FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - BATE 2 - 0 (1 - 0)

«15678»
dee29.08.2007 17:48
UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL??? :(

 

 

da rapid pe Pro TV...deja e 1-0

Flaviu8629.08.2007 17:49

bravo DORELE!!!!!! hai Steaua

MaRiuSik29.08.2007 17:49

Zahariaaaaaaaaaaaaa Gooooooooooooooooool!

JDERUL29.08.2007 18:09

Atmosfera extraordinara !

Ce mult ne lipseste Radoi !

ann29.08.2007 18:10
UNDE POT SA VAD SI EU MECIUL??? M-A LASAT SPORT.RO CHIAR INAINTE SA INCEAPA MECIUL SI ACU NU MAI VAD NIMIC!!

 

Sunt disperat de suparare :( :(

 

acuma se vede f bine pe sport.ro

JDERUL29.08.2007 18:14

Pe Pro TV.

razvan beica29.08.2007 18:32

sper sa nu se relaxeze Steaua in pauza ca Dinamo ca e BAI MARE

Flaviu8629.08.2007 18:36
sper sa nu se relaxeze Steaua in pauza ca Dinamo ca e BAI MARE

 

nu cred, noi avem mult mai multa experienta decat potaile! si as zice chiar de un 3-0 la final, Dica si Neaga goluri

 

FORZA Steaua

JDERUL29.08.2007 18:42

Nesu este cam depasit.Cred ca va intra Badoi,Banel va trece fundas dreapta si Pmarin pe stanga.

Flaviu8629.08.2007 18:45

broavo RICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

dee29.08.2007 18:48

gata .... 2-0 ....let's party!

 

p.s evident ca n-am vazut golul, ma uitam pe un film si am auzit vecinii tipand :)

JDERUL29.08.2007 18:51

Aintrat si Eric Bicfalvi.Sa speram ca vom avea spectacol !

Piartza Universitatzii va fi iarasi plina !

chris_steaua29.08.2007 18:59

pana acm conducem cu 2-0. hai sa dea si dicanio un gol!!!!

30deANIdeSTEAUA29.08.2007 19:02

De ar fi sa-si revina Neaga ...

JDERUL29.08.2007 19:21

Suntem in grupela C.L.

 

 

Bravo Steaua bravo Hagi !

ann29.08.2007 19:35
Suntem in grupela C.L.

Bravo Steaua bravo Hagi !

 

da.bravo Hagi .sa nu mai vorbeasca urat Gigi de el forzateaua

bau29.08.2007 19:36

Felicitari Steaua!!! Dica a fost providential, Zapata ne-a calificat, ce mai.... Toti au jucat destul de bine. Totusi, Nesu a fost criticat mult prea mult, nu zic ca n-a avut greseli... dar de vreo 3 ori in repriza a 2-a a avut interventii de ultim moment in fata portii...

 

am emotii cu acest stil de joc in grupe....

ann29.08.2007 19:37
Felicitari Steaua!!! Dica a fost providential, Zapata ne-a calificat, ce mai.... Toti au jucat destul de bine. Totusi, Nesu a fost criticat mult prea mult, nu zic ca n-a avut greseli... dar de vreo 3 ori in repriza a 2-a a avut interventii de ultim moment in fata portii...

 

am emotii cu acest stil de joc in grupe....

 

toti au jucat bine .va fi mare pacat daca il vinde pe Dica :mellow:

Raduccio29.08.2007 19:41

Dica e netransferabil! Nesu a avut o interventie de mare luptator dupa parada lui zapata.

weeezer29.08.2007 19:47

Remarc jocul bun al lui Zapata, Lovin, Dica, Rada. Asta nu inseamna ca ceilalti au jucat slab. Cu totii s-au daruit exemplar, probleme au fost (ca si in meciul tur) din cauza vitezei si entuziasmului (in doze dubioase - cred ca au luat ceva steroizi, la un moment dat pareau robotei) ex-sovieticilor.

 

Sa felicitam jucatorii si intreg stafful tehnic pentru aceasta performanta :)

-=Danny=-29.08.2007 19:52

Dica a fost senzational oameni buni !!!! Stelistii mai dragi , sa tinem cu dintii de Dica , il tinem la Steaua si la 80 de ani !!!! E istoria Stelei , nu l-am vazut nici o data jucand asa bine , frumos , si asa darnic cu pasele !!!! Dica , si Forza Steaa mereu !!!!! dica10 :wub:

stelea29.08.2007 19:53

O victorie muncita si un rezultat pe masura . Dpartamentul fundasilor , scartaie !!!

Bravo ,Rufay , Nicolita si Zaharia .Si atat .

Dica zece porti pe spate ...10 iti dau pentru prestatie si inteligenta

Stt: s'aude un latrat ....??!

 

 

 

fularsteau2 fular-campionii fularsteau2

razvan beica29.08.2007 19:56
toti au jucat bine .va fi mare pacat daca il vinde pe Dica :mellow:

daca il va da pe Dica va fi problema, Steaua va reintra iarasi in reconstructie, ca daca pleaca un mijlocas bun din toate punctele de vedere si nu va veni un alt inlocuitor pe masura, Steaua va avea de pierdut

cornisa5829.08.2007 19:57

Felicitãri bãieților suntem în grupe

Forza Steaua

spre cl
razvan beica29.08.2007 20:00

in acest meci Dica a cam fost creierul echipei. nu degeaba a purtat banderola de capitan

«15678»