FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov - Steaua 2 - 2

«14567821»
SebaSS15.08.2007 18:20

Gol...dar il meritam?...de nervi nici nu am putut sa ma bucur...

Za Best15.08.2007 18:20

Gol!Am dat gol!Dar...suntem penibili!Co jocul asta,facem -1 p in grupe!

colaps15.08.2007 18:20

traiasca fazele fixe...

de ce jucam in halul asta? ca nu ne mai incapem in piele de fitzoshi si vedete ce suntem...

jcd15.08.2007 18:20

In sfarsit. Tot Goian ne salveaza.

White_R15.08.2007 18:20

Singurul fotbalist de Steaua ..Goian .Mie mi-ar fi rusine sa fiu atacant sa aiba colegu fundas mai multe goluri ca mine ,m-as apuca de agricultura

alexblaja15.08.2007 18:20

@papillon

 

http://actualitati.srr.ro/

 

vezi ca ai in dreapta o chestie unde scrie "testeaza transmisia live"sau asa ceva....

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:21

Bravo Goian ... Vedeti ca Steaua isi revine ... Stati si urmariti meciu !!! Steaua va invinge !!

papillon15.08.2007 18:21
@papillon

 

http://actualitati.srr.ro/

 

ms frumos

leoc98015.08.2007 18:21

Cand isi revine Ghionea, il putem folosi in atac pe Goian :)

si GOOOOOL>..

ca deja rrapidistii croncaneau pe messul meu

Za Best15.08.2007 18:23
Cand isi revine Ghionea, il putem folosi in atac pe Goian :)

si GOOOOOL>..

ca deja rrapidistii croncaneau pe messul meu

Rapid in ce Cupa e ?Cupa Sperantelor?Aia-s mai prosti ca noi(da.se poate!)

alexblaja15.08.2007 18:23
ca deja rrapidistii croncaneau pe messul meu

 

da-le ignore forever

angel dust15.08.2007 18:25

Ba dar 2 pase legate nu dau asta.2 pase amarate. Gresesc ca niste incepatori. Banel Nicolita... parerea mea este ca joace bine dar nu are cu cine. Goian... este bun dar nu este de ajuns.In ritmul asta .... MAI E MULT PANA DEPARTE

zloty15.08.2007 18:27
Ba dar 2 pase legate nu dau asta.2 pase amarate. Gresesc ca niste incepatori. Banel Nicolita... parerea mea este ca joace bine dar nu are cu cine. Goian... este bun dar nu este de ajuns.In ritmul asta .... MAI E MULT PANA DEPARTE

daca tu crezi ca Banel e bun da nare cu cine ,te pricepi si tu la fotbal mai mult de o gramada , indianu ala e fotbalist de comunala

 

daca nici din 2 metri no baga in plasa

jcd15.08.2007 18:27

Platonovii aia cred ca ar avea loc titulari la Steaua.... Slab..slab

Zloty, tu nu vezi ca numa Banel face ceva in atacul nostru? Ia uite... BARA!

White_R15.08.2007 18:27

Banel ce sa ceri de la el ....creier cat o aluna

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:28

Sa`l bage pe Eric titular, daca "mosnegii" si`o iau in cap, apoi lasa un copil care vrea sa se afirme

zloty15.08.2007 18:29
Platonovii aia cred ca ar avea loc titulari la Steaua.... Slab..slab

Zloty, tu nu vezi ca numa Banel face ceva in atacul nostru? Ia uite... BARA!

ce face te intreb eu?? ceva o face nici el nush daca stie ce face

Dragoshel15.08.2007 18:29

Neaga afara, zaharia in locu lui.

leoc98015.08.2007 18:29

Bah, ai draq rusi.. maaare noroc.. a trosnit bara...

Za Best15.08.2007 18:29

Banel e penibil!Poarta noastra o nimereste de la orice distanta,dar pe cea adversa,de la 3 metri,nu...

Matteo15.08.2007 18:30

toti sunt penibili...in frunte cu Banel

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:31
Banel e penibil!Poarta noastra o nimereste de la orice distanta,dar pe cea adversa,de la 3 metri,nu...

 

 

asta o fost buna !! :))

Steauaforever3315.08.2007 18:32

Hai Baietiii!!!!!

fularsteaua2

zamainmenu15.08.2007 18:33

Min. 70 Steaua trage de timp la scorul de 1-1, o performanta rarisima. Asa face orice echipa mare.

Matteo15.08.2007 18:34
Min. 70 Steaua trage de timp la scorul de 1-1, o performanta rarisima. Asa face orice echipa mare.

 

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

 

nush cine draq le transmite mentalitatea asta, dar cum e posibil ma frate asa ceva?

«14567821»