Negociem? "Calariu" sa fie de 50 000 si o verisoara de 17 ani. oK?
Negociem? "Calariu" sa fie de 50 000 si o verisoara de 17 ani. oK?
Negociem? "Calariu" sa fie de 50 000 si o verisoara de 17 ani. oK?
Pai amandoua la un loc au 17 ani :biggrin: , si in lagatura cu " Calariu " , ma retrag , mi-am dat seama ca sunt mai falit decat par ......
danny .. ma angajez eu ca avocat al tau .. si nu cer prea mult :> :biggrin:
dany pentru ca sunt un mare fan al tau...ma ofer sa fiu avocatul tau...fac munca voluntara...
Banuiesc ca ai nevoie si de un casier....nu cer mult. :biggrin:
si-un sofeR?
si-o secretara:))))))
@Maldini, daca e vorba de secretara stim noi cu cine de pe forum trebuie sa ia legatura :laugh:
eu voi fi consilierul tau .. nu cer deloc mult ... sunt deschis la negocieri :laugh:
Cautam o fata,varsta neimportanta,minim 300 de kg,picior de lemn,carlig in loc de mana,ochii de sticla,preferabil chelioasa,fara simtul umorului.Cine indeplineste aceste caracteristici este rugata sa ne trimita un CV pentru a intra in cursa pentru miss fcsteaua.ro.Rugam seriozitate.
PS: Buhuhu,i made a funny :biggrin:
omg money =)) :laugh:
Cautam o fata,varsta neimportanta,minim 300 de kg,picior de lemn,carlig in loc de mana,ochii de sticla,preferabil chelioasa,fara simtul umorului.
Esti prea pretentios.Nu cred ca exista cineva care sa aiba atatea calitati... :biggrin:
Atunci cautam candidate peste ocean,mai exact in fast food country.Acolo sigur gasim. :biggrin:
@ I.N.Money
Te rog sa-ti pastrezi fanteziile pentru tine, DA??? =)))
Domnule Stelute,noi incercam sa aratam prin acest concurs ca nu facem discriminare si nu conteaza aspectul fizic :biggrin: .Noi aici lucram pe incredere.
Eu zic ca vrei sa-ti gasesti pe cineva pe masura ta mai degraba. :laugh:
Bingo,de fapt eu sunt Piedone,ascuns sub misterul unui nickname :tongue:
baaaaaa .. puneti`l si voi pe Mihai Minca la jucatorii Stelei :-w
Io nu prea am mai intrat pe forum de mult timp ....... da nici chiar asa sa se transfere un jucator si sa nu stiu :-w . Cine e Mihaita asta ?? Mijlocasi Atacant ?? Dribleaza ??? Da goluri ?? Cati ani are ??
De la ce echipa vine ?? Pe cati ani a semnat cu Steaua ?? o sa fie titular , sau e alt jucator transferat , de dragul de al transfera ??
@Deni
Mihaita asta e un jucator de umplutura venit la Steaua pentru ca nimeni nu vroia sa il mai cumpere. Este portar venit de sub pod si trimis imprumut la Buzau.
Lua-te-as la Misto sa te iau!
Ma mai poreclesti ma mult ??
Oare cum il striga pe Ronaldo maicasa , ca sa vina de la fotbal sa manace ???
Later Edit : Iauite ba ca la mine iar incepu ploaia faceamiasi nevoile pe ea de ploaie ( si mare si mica ) ....... :sad2:
Si eu care credeam ca varul meu e singurul cu probleme din Valcea ![]()
La ce fel de probleme te referi ??
Ca poate iti zic si vreo doua de dulce !!! ![]()
Esti dur! Ma retrag..
Off (Topic) Steaua mea ..n-am mai gasit bilet la Peluza 1. Asta e, jos cu baietii de la Sud voi sta
plus ca, o sa filmez in ansamblu galeria
))