Asta e frate valoarea adevarata a campionatului unui militian ca Mitica care prin matrapazlacuri a ajuns imun - e senator. Cainii degajau in disperare cu 2 oameni in plus, noi ce sa mai vorbim, mai mult decat penibil. Daca ne calificam in grupe si jucam tot asa vom face de ras Romania.Eu stiu ce se va intampla. Va pleca curand Hagi, va veni alt antrenor si vom constata ca aceasta e valoarea lotului. Jucatori umflati de presa. Auzi mah Herea ajunsese pe la 3 milioane de Euro. PENIBIL, JENANT.
Fratilor, asta este valoarea jucatorilor.
Mda, Mitica e de vina ca ne conduc bielorusii.
) Hai sa fim seriosi!
