@baronu sigur va veni un articol magnific de la el;)
@baronu sigur va veni un articol magnific de la el;)
goooooooooooooool dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! radutheodor ai legatura!!!!!!!!!!!!!
legatura de ceapa sau patrunjel ![]()
steagsimplu e clar daca o tine tot asa Steaua batem
Bai frate, ati vazut faza aia cu Lovin la mijlocul terenului cum trece pe langa Dica si cersea mingea? Si dom'le, nimeni nu-i dadea mingea zici ca era fantoma.
goooooooooooooool dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! radutheodor ai legatura!!!!!!!!!!!!!
Da mikutule, se confirma ceea ce am zis: Banel si Croitoru sunt cei mai varza jucatori de pe teren (dupa rezervele Baciu, Gigel Coman si Lovin) si cu ei pe teren nu poti emite pretentii la nimic.
Pe de alta parte, doua goluri din doua faze fixe. La ce sa am legatura? Eu nu sunt multumit cu nivelul jocului. Am sa ma pronunt dupa meciul cu CFR, cand o sa avem in fata un adversar puternic cu obiective ambitioase.
Sa nu ma injurati: oare Lovin nu joaca mai bine ca Radoi ca inchizator?
cand o sa avem in fata un adversar puternic cu obiective ambitioase.
ma, daca nici calificarea in UCL nu e un obiectiv ambitios...
later edit
asta de la radio clar e stelist:
"Steaua se indreapta clar spre grupele Ligii Campionilor"..
"goiana a fost atat de inteligent incat a facut un fault de bun-simt"
bine bai comentatorule ![]()
fuc...au dat aia gol
Il Soldatino fara suparare, chiar imi plac articolele tale!!!!
2-2...marcaj ****...(ma scz)
goooooooooooooollllllllllll bate, 2-2 minutul 92 da da da, PRAF
:laugh: super tareeeeee
hai Steaua ![]()
[...........
..............
.............]
Editat de moderatori
goooooooooooooollllllllllll bate, 2-2 minutul 92 da da da, PRAF
vad ca te bucuri nu gluma
Da mikutule, hai sa vedem ce legatura mai am acum. O echipa care joaca prima oara in viata ei la acest nivel ne-a dat doua goluri. No comment. Asta de la mutarea inteleapta a lui Hagi de a-l retrage pe Radoi fundas central si de a-l baga pe Lovin mijlocas. Bai frate, pacat de lotul pe care-l avem acum, ca antrenor ...
@dragoshel...pe bune, nu te inteleg, fara misto...te bucuri ca au dat aia gol?
Ne-am facut de ras.....sa ne chinuim cu amaratzii astia am ajuns prea de tot...nici la meciul cu javrele nu am simtit asa o umilire....parca continua era Olaroiu....jucam ca o echipa de Liga III-a.Pacat ca avem prea multe aere de vedete.Sunt curios daca mai declara Hagi si dupa meciu asta ca sunte "puternici".Vai de noi...Forzza Steaua!!!
SUNTEM VARZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Mai rau de atat nu cred ca puteau juca!
Nicolita a pierdut toate mingiile! Trebuia schimbat din prima repriza!
VARZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
2-2 ! Bravo MIRELE !!! Esti cel mai tare capitane ! Te iubesc !!
goooooooooooooollllllllllll bate, 2-2 minutul 92 da da da, PRAF
bai oameni buni, dar chiar asa?
cand eram pe everestul umilintelor cu 0lar0iu abia de comenta vreunul, acum va bucurati ca au dat gol aia...
va asteptam pe stadion in retur, sa plescaiti seminte, sa-l injurati pe Hagi si sa-l pupati intre buci pe cioban. si eventual sa scandati: 0lar0iu....
SICTIR!
De ce suntem varza?In a doua am jucat foarte bine.Ne calificam fara emotii la Bucuresti
goooooooooooooollllllllllll bate, 2-2 minutul 92 da da da, PRAF
vorbind la modul cel mai serios cu putinta .... mai triati admini cand dati conturi...nu se poate asa ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma, daca nici calificarea in UCL nu e un obiectiv ambitios...
Mda, si Bate Borisov e o echipa extrem de puternica ce are ca obiectiv grupele CL an de an ... hai s-o lasam asa cum a picat, 2-2 e un rezultat slab pentru valoarea noastra, pentru lotul pe care-l avem si se datoreaza in proportie de 90% slabiciunilor antrenorului Hagi.
bine este si egal
decat sa ma enervez, sa injur, Pentru ce??? pentru niste ratati ca nu stiu s aapare un rezultat de 2-1 si ala.... ultima faza de joc....
Am injurat tot meciul la golurile noastre m-am bucurat(logic) si la sfarsit dupa 2 goluri chinuite, imi strica aia tot cheful.
baaai nu se poatee!!!..ce am facut sa meritam asta?
oricum se vedea venind un meci de genul asta dupa prestatiile anterioare!
nu jucam nimic..am jucat ceva intre minutul 75 si minutul 85 ataat!
VREAU FOTBAL!vreau sa vad pase , vreau faze , vreau 11 Bicfalvi in teren...VREAU FOTBAL!
pai deja la 2-1 se vedeau vedete multi dintre ei.. mai multa lipsa de profesionalism ca la acestia nu cred ca vezi nici in divizia D.....
FORZA Steaua!