17.08.2007 12:59
Te înșeli. Jiji a declarat cã Mirel va lua 1 milion anul acesta dacã Steaua se calificã în primãvara UCL.
Nu bre, l-am auzit eu pe Fernandel la Fanatik Show in seara de dupa meciul cu Bate, spunea ca a castigat cam 1 meleon pe sezonul de anul trecut.
Si, ca sa incheiem discutia despre Sen Sei Ratoi, sa ne amintim ce capitani a avut Steaua in trecut: Tudorel Stoica, Lacatus, Dan Petrescu. Pai suporta comparatie?
Acum se potriveste zicala "cum e turcul si pistolul", cum e nasu' asa-i si finu'.
