Meciul trebuie privit din perspectiva calificarii/necalificarii....2-2 rezultat in deplasare este ok...normal ca ne asteptam sa batem cu 15-0, dar dau din nou exemplulk bayern, care a remizat cu burghausen, echipa de Liga regioanala germana, numai bulanul lui kahn scotandu-i in final....acum este momentul sa fim stelisti si sa venim la stadion si sa ne sustinem echipa!
