noroc, ghinion...nu conteaza! dar voua vi se pare normal ca nu legam nici macar 2 pase.
Croitoru ala cand face o preluare ori cade in fund ori salta mingea 2 m in aer. Neaga e si el cazut psihic, fizic, nu imi dau seama ce poate sa aiba.
Sa ne reamintim ca Steaua a jucat anul asta numa cu parlituri pana acum si in campionat si in europa. Ce se va intampla cand vom juca cu o echipa mai buna? vom vedea cu CFR, dar tare mi-e frica. Efectiv nu se vede NICI MACAR O IDEE DE JOC. O schema, ceva...NIMIC. ![]()
Doamne ocroteste-i pe romani!
