m-am intors......am auzit ca sau pus in vanzare biletele pentru abonati...si miam anulat ultimele 2 zile din vacantza:)...ce nu face omu pentru a pacali cozile...apropo, "cumfu" azi la cozi?
si va rog frumos.....pentru a "enspemia" oara...nu mai aberati ca o sa va alegeti cu warn,ban de cateva zile, ban de cateva saptamani,ban de cateva luni,ban de cativa ani, ban de cateva decenii, ban de cateva secole,ban de cateva milenii,ban ip....BAN'URILE SE DAU IN FUNCTIE DE GRAVITATEA FAPTELOR CE LE SAVARSESC ACESTI MICI INFRACTORI DE PE FORUM.....moam....deja ma cred moderator
