FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov - Steaua 2 - 2

«13456721»
zetx15.08.2007 18:10

Nu jucam nimic super vedete de ***. Jenantzi nu se poate asa ceva nu alearga de loc figuri in capul lor nu merita sa joace la Steaua sunt plin de bani , nu mai pot mor de ciuda ca maine corciturile o sa-mi rada in nas ca iei au condus pe Lazio si noi suntem condusi de niste zero

Dragoshel15.08.2007 18:10

@Sforza iti poti exprima orice parere vrei tu dar avand un limbaj adecvat. Acest forum are niste reguli care trerbuiesc respectate de ORICE user.

White_R15.08.2007 18:10

Pana la urma tot 2-0 se pare ca va fi .....:(

alexblaja15.08.2007 18:10

gata, nu ma mai uit la sport.ro....ascult la radio....

 

@angel dust si cei ca el...

 

Mai e un meci si la Bucuresti, unde eu voi merge si imi voi sustine echipa, indiferent de rezultatul din aceasta seara!

 

@zetx....ce te intereseaza pe tine ce o sa zica terminatii aia? important e sa ne calificam

jcd15.08.2007 18:10

Acum poate realizeaza cei care l-au laudat pe Hagi dupa meciurile cu Zaglebie care este realitatea. Jucam mai prost decat pe vremea lui Olaroiu. Nu doar ca nu putem domina pe nimeni, dar BATE este deja a doua echipa care o intalnim si ne domina, dupa Zaglebie. La Lubin a fost un meci bunicel, in sensul ca i-am cam blocat pe aia si am dat un gol. Dar in ultimele minute au fost pe noi cum n-a mai fost nimeni de la Boro incoace. Meciul de la Bucuresti a fost si mai penibil. Polonezii au fost din nou pe noi si putin a lipsit sa ne elimine. Noroc cu executia lui Banel. Toti au zis ca nu conteaza jocu, ca Hagi si-a indeplinit obiectivu...gargara. Am jucat prost si am avut noroc.

Cu Farul am castigat tot din noroc. Daca nu il lovea mingea pe Dica in genunchi faceam egal cu ciuca batailor din Liga I de pana acum. Cu Poli Iasi am avut noroc cu executia lui Bicfalvi (nu uitati ca Poli a avut si o bara).

Inteleg ca ne lipsesc jucatori, ca nu avem nici un atacant de valoare disponibil... Dar si cei de baza pe care ii avem joaca prost. Neaga nu joaca nimic, Croitoru se zbate degeaba, Banel se zbate si ii mai iese ceva din cand in cand, Dica in afara de faptul ca apare bine in careul advers nu joaca nimic. Am ajuns sa tremuram si la fazele fixe unde nu am avut probleme in ultimii ani. NU jucam pragmatic. Pragmatic jucam pe vremea lui Oli (pe care nu il suport si m-am bucurat enorm cand a plecat), atunci macar stiam ca avem aparare. Acum jucam bambilici. Nu avem nici aparare, nici mijloc si nici atac (aici nu avem nici macar jucatori).

Si daca trecem de astia, nu o sa dam un gol in grupe. Indiferent ce adversari vom avea. O sa terminam pe ultimul loc cu 0 puncte si 0 goluri marcate daca jucam tot asa. Si in campionat e tragic. cat joaca de prost ciorile si javrele, joaca mai bine decat noi. Iar CFR este cu cel putin o clasa peste noi. Rebuturile alea de la Timisoara (cum le numea cineva de aici) o sa ne bata din nou. Si mi-e teama ca o sa luam cateva si de la Otelul si Gloria.

Concluzia este ca nu jucam prost, jucam INCREDIBIL DE PROST!!!!

antimanelist15.08.2007 18:11

greu...tare mi de greu... :rolleyes:

angel dust15.08.2007 18:11
Nu jucam nimic super vedete de kkt. Jenantzi nu se poate asa ceva nu alearga de loc figuri in capul lor nu merita sa joace la Steaua sunt plin de bani , nu mai pot mor de ciuda ca maine corciturile o sa-mi rada in nas ca iei au condus pe Lazio si noi suntem condusi de niste zero

Macar o sa iti rada pe buna dreptate. Uitate la noi.... RUSINEEEEE

Sforza15.08.2007 18:11
@Sforza iti poti exprima orice parere vrei tu dar avand un limbaj adecvat. Acest forum are niste reguli care trerbuiesc respectate de ORICE user.

Si ce cuvinte am folosit care nu sunt la locul lor? Jenant?!?

M-ai gasit pe mine!! :)

zamainmenu15.08.2007 18:12

Ziceti ca-i zapaceste Hagi...buuunnn. Ca ei au valoare deosebita dar antrenorul ii nauceste...

