FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«16789101251»
Wally18.08.2007 21:41

Cred ca 10 secunde iti ajung. Pentru ce 1 minut? Tu vrei sa banezi pe cineva, stiu eu! :laugh:

danimarcu18.08.2007 21:42
Si daca tot e topicu aberatii ......@Bodanelu , s-au prostit de tot aia de la crama din piata . M-am dus sa cumpar 2 l de vin , si au facut acolo frumos modern , da prostii au mutat vinu din butoaie de lemn , in delea de plastic ...... si sa vezi ce gust naspa are vinu din butoi de plastic ....... :angry: . Are gust de spirt , de apa .... si ce vin prost , nu te ameteste pe loc , abia dupa o juma de ora ...... si ce rau mi-a fost de la el ....... Daca stii tu alta crama , sau de unde sa cumpar vinuri bune si accesibile zimi si mie :happy: .

Nu plasticul e de vina pentru gust,ci magariile care sunt bagate in el...

de-aia te si doare capul dupa...

dar lasa,nu-i problema ca si-asa spuneai ca iti creste altul de la explozia aia... :rolleyes:

Virgil18.08.2007 21:50
ce naspa e sa astepti 4 min sa poti posta un mesaj, sa nu se considere post consecutiv :D

 

Nu trebuie sa astepti. Editeaza postul si completeaza-l cu ce mai ai de spus. :)

cRiss4Steaua18.08.2007 21:51

@ wally ... nu vreau sa banez pe nimeni , doar pe tine =))

Wally18.08.2007 21:51

Nu mai vorbiti de vin ca as bea o sticla de vin acum si cu ochii :rolleyes:

bodanelu19.08.2007 07:51

am un pino noir (sau cum s-o scrie, ca nu ma pricep la franceza si nu am sticla langa mine) din 95 :)

 

de Murfatlar

axl2319.08.2007 09:49

@bodanelu

Pinot Noir de la Murfatlar e vinul meu preferat. Pretuieste sticla.

bodanelu19.08.2007 10:16

e primit de la mama soacra... :D

o deschid la nunta :))

IONUTZ-CIPRIAN19.08.2007 10:17

Si mai e mult pana la nunta!Sau sticla o sa devina o adevarata comoara? :biggrin:

bodanelu19.08.2007 10:20

momentan pretuiesc libertatea :)

fane_casieru19.08.2007 12:09
momentan pretuiesc libertatea :)

 

@bodanelu - este tanara mama soacra ?

bodanelu19.08.2007 15:13

nu stiu, peste 45 oricum..

axl2319.08.2007 23:46

Grea misie, misia de moderator...

 

Anyway, azi a fost o zi bunicica, bere, scufundari si meci cu Andyro, bere, un mic banc de meduze, bere, niste rapane la botu' calului, bere, o gramada de taieturi pe buricele degetelor, bere, o taietura mare si urata pe spate, bere, multa cafea, bere, useri innebuniti, bere, oricum, mai bine ca ieri, cand m-a atacat o ditamai meduza, m-a luat pe la ceafa si a terminat pe antebrat, ustura al dracului.

Wally19.08.2007 23:52

Grea misie, mai ales ca ai fost singurul pe faza la o ora asa tarzie din noapte :tongue:

axl2319.08.2007 23:52

Mda, si maine sunt de serviciu.

Wally19.08.2007 23:57

Norocul tau. Si pe deasupra s-a terminat si concediul...

danimarcu20.08.2007 00:09
Grea misie, misia de moderator...

 

Anyway, azi a fost o zi bunicica, bere, scufundari si meci cu Andyro, bere, un mic banc de meduze, bere, niste rapane la botu' calului, bere, o gramada de taieturi pe buricele degetelor, bere, o taietura mare si urata pe spate, bere, multa cafea, bere, useri innebuniti, bere, oricum, mai bine ca ieri, cand m-a atacat o ditamai meduza, m-a luat pe la ceafa si a terminat pe antebrat, ustura al dracului.

Cea mai importanta realizare a fost totusi bannarea stresatului ala...

Wally20.08.2007 00:24

Clar cea mai buna realizare. Ala isi batea joc de noi. Debita niste tampenii ca ti-e greu sa crezi ca cineva ar putea spune asa ceva si in gluma...Auzi "Becali a bagat un microcip in minge in finala de la Sevilla si cu o maneta manevra mingea in bratele lui Duckadam". Penal!

-=Danny=-20.08.2007 08:49
Mda, si maine sunt de serviciu.

 

Ai servici ?? Mama ce beton ..... si io vrea sa ma angajez la vara pe la o terasa ceva ...... In ce domeniu lucrezi , la fabrica de bere ???:D

 

 

Nu m-a durut capul , dar m-a durut burta 2 zile la rans , mancam orez crud ca oaia .... degeaba ..... cred ca avea spirt in el vinu ala , ca si mirosea ..... poate mai avea si apa :( . @Bodenelu , nu stiu cum rezisi sa nu deschizi sticla aia =P~ , mie cel mai mult imi place Lacrima lu Ovidiu !!!

 

 

 

Lase Edit : Iauite ba !!!!! Mi-au pus astia postarea pe sport.ro aici : http://www.sport.ro/?module=website&pa...mp;itemId=14232

 

Si aici pe Forum : http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...8347&st=120

 

Cam pe la sfarsitul pagini a 7 . Ma simt onorat ca mi-au luat cei de la sport.ro tocmai postarea mea :> acum sa nu mai zica lumea ca bat campii :happy:

dica_10steaua20.08.2007 15:47

"Ma simt onorat ca mi-au luat cei de la sport.ro tocmai postarea mea :> acum sa nu mai zica lumea ca bat campii "

Pai daca te iei dupa aia de la tvsport...;)

Dragoshel20.08.2007 15:52

tocmai sportro care ziceai ca nu crezi nicio stire din acel site, si erai cu TOTUL impotriva lui. OOOo daaaaa :))

 

ma da mult v-ati mai luat la misto paici, 10 pagini...e ceva.

**alex**20.08.2007 16:15

Danny daca o sa citeasca Gigi ce ai zis despre el o sa ai onoarea sa fi numit derbedeu si vagabond ! :wub:

c.ronaldo1720.08.2007 16:44

DaNNy, esti o vedeta. Esti vedeta forumului. Te'au dat astia pe site la ei.

 

Vrem autografe, interviuri, postere cu tine gol, te vrem pe sticlele de sampon, te iubim, esti un idol!!! fular-campionii

danimarcu20.08.2007 18:23

Si eu vreau un breloc cu Danny :omuletul simpatic ,cu doua capete(unul crescut in urma exploziei de la combinat),si care bea vin ieftin "imbunatatit"...

Nud nu vreau,ca ma ia lumea de pedofil... :biggrin:

Wally20.08.2007 18:41

Danny merita un loc rezervat in muzeul satului, pardon muzeul Stelei.

«16789101251»