FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov - Steaua 2 - 2

«15678921»
jcd15.08.2007 18:34

Incep sa miste... Hai ca se poate!!!

Dragoshel15.08.2007 18:34

oooooo diiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

in sf afara Banel.

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:34

s`o fi uitat la meciu cu Dinamo si le convine si lor acest 1-1 :-?

angel dust15.08.2007 18:35
daca tu crezi ca Banel e bun da nare cu cine ,te pricepi si tu la fotbal mai mult de o gramada , indianu ala e fotbalist de comunala

 

daca nici din 2 metri no baga in plasa

 

Acuma ar trebui sa zici ca si... Dica este fotbalist

c.ronaldo1715.08.2007 18:35

Ce dracu... Joaca Stelea in poarta la astia...

mikutu15.08.2007 18:35

iese Banel intra zaharia . imi place schimbarea , Hagi vrea victorie. si eu!!!!!forza Steaua!!!!

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:36

Min. 74: Schimbare la Steaua. Intra Zaharia in locul neobositului Banel Nicolita!

 

astia dp prosport isi bat joc de noi ?

Matteo15.08.2007 18:37

incep sa cred ca putem chiar sa-i invingem pe megagalacticii din belarus :))))

zamainmenu15.08.2007 18:39

Fernandel le-a dat primele deja, ce conteaza daca se vor califica dupa 1-1 acolo si 0-0 aici?

Bah n-avem pic de prestanta, ne-am terfelit singuri blazonul.

alexblaja15.08.2007 18:40

asta de la radio cred ca e stelist

 

Cica:

 

"este 1-1 cu 10 minute inainte de finalul campionatului!"

 

Cred ca e stelist si e foarte emotionat, nu-si mai gaseste cuvintele! Si vorbeste la persoana 1 plural...."recuperam, am facut un tackling ca la carte"...

 

@zamaianmenu

 

tare asta cu Fernandel...n-o stiam :)

 

la faza cu CFR-ul de mai jos nu sunt de acord...

zamainmenu15.08.2007 18:42

CFR-ul ne va face terci duminica.

c.ronaldo1715.08.2007 18:43

Hai Dica! Lovitura de la Kiew acum!

 

LATER EDIT: Moam ca am nimerit'o! :))

MALDINI_STEAUA15.08.2007 18:44

Gooooooooooool DICAAAAAAA SUPER GOLLLLLL

Dragoshel15.08.2007 18:45

ma asta da gol, :))

White_R15.08.2007 18:45

Bravo Dica ! macar sa inveti sa bati lovituriile libere tot asa

alexblaja15.08.2007 18:45

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!

 

@c.ronaldo17....

 

sa mai postezi mesaje din astea :)

dica_e_genial15.08.2007 18:45

Unde sunt [.............] aia care ziceau ca Dica nu stie sa bata lovituri libere.

FORZA Steaua!!!

 

Editat de moderatori

mikutu15.08.2007 18:45

goooooooooooooool dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! radutheodor ai legatura!!!!!!!!!!!!!

Irresistible23Steaua15.08.2007 18:45

hehe ... ce v`am zis :) FORZA Steaua !!

angel dust15.08.2007 18:45

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

 

DICAAAAAAAAAA

 

In sfarsit. Oricum mai trebuie de lucrat mult la echipa asta

Steauaforever3315.08.2007 18:45

Bravo Dicaaaaaaa!!!

Hai inca unu' !!!

fular-campioniifularsteaua2

Za Best15.08.2007 18:45

Ola Dicanio!Dicanio e mai bun decat Di Canio...genial fotbalistu' asta...

baron15.08.2007 18:45

Il Soldatino nu e pe net? Parca vad maine un articol frumos si emotionant despre vitejia, barbatia si eroismul bravilor stelisti pe taramul vitreg al supusilor lui Luscenko. Nu-i nimic ca Steaua nu are nicio idee de joc. Nu e magic ca echipa noastra draga face cum face si ne ofera meci de meci (in ultimul timp) clipe de desfat cu un joc superb? Ba ce dracu, ma contrazice "Il grande Dica". Gata. Nu mai scriu ca parca iarasi dam gol... Sau sa scriu?

1on15.08.2007 18:46

Golanski suspendat. Poate revine Emeghara.

leoc98015.08.2007 18:46

I love you DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

E bine daca in eclipsa de forma dai goluri :PPPPP

«15678921»