FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«19101112131251»
c.ronaldo1724.08.2007 07:49

Negociem? "Calariu" sa fie de 50 000 si o verisoara de 17 ani. oK?

-=Danny=-24.08.2007 07:53
Negociem? "Calariu" sa fie de 50 000 si o verisoara de 17 ani. oK?

 

 

 

Pai amandoua la un loc au 17 ani :biggrin: , si in lagatura cu " Calariu " , ma retrag , mi-am dat seama ca sunt mai falit decat par ......

cRiss4Steaua24.08.2007 08:11

danny .. ma angajez eu ca avocat al tau .. si nu cer prea mult :> :biggrin:

shmekheru24.08.2007 09:35

dany pentru ca sunt un mare fan al tau...ma ofer sa fiu avocatul tau...fac munca voluntara...

fane_casieru24.08.2007 10:12

Banuiesc ca ai nevoie si de un casier....nu cer mult. :biggrin:

bodanelu24.08.2007 13:03

si-un sofeR?

MALDINI_STEAUA24.08.2007 13:15

si-o secretara:))))))

Wally24.08.2007 15:05

@Maldini, daca e vorba de secretara stim noi cu cine de pe forum trebuie sa ia legatura :laugh:

cRiss4Steaua24.08.2007 22:07

eu voi fi consilierul tau .. nu cer deloc mult ... sunt deschis la negocieri :laugh:

I.N.Money24.08.2007 22:16

Cautam o fata,varsta neimportanta,minim 300 de kg,picior de lemn,carlig in loc de mana,ochii de sticla,preferabil chelioasa,fara simtul umorului.Cine indeplineste aceste caracteristici este rugata sa ne trimita un CV pentru a intra in cursa pentru miss fcsteaua.ro.Rugam seriozitate.

 

PS: Buhuhu,i made a funny :biggrin:

cRiss4Steaua24.08.2007 22:17

omg money =)) :laugh:

danimarcu24.08.2007 22:27
Cautam o fata,varsta neimportanta,minim 300 de kg,picior de lemn,carlig in loc de mana,ochii de sticla,preferabil chelioasa,fara simtul umorului.

Esti prea pretentios.Nu cred ca exista cineva care sa aiba atatea calitati... :biggrin:

I.N.Money24.08.2007 22:41

Atunci cautam candidate peste ocean,mai exact in fast food country.Acolo sigur gasim. :biggrin:

**alex**24.08.2007 22:41

@ I.N.Money

 

Te rog sa-ti pastrezi fanteziile pentru tine, DA??? =)))

I.N.Money24.08.2007 22:43

Domnule Stelute,noi incercam sa aratam prin acest concurs ca nu facem discriminare si nu conteaza aspectul fizic :biggrin: .Noi aici lucram pe incredere.

**alex**24.08.2007 22:47

Eu zic ca vrei sa-ti gasesti pe cineva pe masura ta mai degraba. :laugh:

I.N.Money24.08.2007 22:51

Bingo,de fapt eu sunt Piedone,ascuns sub misterul unui nickname :tongue:

cRiss4Steaua26.08.2007 10:33

baaaaaa .. puneti`l si voi pe Mihai Minca la jucatorii Stelei :-w

-=Danny=-26.08.2007 10:42

Io nu prea am mai intrat pe forum de mult timp ....... da nici chiar asa sa se transfere un jucator si sa nu stiu :-w . Cine e Mihaita asta ?? Mijlocasi Atacant ?? Dribleaza ??? Da goluri ?? Cati ani are ??

De la ce echipa vine ?? Pe cati ani a semnat cu Steaua ?? o sa fie titular , sau e alt jucator transferat , de dragul de al transfera ??

c.ronaldo1726.08.2007 10:45

@Deni

 

Mihaita asta e un jucator de umplutura venit la Steaua pentru ca nimeni nu vroia sa il mai cumpere. Este portar venit de sub pod si trimis imprumut la Buzau.

 

Lua-te-as la Misto sa te iau!

-=Danny=-26.08.2007 11:12

Ma mai poreclesti ma mult ??:)) Oare cum il striga pe Ronaldo maicasa , ca sa vina de la fotbal sa manace ???

 

 

 

Later Edit : Iauite ba ca la mine iar incepu ploaia faceamiasi nevoile pe ea de ploaie ( si mare si mica ) ....... :sad2:

**alex**26.08.2007 12:47

Si eu care credeam ca varul meu e singurul cu probleme din Valcea :))

-=Danny=-26.08.2007 13:26

La ce fel de probleme te referi ?? :dry: Ca poate iti zic si vreo doua de dulce !!! :angry:

**alex**26.08.2007 13:46

Esti dur! Ma retrag..

Quetzalcoatl26.08.2007 14:45

Off (Topic) Steaua mea ..n-am mai gasit bilet la Peluza 1. Asta e, jos cu baietii de la Sud voi sta :D plus ca, o sa filmez in ansamblu galeria :))))

«19101112131251»