Atunci sa vad si eu o initiativa a lor, un un-doi, o sclipire INDIVIDUALA, o rupere de ritm, ceva.

NIMIC. Repet. Decat in halul asta in grupele CL, mai bine in UEFA.

Si mai intreb ceva. Se face un an de la meciul cu Standard. Intr-un an de zile cate meciuri reusite a avut Steaua? Aud? Tot Hagi e vinovat pentru toate meciurile mediocre dintr-un an de zile??

angel dust15.08.2007 18:13
gata, nu ma mai uit la sport.ro....ascult la radio....

 

@angel dust si cei ca el...

 

Mai e un meci si la Bucuresti, unde eu voi merge si imi voi sustine echipa, indiferent de rezultatul din aceasta seara!

 

@zetx....ce te intereseaza pe tine ce o sa zica terminatii aia? important e sa ne calificam

 

Merita?

Pentru ce? Ei isi bat joc de numele Steaua....

raresfansteaua15.08.2007 18:13

Ba ce dracu e asa miloaga ma Steaua...bagamias,,,,,,....ce draq ia Gol de la milogii astiia....offff steagsimplu steagsimplu steagsimplu fularsteaua2

1on15.08.2007 18:15

Allez Thereau! :sad2:

Meciu ãsta începe sã semene cu dubla cu Slovenia. ªi partea nașpa cã tot Hagi era antrenor și atunci.

leoc98015.08.2007 18:15
in a doua repriza poate sa bata Steaua si cu 17-1, nu ai voie sa fii condus la pauza de bate borisov din papua noua guinee si mai ales sa practici mizeria asta de joc.. nu numai ca majoritatea sunt anti-talente, dar dau dovada si de o nesimtire crasa; nici daca erau morti de beti sau drogati nu se prezentau in halul asta pe teren.. poate pentru unii e prea greu numele Steaua pe care trebuie sa il apere si sa il reprezinte..

FORZA Steaua!

 

Raman la parerea ca nu avem 11 jucatori care sa formeze o echipa.

Vrem in UCL(vrem toti, dar bekali vrea pentru bani, si atat!!), avem pretentii, ne dam smecheri mari ca avem totul la degetul mic, dar nu luam jucatori care cer salariu mai mare ca al finului.

alexblaja15.08.2007 18:15

hai ca ne scoate bicfalvi si de data asta! :)

 

Merita?

Pentru ce? Ei isi bat joc de numele Steaua....

 

PENTRU CA SUNT STELIST!!!!!!!

 

later edit

cer scuze pentru postul consecutiv..credeam ca pana raspund eu mai scrie cineva ceva :)

 

GOOOOOOOOOOOOOOL!

Brigante15.08.2007 18:18

Dumnezeule, oare nu vede nimeni ca Nicolita nu e fotbalist ???

1on15.08.2007 18:19

O dat Dumnezãu!

Cazorla15.08.2007 18:19

gol !

MALDINI_STEAUA15.08.2007 18:19

Bv Goe !!!!!!!! HAIDETI BAIETI !!!!!! SE POATE!!!!!!!!!

zetx15.08.2007 18:19

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

angel dust15.08.2007 18:19

A DAT DOMNU!! POATE ACUMA OR SA INVARTA SI EI MINGEA

baron15.08.2007 18:19

Ne trebuie atacanti. La cei care viseaza mijlocasi centrali care sa dribleze si sa puna pase, le pun o intrebare: cui? Nu avem atacanti. Si nu avem de ani buni. De la Claudiu Raducanu nu am mai avut golgeter.

Era sa uit, il avem pe Goian!!!

 

Oare nu se poate reprofila?

Dragoshel15.08.2007 18:19

ggggggggggoooooooooooooooooolllllllllllll a dat Dumnezeuu, Goian ne salveaza.

papillon15.08.2007 18:19
PENTRU CA SUNT STELIST!!!!!!!

 

later edit

cer scuze pentru postul consecutiv..credeam ca pana raspund eu mai scrie cineva ceva :)

 

 

unde asculti la radio? da-mi si mie un link, pls

Brigante15.08.2007 18:19

Mda... noroc cu cei 2 metrii ai lui Goian.

Astristul15.08.2007 18:19

Nu mai dati vina pe Hagi ca nu e el vinovatul. Nu i-ati vazut ce zambareti erau luni? Mama se si vedeau cu un 3-0 sau 5-0 in Belarus. Subestimarea atingea cote maxime. Asa poate se mai trezesc!

PS: 1-1 goooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllll Goian!

Hai baieti poate castigam :biggrin:

FORZA Steaua !!! steag2

«13456721»