mie mi se pare ca ei joaca doar cand vor
deja mi se pare ca se cred vedete
nu toti dar o parte din jucatori sigur
unde e jocul ala de care zicea Hagi?
direct pe poarta,cu verticalizari,ofensiv,etc
inca vad acelasi joc de la Oli cu mingi carate pe benzi,centrari aiurea, 1 singur atacant,etc!!!
abia astept sa revina Badea si Iacob si Cristocea
sa nu ii mai vad in teren pe jucatori ca Croitoru sau Nicolita
care nu fac altceva decat strica jocul Stelei
repet
golurile luate au fost norocoase dar rusinea ramane!
p.s. aseara cateii au facut 1-1 cu Lazio in deplasare
e drept, nu au jucat nimic si i-au si ajutat arbitrii(parca era var cu corpodean chelul ala), dar acum ei sunt cu piepturile dezvelite si se mandresc si din aceasta cauza rusinea acestui rezultat e de 2 ori mai mare.
nu ma indoiesc de calificare(desi exista posibilitatea sa facem meci prost acasa) dar acest meci a fost rusinos!!!