fularsteau2
fularsteau2
nu conteaza scorul... conteaza sa ne calificam si sa ii facem in ciuda lu' Borcea :biggrin: spre cl steag3
N-am nici o indoiala in privinta echipei care se va califica mai departe!
Am mai zis-o zilele astea. Azi sper sa sparga gheata Neaga. La fel cum Badea nu inscrisese deloc si a explodat in returul cu Standard. Neaga se afla acum exact in pozitia lui Badita de anul trecut.
Hai, Rica&Dica! Faceti-ne fericiti!
steag3
Primul 11 al Stelei in meciul cu BATE "Berisov":
ZAPATA - P. Marin, Goian, RADA, NESU - Nicolita. Ov. Petre, Lovin, Croitoru - Dica, Neaga
phhh sper sa batemX(X(X(X( ca o sa am nerviX(X(X(
fularsteau2
Mai e o ora pana la meci , si mie nu imi e deloc frica , ca s-ar putea sa nu ne calificam ..... asta nu e de bine ....... la meci cu bate din tura , la fel nu imi era frica , si am facut egal ![]()
Sper sã batem pe Bate :biggrin: cred cã bãieții se vor concentra 100 % pentru cã nu este un meci ușor dar putem sã ne calificãm doar nu suntem Dinamo
Forza Steaua ! Aștept primul gol a lui Neaga dar sã marcheze oricine sper la un 2-0 în prima reprizã sã nu avem emoții în partea secundã.
![]()
Primul 11 al Stelei in meciul cu BATE "Berisov":
ZAPATA - P. Marin, Goian, RADA, NESU - Nicolita. Ov. Petre, Lovin, Croitoru - Dica, Neaga
Nu inteleg de ce nu este folosit Golanski.. A dat satisfactie mai mereu cand a jucat. E cumva accidentat?
Pe de alta parte, salut introducerea lui Nesu in primul 11, insa cred ca vom avea de suferit in linia de mijloc. Nicolita si Croitoru puncteaza in general doar la capitolul impresie artistica, nu si la eficacitate. Si-atunci, intr-un meci in care n-asteptam minuni de pe flancuri, le vom astepta de la conducatorul de joc. Adica asta, din mijloc... Ov. Petre. Pardon, Lovin. Pardon, n-avem asa ceva. Deci, ne vom chinui pana la o sclipire.
Prevad ca greul va fi dus (atat in atac cat si in aparare) de fundasii laterali.
WeeZeeR, Golanski e suspendat.
Da, ai dreptate..
"știrea / 193 / Goian joacã, Zaharia titular!
Gheorghe Hagi va începe meciul cu Bate Borisov cu Zapata - P. Marin, Goian, Rada, Neșu - Nicolițã, Lovin, O. Petre, Croitoru - Dicã, Neaga"
Asta da bomba. Dar oare unde o fi titular?
sper sa nu joace rad-oi
sper sa nu joace rad-oi
Gura!!
UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL??? M-A LASAT SPORT.RO CHIAR INAINTE SA INCEAPA MECIUL SI ACU NU MAI VAD NIMIC!!
Sunt disperat de suparare
:(