FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«178910111251»
shmekheru20.08.2007 20:39

m-am intors......am auzit ca sau pus in vanzare biletele pentru abonati...si miam anulat ultimele 2 zile din vacantza:)...ce nu face omu pentru a pacali cozile...apropo, "cumfu" azi la cozi?

si va rog frumos.....pentru a "enspemia" oara...nu mai aberati ca o sa va alegeti cu warn,ban de cateva zile, ban de cateva saptamani,ban de cateva luni,ban de cativa ani, ban de cateva decenii, ban de cateva secole,ban de cateva milenii,ban ip....BAN'URILE SE DAU IN FUNCTIE DE GRAVITATEA FAPTELOR CE LE SAVARSESC ACESTI MICI INFRACTORI DE PE FORUM.....moam....deja ma cred moderator

EternalK20.08.2007 23:45

ceeeeeee film sã mai vãd cand din 20 în 20 de minute: s-a terminat, s-a terminat !!! ce s-a terminat puiule? bateria de la vibratorul tãu mami

 

antenele p&@#ii :dry:

carminastan21.08.2007 10:54
...apropo, "cumfu" azi la cozi?

 

 

cu riscul de a fi on-topic iar, fu bine. adica eu aseara am fost pe la 19:40 si era aproape pustiu; inca 3-4 oameni. si cativa bijnitari EVIDENT.

cRiss4Steaua21.08.2007 19:54
DaNNy, esti o vedeta. Esti vedeta forumului. Te'au dat astia pe site la ei.

 

Vrem autografe, interviuri, postere cu tine gol, te vrem pe sticlele de sampon, te iubim, esti un idol!!! fular-campionii

omg =)))))

postere cu tine gol

pe sticlele de sampon =)))))))))

shmekheru21.08.2007 19:59

bha ia va rog frumos...fiti respectuosi fata de star'ul nostru, in fond, avem onoarea sa "forumam" alaturi de un viitor cronicar

MALDINI_STEAUA21.08.2007 20:05

Ba ia gata , ca ma enervati

 

 

pac-pac-pac si va inchid gura :)))))))

JDERUL21.08.2007 20:14

Danny ai pus-o tata! Daca iti platesc astia drepturile coppy-right-tului potzi sa-i faci oferta lui jjjjjj sa-tzi vanda Steaua.

shmekheru21.08.2007 23:09

juram credinta viitorului patron al Stelei Danny:))

Recoba21.08.2007 23:14

moama o sa fie danny asaltat de femei pe strada...o sa strige danny...daruieste te noua...tu forumistule de exceptie ...citat de sport.ro....sa te inghesuie femeile in spate la parc la ior...asa cu foc.....recunosc daca imi faci si mie cunostiinta cu o fana de a ta..promit ca iti voi dedica un altar...

bodanelu22.08.2007 00:25

va rog, sunt mentorul lui :))

c.ronaldo1722.08.2007 06:09

Danny, ti-au trimis aia de la Sport.Ro un PM pentru ati copia mesajul si al pune pe site? Daca nu, da'i in judecata :)) .

Dragoshel22.08.2007 06:24

e uite la Danny s-a pus bine cu aia de la sportro si nici nu mai vorbeste cu noi.... Inca un star pierdut...

shmekheru22.08.2007 06:45

ce pacat...haideti sa mergem la iarta'ma sau la ceva..."intoarce'te" exista?sa il rugam pe danny sa se intoarca pe forum

cRiss4Steaua22.08.2007 11:18

ahahahahahaha mor de ras =))))))

Wally22.08.2007 11:25
haideti sa mergem la iarta'ma sau la ceva..."intoarce'te" exista?sa il rugam pe danny sa se intoarca pe forum

Nu se mai intoarce Danny pe forum, acum are fetele(de 12 ani) la picioare, faima, manelistii ii dedica melodii. Si apoi de ce sa se intoarca? Sa ia ban din nou? N-are cum...

Dragoshel22.08.2007 11:36

off toata viata mi-am dorit sa fiu ca danny in aceste momente..:D

weeezer22.08.2007 11:42

Ziceti voi, ziceti, da ar fi la fel forumul fara Danny-boy? Guess not

fane_casieru22.08.2007 14:11

DANNYYYYY ,nu ne mai bagi in seama , pe unde o umbla asta de nu mai apare p`aici - io` de cine ma mai iau ?

Cred ca stiu - a venit in Bucuresti la Mall sa-si faca tatuajul mult visat ...ala de tine 10 zile si apoi cade. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Wally22.08.2007 14:21

@Fane

Acum are bani, nu mai depinde de parinti si o sa-si faca unul permanent...

shmekheru22.08.2007 15:14

dany idolul tribunelor din Ghencea.....Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

Dany te iubim noi ca tine vrem sa fim

c.ronaldo1722.08.2007 15:17

Cine'i Deni'? augh augh augh.

fane_casieru22.08.2007 19:08
@Fane

Acum are bani, nu mai depinde de parinti si o sa-si faca unul permanent...

 

Daca-l prinde tasu` sa vezi omor ce-i da !!!

Wally22.08.2007 20:11

DACA. Nu vezi ca acum nu-l mai prindem nici noi? Cine stie prin ce insule o fi...:laugh:

danimarcu22.08.2007 20:31

Surse din cadrul lotului reprezentativ,care au dorit sa-si pastreze anonimatul,au dezvaluit ca Danny a fost vazut astazi in anturajul Nationalei...

Se pare ca am pierdut un star din familia largita a Stelei,dar daca e pentru binele Romaniei... :biggrin:

Wally22.08.2007 20:37
Surse din cadrul lotului reprezentativ,care au dorit sa-si pastreze anonimatul,au dezvaluit ca Danny a fost vazut astazi in anturajul Nationalei...

Ba al dracu', asta s-a apucat de impresariat...cred ca o arde cu Victor si cu Giovani.

«178910111251»