UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL???![]()
da rapid pe Pro TV...deja e 1-0
UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL???![]()
da rapid pe Pro TV...deja e 1-0
bravo DORELE!!!!!! hai Steaua
Zahariaaaaaaaaaaaaa Gooooooooooooooooool!
Atmosfera extraordinara !
Ce mult ne lipseste Radoi !
UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL??? M-A LASAT SPORT.RO CHIAR INAINTE SA INCEAPA MECIUL SI ACU NU MAI VAD NIMIC!!
Sunt disperat de suparare
:(
acuma se vede f bine pe sport.ro
Pe Pro TV.
sper sa nu se relaxeze Steaua in pauza ca Dinamo ca e BAI MARE
sper sa nu se relaxeze Steaua in pauza ca Dinamo ca e BAI MARE
nu cred, noi avem mult mai multa experienta decat potaile! si as zice chiar de un 3-0 la final, Dica si Neaga goluri
FORZA Steaua
Nesu este cam depasit.Cred ca va intra Badoi,Banel va trece fundas dreapta si Pmarin pe stanga.
broavo RICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
gata .... 2-0 ....let's party!
p.s evident ca n-am vazut golul, ma uitam pe un film si am auzit vecinii tipand ![]()
Aintrat si Eric Bicfalvi.Sa speram ca vom avea spectacol !
Piartza Universitatzii va fi iarasi plina !
pana acm conducem cu 2-0. hai sa dea si dicanio un gol!!!!
De ar fi sa-si revina Neaga ...
Suntem in grupela C.L.
Bravo Steaua bravo Hagi !
Suntem in grupela C.L.Bravo Steaua bravo Hagi !
da.bravo Hagi .sa nu mai vorbeasca urat Gigi de el ![]()
Felicitari Steaua!!! Dica a fost providential, Zapata ne-a calificat, ce mai.... Toti au jucat destul de bine. Totusi, Nesu a fost criticat mult prea mult, nu zic ca n-a avut greseli... dar de vreo 3 ori in repriza a 2-a a avut interventii de ultim moment in fata portii...
am emotii cu acest stil de joc in grupe....
Felicitari Steaua!!! Dica a fost providential, Zapata ne-a calificat, ce mai.... Toti au jucat destul de bine. Totusi, Nesu a fost criticat mult prea mult, nu zic ca n-a avut greseli... dar de vreo 3 ori in repriza a 2-a a avut interventii de ultim moment in fata portii...
am emotii cu acest stil de joc in grupe....
toti au jucat bine .va fi mare pacat daca il vinde pe Dica ![]()
Dica e netransferabil! Nesu a avut o interventie de mare luptator dupa parada lui zapata.
Remarc jocul bun al lui Zapata, Lovin, Dica, Rada. Asta nu inseamna ca ceilalti au jucat slab. Cu totii s-au daruit exemplar, probleme au fost (ca si in meciul tur) din cauza vitezei si entuziasmului (in doze dubioase - cred ca au luat ceva steroizi, la un moment dat pareau robotei) ex-sovieticilor.
Sa felicitam jucatorii si intreg stafful tehnic pentru aceasta performanta ![]()
Dica a fost senzational oameni buni !!!! Stelistii mai dragi , sa tinem cu dintii de Dica , il tinem la Steaua si la 80 de ani !!!! E istoria Stelei , nu l-am vazut nici o data jucand asa bine , frumos , si asa darnic cu pasele !!!! Dica , si Forza Steaa mereu !!!!! dica10 ![]()
O victorie muncita si un rezultat pe masura . Dpartamentul fundasilor , scartaie !!!
Bravo ,Rufay , Nicolita si Zaharia .Si atat .
Dica zece porti pe spate ...10 iti dau pentru prestatie si inteligenta
Stt: s'aude un latrat ....??!
fularsteau2
fularsteau2
toti au jucat bine .va fi mare pacat daca il vinde pe Dica![]()
daca il va da pe Dica va fi problema, Steaua va reintra iarasi in reconstructie, ca daca pleaca un mijlocas bun din toate punctele de vedere si nu va veni un alt inlocuitor pe masura, Steaua va avea de pierdut
Felicitãri bãieților suntem în grupe
Forza Steaua
in acest meci Dica a cam fost creierul echipei. nu degeaba a purtat banderola de capitan