Jenant .. sau umilitor ?
Jenant .. sau umilitor ?
Croitoru, p Marin, dicda, Neaga, NIMIC. uite cum dribleaza 2-3 jucator si al 4-lea il faulteaza. Gata nu ma mai uit la meci..
![]()
ar fi bine ca de aici inainte scorul sa inceapa de la 1-0 pentru adversari. Poate ne trezim si noi si jucam fotbal.....
trebuie sa marturisesc ca este destul de frustrant ceea ce se intampla. Oare unde sunt partidele de fotbal in care echipa Steaua impunea respect si teama inca din primele minute....????
Joaca extrem de timorati/fricosi.... chiar nu stiu ce se intampla cu ei...
sper sa ne revenim
![]()
![]()
Pfuai.. cum unde... pe Pro TV si TvsportSau bagi in URL la Media Player mms://85.204.229.107/livepro
se vede bine la tine?..online ma refer?...la mine, se intrerupe mereu
Croitoru, p Marin, dicda, Neaga, NIMIC. uite cum dribleaza 2-3 jucator si al 4-lea il faulteaza. Gata nu ma mai uit la meci..
nu te obliga nimeni sa te uiti la meci, dar se pare ca nu esti un stelist adevarat. Un stelist adevarat este cu Steaua si la bine si la rau. Dute si te culca!!
Doamne catzi suporteri de duzina.. a fost o 1 repriza nereusita !! va****** p voi atat
gaseste REGELE mutarile castigatoare
)) stati calmi dica10
Asta e frate valoarea adevarata a campionatului unui militian ca Mitica care prin matrapazlacuri a ajuns imun - e senator. Cainii degajau in disperare cu 2 oameni in plus, noi ce sa mai vorbim, mai mult decat penibil. Daca ne calificam in grupe si jucam tot asa vom face de ras Romania.
Eu stiu ce se va intampla. Va pleca curand Hagi, va veni alt antrenor si vom constata ca aceasta e valoarea lotului. Jucatori umflati de presa. Auzi mah Herea ajunsese pe la 3 milioane de Euro. PENIBIL, JENANT.
Fratilor, asta este valoarea jucatorilor.
Vorba cuiva de pe aici imi vine sa sparg televizorul... asa ceva nu se poate te bagi cu fundul in poarta cu o echipa ca Borisov!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sa nu legi doua pase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hagi dute si lasa'ne, schimba-ti meseria ca te faci de rasul curcilor si pe noi ne imbolnavesti de tot.
se vede bine la tine?..online ma refer?...la mine, se intrerupe mereu
Si la mine.. noroc ca am conexiune strong
Cand am vazut cum au jucat spurkatii aseara am crezut ca mai rau ca ei nu se poate...dar uite ca se poate si mai rau
Bai ajungem de rasul europei, nu numai al tarii!!! daca nu dam gol e groasa. ca tre sa batem la 2 goluri iar noi stim sa batem numa la un gol
NIMIC NU JUCAM....poate in repriza a doua...mai speram.
Hagi LASA`NE TE RUGAM FRUMOS NU E POSIBIL ASA CEVA
[..................................................]
a cam distrus echipa Hagi, norocul nu putea tine la infinit....noi vrem in Liga Campionilor, dar...nu putem trece de descultii astia; ....
suntem din ce in ce mai penibil ca joc
In loc sa crestem .........
Din pacate nu jucam nimik. Am inceput sa ma gandesc DACA ne calificam. E umilitor !!!!
steagsimplu
steagsimplu
Am incredere in Steaua si in Hagi ca si in aceasta partida vom castiga !! Nu va dati cu parerea dupa 45 minute, mai sunt inca 45 minute si returul. Nimic nu este pierdut !!
hai mah fiti mai optimisti....macar 1-1 sa fie
O sa jucam altceva in a doua repriza.Veti vedea.Ne intoarcem cel putin cu un egal
@Irresistible23Steaua pai si daca ma uit la meci ii ajut io cu ceva?? mai mult ma enervez. La comentariile pe care le-au dat jucatorii asta era meci sa nu traga 1 sut pe poarta Bate astia, si ei au fost toata repriza pe noi.
Sa ma ***pe transmisia lor, din cauza lor nu merge nici sopcastul, vor sa faca si ei o branza si fac un rahat. Drept dovada daca deschid cu sopcastul meciul lui Spartak pot sa l vad fara probleme iar pe www.sport.Ro la fel, se intrerupe din secunda in secunda!
Te doare capul!!!!
Hai danimarcu, hai vanfootball, hai Somanescu, hai cu totii sa ne explicati ca Hagi e intelept si jucam la rezultat ... fir-ar sa fie cu ideea de a-l pune pe Hagi antrenor ... bine ca am picat cu BATE, ii eliminam 100%, dar intr-un mod rusinos deja ... bine ca nu am picat cu Fener sau Red Star Belgrad ca ne mancau pe paine ... ![]()
Vorba cuiva de pe aici imi vine sa sparg televizorul... asa ceva nu se poate te bagi cu fundul in poarta cu o echipa ca Borisov!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa nu legi doua pase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hagi dute si lasa'ne, schimba-ti meseria ca te faci de rasul curcilor si pe noi ne imbolnavesti de tot.
numai tineti ba cu Steaua daca nu va convine **********
Nu mai jigni! Esti deja avertizat, calmeaza-te.
Hagi du-te frate!nu-ti poti depasi conditia de antrenor de curtea scolii.n-ai idei tactice nici cat un profesor de sport omule.du-te si condu-ti hoteluri si ce mai ai.ca antrenor esti si vei ramane in mare 0.echipa asta joaca din ce stie fiecare jucator.avea dreptate Rednic bulanul nu poate tine la nesfarsit.am jucat din amintiri pana acum 5 meciuri si din talentul unor jucatori.orice dobitoc isi da seama ca Dica si Neaga nu pot juca in acelasi timp pe teren.orice dobitoc isi dadea seama ca trebuie baga zaharia la meciul cu polonezii (asta apropo de comentatorii care-l ridicau in slavi pe Hagi ca e mare antrenor ca l-a bagat pe zaharia).PLEACA!ESTI MAI SLAB DECAT Olaroiu!
era de asteptam sa vina pana la urma si catastrofa.....la cum am jucat pana acum
Hagi e zero ca antrenor....scuzati-ma da asta-i adevarul
si fecali e si mai de vina ca se bate cu pumnii in piept ca-i multimiliardar si-a adus numai gloabe