Poate ia taiat tac'su internetu'.
Poate ia taiat tac'su internetu'.
Un autograf, n-ar da si el...s-a ajuns si asta :biggrin:
crezi ca il mai doare pe el de internet....cand sa apucat de impresariat
Eu cred ca a plecat cu parintii in vacanta la Eforie :biggrin:
Iar in cazul in care a devenit vedeta e pe iaht cu Mutu, Nicu Gheara si fetele de la Spicy undeva prin Ibiza.
L-am vazut azi pe site, din pacate(!?) n-a postat nimic.
@axl23
Nu te credem!De ce vrei sa arunci cu noroi in prietenia noastra cu Danny si sa faci flame p'aici?Stim ca nu ne-ar face asa ceva... ![]()
![]()
DaNNy daca ar intra ar posta peste 20 de mesaje, asa ca nu cred.
Pe-onoarea mea de cercetas ca l-am vazut azi in lista utilizatorilor on-line.
@axl
O fi fost sora lui.
Ala cu sor'sa imi pare ca era alt user.
Aaa, si ca sa maresc confuzia, l-am vazut si-n topicul "Ce carti am mai citit". Pe bune, nu aberez.
mdeaa,este un fel de chat:D, lume este si icq pentru asa ceva
@axl
Cred ca ne pregateste ceva.. asta a angajat cei mai mari hackeri sa ne inchida forumul. Era la deruta in topicul despre carti.
@axl23
![]()
Ce ati facut cu Danny?
yo propun ca la meciul cu Bate Borisov sa afisam un banner..."Datorita noua ai ajuns tu cunoscut"...deci nu se poate asa ceva...noi facem forumul cunoscut pe net, si el profita de pe urma noastra...eh dracia dracului, dany ai la dispozitie 24 de ore sa dai un raspuns pe topicul asta altfel vei fi declarat persoana non-grata pe forumul nostru
Daca afisam banner-ul asta i s-ar mai potrivi si altcuiva. Si apoi o sa iasa in fata camerelor de luat vederi si o sa zica: "pai da' yo, Becali sunt neam de imparat! nu m-ati facut voi pa mine cunoscut! Si cu asta-basta!"
neam de oier te rog frumos...e mai onorific titlul de oier decat de imparat, pentru el:)
yo propun ca la meciul cu Bate Borisov sa afisam un banner..."Datorita noua ai ajuns tu cunoscut"...deci nu se poate asa ceva...noi facem forumul cunoscut pe net, si el profita de pe urma noastra...eh dracia dracului, dany ai la dispozitie 24 de ore sa dai un raspuns pe topicul asta altfel vei fi declarat persoana non-grata pe forumul nostru
@shmekheru - mai in gluma mai in serios banner-ul asta i s-ar potrivi mai bine lu`zdreanta aia de la oficiala.
Aaa, si ca sa maresc confuzia, l-am vazut si-n topicul "Ce carti am mai citit". Pe bune, nu aberez.
Hai ca p-asta n-o mai cred
Danny unde esti tu mare zeu , se ne inchinam la picioarele tale , sa ne impartasesti dintre cunostiintele tale .. wai wai
Fratilor, m-ati disperat cu Danny al vostru.
Poate are si el treburi de rezolvat, afaceri de incheiat, femei de...cucerit, shit & stuff ![]()
in sfarsit am revenit pe forum !!!! Frate cate griji v-ati facut pentru mine , inseamna ca ma iubiti .... m-am inrosit
. Vreau si io sa ma invete cineva cum sa dau in judecata pe cei de la sport.ro pentru drepturile de autor .... ca am vazut mai sus ca a zis JDERUL ca pot sa fac asta .....
si o sa impart baniii cu voi io 60 % si voi resut ...... ce ziceti ??![]()
@Danny
Deci intri pe www.dauinjudecatapesportro.com si iti faci cont acolo. Dupa aceea, vine un judecator la tine, iar tu trebuie sa fii cat mai convingator, cat mai original... si cu putin noroc, te faci cu 20 000 de lei vechi.
Te angaje avocatu meu , si faci tu toate astea ..... platesc bine !! :biggrin:
Apropo , nu am sora .....
Dar o verisoara ceva? Altfel nu accept.
Am doua verisoare , care au 17 ani ....... la un loc ..... :laugh:
Uite iti fac prima oferta ca sa fii avocatu meu ( asa ca la fifa ) . Iti over un calariu de 12000 pe sezon ...... da de unde scot eu baniii ?? ![]()