lasa-l si pe Bogdanel ... vrem si carne frageda printre noi![]()
@dee -daca ai stii tu ca Bodanelu este muuult mai batran si senil decat mine ti-ai schimba parerea despre fragezime.
@yo_marius_xxx - aici de obicei se cupleaza unu cu unu si alta cu alta,gandeste-te in ce categorie vrei sa te bagi.
@Wally - ai vorbit ca un om batran ( adica mai batran ca mine )
@Danny - ce dracu se intampla cu tine mai baiatule, ori a inceput sa-ti placa Limba Romana ( miram-ash ) ori ti-au gasit ai tai carnetul de note ( si acum esti pedepsit prin a scrie corect )
@Bodanelu - Au bagat pampershi la Cora ( d-aia peste 60 kg )...ma duc sa tin rand..ma gandeam sa ne unim la un box.
