FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«111121314151251»
korynna31.08.2007 12:48

Nu poti sa ne pacalesti,stim ca esti sensibil :happy: ,dar nu stiu ce s-a intamplat de te-ai luat de fata asta :biggrin:

bodanelu31.08.2007 13:22

@fane ti-a iesit :)

s-au speriat toate fetele si au fugit de pe forum :D

fane_casieru31.08.2007 13:23
Nu poti sa ne pacalesti,stim ca esti sensibil :happy: ,dar nu stiu ce s-a intamplat de te-ai luat de fata asta :biggrin:

 

@korinna - nu stiu ce-a fost in capul meu (cred ca am luat-o pe aratura)...eu de fapt vroiam sa-i cer prietenia....nu cred ca se mai poate.......acum stau......si plang.

dee31.08.2007 13:32
@ann - e clar ....esti praf.

 

 

Ann, stai linistita, nu esti singura ....

nici eu pana n-am intrat pe forumul acesta n-am stiut cine sunt "spurcatii" :)

Cineva mi-a explicat si mi-a dat o serie de detalii. (ii greu cu terminologia asta stelista)

fane_casieru31.08.2007 13:34
@fane ti-a iesit :)

s-au speriat toate fetele si au fugit de pe forum :D

 

Bai... tu ma urmaresti din umbra ???

carminastan31.08.2007 13:39

Si nu e singurul care te urmareste

De fapt noi, fetele, nu am fugit. Ne-am camuflat doar.

korynna31.08.2007 13:47

@ fane

Sa nu fii trist!Poate mai exista vreo sansa... :tongue: Avem incredere in tine!

ann31.08.2007 13:57
@ fane

Sa nu fii trist!Poate mai exista vreo sansa... :tongue: Avem incredere in tine!

 

gluma-i gluma ... dar deja se sare calul :biggrin: ori vreti sa ne dedicati threadul acesta noua ?:biggrin:

c.ronaldo1731.08.2007 13:59

Un dictionar romano-stelist ar fi de mare ajutor.

bodanelu31.08.2007 15:11
Bai... tu ma urmaresti din umbra ???

 

nu :))

doar remarcam unele chesti :))

fane_casieru31.08.2007 15:15

Fetelor ,fetelor , fetelor...mi-am revenit ( am mirosit otet ) nu-i asa ca nu mai sunteti suparate pe mine ?..in special ann...nu mai fac...si dee..este o scumpa...si Sefa noastra Carmina...vreti sa fiu prietenul vostru ??? Bodanelu..pleaca dracu d`aici ca-mi strici tot !

dee31.08.2007 16:05
Fetelor ,fetelor , fetelor...mi-am revenit vreti sa fiu prietenul vostru ??? Bodanelu..pleaca dracu d`aici ca-mi strici tot !

 

 

lasa-l si pe Bogdanel ... vrem si carne frageda printre noi :rolleyes:

yo_marius_xxx31.08.2007 16:29

hmmmmmm......ce se posteaza p-aci???

 

cine pe cine se ia la misto??

 

am incercat sa citesc postari mai vechi da' mi-e cam somn si mai bine va intreb direct pe voi...:P

-=Danny=-31.08.2007 17:11

Io sunt carte si mai frageda decat Bodanel ...... luatima si pe mine !!! :happy:

bodanelu31.08.2007 17:27

@Danny bodanelu te rog. Bodanel este un alt user de pe forum, si s-a mai intamplat sa se faca confuzie

 

@dee ai mai mult de 23 de ani?

 

@fane, bine bine... te las pe tine.. dar tot te privesc din umbra :))

-=Danny=-31.08.2007 18:11

Bine , dar macar pot sa articulez asa : Bodanelul ?? , sau cand te strig .... sa zic Bodanelule .... pot pot ??

bodanelu31.08.2007 19:04

cum vrei, dar sa incluzi u-ul :)

yo_marius_xxx31.08.2007 22:22

chiar mey......pe forumul asta s-a intamplat vreodata sa va cuplati unul cu alta??

 

si daca nu?? vrea cineva?? :D:D:D:D

 

hahahaahahaha fular-campionii

DelPiero1031.08.2007 23:08
chiar mey......pe forumul asta s-a intamplat vreodata sa va cuplati unul cu alta??

 

si daca nu?? vrea cineva?? :D:D:D:D

 

hahahaahahaha fular-campionii

Nu,da' Danny sigur s-a cuplat cu un...unu'! :biggrin:

P.S.As fi sperat sa se cupleze cu un manual de limba romana,dar asta e ca si cum Steaua ar lua Champions League! :mellow:

Wally01.09.2007 00:00

Vezi ca nu ai facut o comparatie corecta. Steaua chiar are sanse sa castige CL in comparatie cu Deni de a se cupla cu un manual de limba romana :biggrin:

-=Danny=-01.09.2007 08:42

Ba din contra eu sunt imaginea cartii de romana , daca v-ati uitat la stiri , intr-o perioada .... eram eu acolo , imi aratau cartea de romana , cate opere de arta facusem in ea .... :biggrin:

 

 

@DelPiero10 vezi ca io n sunt popo :dry:

DelPiero1001.09.2007 11:14
Ba din contra eu sunt imaginea cartii de romana , daca v-ati uitat la stiri , intr-o perioada .... eram eu acolo , imi aratau cartea de romana , cate opere de arta facusem in ea .... :biggrin:

@DelPiero10 vezi ca io n sunt popo :dry:

Glumesc cu tine,acum am vazut ca te-ai cuplat cu brunetica... :biggrin:

-=Danny=-01.09.2007 12:31

Da :)))) poate la certuri :laugh:

yo_marius_xxx01.09.2007 16:14

hai ma denii ca din cearta in cearta ajungem la Bistrita-Steaua.....si de-acolo cine stie......

 

nu esti tu guru sitului?? fular-campionii

Wally01.09.2007 16:21

Din cearta in cearta se ajunge la dragoste :laugh: Nu stii ca cine se iubeste se tachineaza? :tongue:

«111121314151251»