FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«112131415161251»
fane_casieru01.09.2007 16:33
lasa-l si pe Bogdanel ... vrem si carne frageda printre noi :rolleyes:

 

@dee -daca ai stii tu ca Bodanelu este muuult mai batran si senil decat mine ti-ai schimba parerea despre fragezime.

 

@yo_marius_xxx - aici de obicei se cupleaza unu cu unu si alta cu alta,gandeste-te in ce categorie vrei sa te bagi.

 

@Wally - ai vorbit ca un om batran ( adica mai batran ca mine )

 

@Danny - ce dracu se intampla cu tine mai baiatule, ori a inceput sa-ti placa Limba Romana ( miram-ash ) ori ti-au gasit ai tai carnetul de note ( si acum esti pedepsit prin a scrie corect )

 

@Bodanelu - Au bagat pampershi la Cora ( d-aia peste 60 kg )...ma duc sa tin rand..ma gandeam sa ne unim la un box.

fane_casieru01.09.2007 17:02
-

later edit, fugiti !

A intrat I.N.Money.

Am auzit ca e tare dur si face scandal daca ne vede ca aberam :biggrin:

:biggrin: Am si eu un singur ban.....ghici cine mi l-a dat? :biggrin:

 

Axl cumva ???

bodanelu01.09.2007 17:18
@Bodanelu - Au bagat pampershi la Cora ( d-aia peste 60 kg )...ma duc sa tin rand..ma gandeam sa ne unim la un box.

nu mersi. :)

cu criza de hemoroizi pe care o am acum.. nu pot sa port nimic :D

fane_casieru01.09.2007 18:37
nu mersi. :)

cu criza de hemoroizi pe care o am acum.. nu pot sa port nimic :D

 

Nici macar babetzica ?? :biggrin: :biggrin:

bodanelu01.09.2007 18:47

ce-i aia?

I.N.Money01.09.2007 20:24
Nuop....Money

Si de ce ti-a dat Money avertisment ?

I.N.Money01.09.2007 21:13

Era o gluma a lui Azzido,si ca fapt divers nu ai avut ban vreodata,nici macar nivelul de avertizare ridicat.

Ai fost doar atentionata. :rolleyes:

yo_marius_xxx02.09.2007 00:10

@fane

 

nu cred ca asta e locul cel mai indicat de lipeala.........si cred ca m-ar bate cineva de acasa daca totusi as incerca......

 

.......in orice caz decat sa ma cuplez cu "unu" a fi mult mai bine cu "una" nu crezi??........deci astept provincia :D:D:D:D

 

fular-campionii

-=Danny=-02.09.2007 07:32
@Danny - ce dracu se intampla cu tine mai baiatule, ori a inceput sa-ti placa Limba Romana ( miram-ash ) ori ti-au gasit ai tai carnetul de note ( si acum esti pedepsit prin a scrie corect )

 

 

@fane .... nu mi-a gasit nimeni carnetul .... inca :D , da vreau si io sa devin moderator , si am vorbit cu Dragoshelu , si mi-a zis intai sa invat sa scriu ....... si am luat frumusel scoci si mi-am legat burta de carte ( ca la reclama aia ...) ...... oricum , am auzit ca imi esti adversar la postu de moderator :dry:

bodanelu02.09.2007 08:13

daca lupta se declara deschisa intre Denii si fane... eu ma retrag :))

**alex**02.09.2007 09:16

Denii calmeaza-te.

-=Danny=-02.09.2007 10:27

Vreau sa imi schimb si io scrisu de sub poza , ca am vazut ca unii utilizatori si l-au schimbat , si io nu pot sa il schimb . C.rnaldo l-a schimbat , **alex** l-a schimbat ....... vreau si io sa il schimb :(

c.ronaldo1702.09.2007 10:31

Danny, spune`mi parola si ti`l schimb eu. :)

-=Danny=-02.09.2007 10:38

dream1

 

 

 

 

Later Edit : Sa faca cineva un topic cu titlu : Strategia Stelei de viitor ...... sa se refere la ce a zis Becali , va el vinde toata echipa , ca el vrea sa scoata 100 de milioane din Steaua , ca o sa ia jucatori tineri , si o sa ii vanda pe mcilioane ....... sa deschida cineva topicu asta , ca io nu am tupeu :D

bodanelu02.09.2007 10:39

mda.. denii am impresia ca nu le gandesti :)

c.ronaldo1702.09.2007 10:41

Nu`i buna parola Danny. Si nici ideea de a o face publica.

-=Danny=-02.09.2007 10:47

ti-am dat-o gresit sa vad daca chiar o incerci ........ Oricum tataie ( Dumnezeu sa il ierte ) , avea el o vorba :" sa nu ai inceredere in nimeni , nici macar in tine , zici ca tragi o basina , si te caci pe tine " . ( scuzatimi limbaju ) .

cRiss4Steaua02.09.2007 11:01
ti-am dat-o gresit sa vad daca chiar o incerci ........ Oricum tataie ( Dumnezeu sa il ierte ) , avea el o vorba :" sa nu ai inceredere in nimeni , nici macar in tine , zici ca tragi o basina , si te caci pe tine " . ( scuzatimi limbaju ) .

ahahahahahahahaha

=)))

Wally02.09.2007 11:58
" sa nu ai inceredere in nimeni , nici macar in tine , zici ca tragi o basina , si te caci pe tine "

:laugh: :laugh: :laugh:

Avea stofa de filosof bunica-tu! :biggrin:

DelPiero1002.09.2007 12:03
ti-am dat-o gresit sa vad daca chiar o incerci ........ Oricum tataie ( Dumnezeu sa il ierte ) , avea el o vorba :" sa nu ai inceredere in nimeni , nici macar in tine , zici ca tragi o basina , si te caci pe tine " . ( scuzatimi limbaju ) .

:biggrin: :biggrin: :biggrin:Tie ti se intampla des,asa-i?

IONUTZ-CIPRIAN02.09.2007 13:17
ti-am dat-o gresit sa vad daca chiar o incerci ........ Oricum tataie ( Dumnezeu sa il ierte ) , avea el o vorba :" sa nu ai inceredere in nimeni , nici macar in tine , zici ca tragi o basina , si te caci pe tine " . ( scuzatimi limbaju ) .

Asta a fost tare!! :biggrin: :biggrin: !!

axl2302.09.2007 23:24

Fugiti, vine uraganul Felix!!!!

I.N.Money02.09.2007 23:28

Axl stiam eu ca esti omul noptii,dar nu am vrut sa iti zic :unsure:

axl2302.09.2007 23:32

@money

Sunt in sevraj, n-am dormit de 36 de ore si mi-am pierdut puterea de concentrare necesara somnului. Astept totala epuizare fizica pentru a ma prabusi cu capul pe tastatura.

Wally02.09.2007 23:33
Axl stiam eu ca esti omul noptii,dar nu am vrut sa iti zic :unsure:

Mai sunt si alti "oameni ai noptii" care bantuie forumul...

«112131415161251»