inca o data va spun si sutin "Hagi a fost un mare jucator dar un antrenor mai praf ca el nu cred ca putea gasi Steaua". alooooooooooooooo beacali vezi ca Zenga este inca disponibil, nu uita cine ti-a facut echipa de Champions League. bate fierul cat este cald. uite-te la Dinamo aseara ce a jucat, cu toate ca nu-i sufar dar toata stima pentru meciul de aseara, pana si vasluiul juca mai bine. asta nu a fost meci a fost cersetorie pe fata. sa va fie rusine. prefer sa piarda Steaua dar sa arate ca stie fotbal decat sa se umileasca in fata unor amatori. inca o data rusine, Steaua nu merita nici macar egalul
