Incep sa miste... Hai ca se poate!!!
Incep sa miste... Hai ca se poate!!!
oooooo diiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
in sf afara Banel.
s`o fi uitat la meciu cu Dinamo si le convine si lor acest 1-1 :-?
daca tu crezi ca Banel e bun da nare cu cine ,te pricepi si tu la fotbal mai mult de o gramada , indianu ala e fotbalist de comunala
daca nici din 2 metri no baga in plasa
Acuma ar trebui sa zici ca si... Dica este fotbalist
Ce dracu... Joaca Stelea in poarta la astia...
iese Banel intra zaharia . imi place schimbarea , Hagi vrea victorie. si eu!!!!!forza Steaua!!!!
Min. 74: Schimbare la Steaua. Intra Zaharia in locul neobositului Banel Nicolita!
astia dp prosport isi bat joc de noi ?
incep sa cred ca putem chiar sa-i invingem pe megagalacticii din belarus
))
Fernandel le-a dat primele deja, ce conteaza daca se vor califica dupa 1-1 acolo si 0-0 aici?
Bah n-avem pic de prestanta, ne-am terfelit singuri blazonul.
asta de la radio cred ca e stelist
Cica:
"este 1-1 cu 10 minute inainte de finalul campionatului!"
Cred ca e stelist si e foarte emotionat, nu-si mai gaseste cuvintele! Si vorbeste la persoana 1 plural...."recuperam, am facut un tackling ca la carte"...
@zamaianmenu
tare asta cu Fernandel...n-o stiam ![]()
la faza cu CFR-ul de mai jos nu sunt de acord...
CFR-ul ne va face terci duminica.
Hai Dica! Lovitura de la Kiew acum!
LATER EDIT: Moam ca am nimerit'o! ![]()
Gooooooooooool DICAAAAAAA SUPER GOLLLLLL
ma asta da gol, ![]()
Bravo Dica ! macar sa inveti sa bati lovituriile libere tot asa
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!
@c.ronaldo17....
sa mai postezi mesaje din astea ![]()
Unde sunt [.............] aia care ziceau ca Dica nu stie sa bata lovituri libere.
FORZA Steaua!!!
Editat de moderatori
goooooooooooooool dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! radutheodor ai legatura!!!!!!!!!!!!!
hehe ... ce v`am zis
FORZA Steaua !!
GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
DICAAAAAAAAAA
In sfarsit. Oricum mai trebuie de lucrat mult la echipa asta
Bravo Dicaaaaaaa!!!
Hai inca unu' !!!
![]()
![]()
Ola Dicanio!Dicanio e mai bun decat Di Canio...genial fotbalistu' asta...
Il Soldatino nu e pe net? Parca vad maine un articol frumos si emotionant despre vitejia, barbatia si eroismul bravilor stelisti pe taramul vitreg al supusilor lui Luscenko. Nu-i nimic ca Steaua nu are nicio idee de joc. Nu e magic ca echipa noastra draga face cum face si ne ofera meci de meci (in ultimul timp) clipe de desfat cu un joc superb? Ba ce dracu, ma contrazice "Il grande Dica". Gata. Nu mai scriu ca parca iarasi dam gol... Sau sa scriu?
Golanski suspendat. Poate revine Emeghara.
I love you DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
E bine daca in eclipsa de forma dai goluri :PPPPP