@wally
La ora asta pe mine ma intereseaza mai mult oamenele.
@wally
La ora asta pe mine ma intereseaza mai mult oamenele.
@axl23
"oamenele" cred ca dorm la ora asta :biggrin:
@bebe
Da, stiu, am si eu una in dormitor. Sforaie.
si la cat de obosit ziceai ca esti... nu vad de ce te-ar mai interesa la ora asta :biggrin:
Pentru "oamene" iti recomand haifaiv.
@bebe
Ce nu intelegi? Caut epuizarea fizica. (asta, prieteni, se numeste autoironie cu tenta pornografica)
Da Wally stiu ca esti si tu in aceasta clasa selecta a noastra,a insomniacilor,dar Axl mi-a sarit in ochi ca e cu verde :biggrin: .
@axl23
glumeam... sper s-o gasesti ![]()
Axl mi-a sarit in ochi ca e cu verde :biggrin: .
Ce sa-i faci? Daca negrul asta nu sare in ochi...
Cred ca pana la urma desfund sticla aia de
pinot noir
demisec
2000
Vin de calitate superioara cu indicatia geografica
Dealurile Vrancei
Vin soi vechi invechit in beciul lui Stefan cel Mare
Produs si imbuteliat
VINCON VRANCEA S.A.
Focsani, Strada Avantului 12
Doamne, ce frumos galgaie...
Pinot Noir de la Beciul Domnesc e vinul meu preferat
Si am observat ca le place foarte mult si fetelor :biggrin:
si ce urat din partea ta s-o bei singur ....
Da, chiar asa! Mie mi-ar fi rusine sa beau o sticla de vin singur :laugh:
Pai n-o beau singur.
Ba da.
A câta e ?
Pai n-o beau singur.
Pai n-o bei singur, o bei cu...gura :biggrin:
@money
Prima, ca-s obosit. Si probabil ultima, nu mai am decat o sticla de Martini extra dry la frigider si una de Absolut ascunsa pe undeva sa n-o vada tovarasii care vin in vizita. Si niste ouzo da' nu-mi place deloc, mai bine beau apa.
pot sa te ajut cu cola daca vrei....sa nu bei vinu asa gol..
:)
pot sa te ajut cu cola daca vrei....sa nu bei vinu asa gol..:)
send repede ca se termina vinu' :biggrin:
@moneySi niste ouzo da' nu-mi place deloc, mai bine beau apa.
Ouzo fiind bautura traditionala greseasca? Am observat ca romanilor nu le place. Eu trebuie sa recunosc ca imi place. De fapt mie imi place orice contine alcool :tongue:
@yo
Cola?! Cu vin?! Pustiu', degeaba ai buletin si poti sa si votezi, mai ai multe de invatat la capitolul pileala.
@wally
E nasoala rau, mi-aduce aminte de bomboanele(sau bonboanele?!) alea chimice de pe vremea raposatului.
CRAP!!! Mi se termina tigarile!
@wally
d-aia se duce tara de rapa.....suntem numai alcoolisti in Romania
@axl23
lasa-l sa trimita cola... ca bei tu vinu' si iau eu cola ![]()
De fapt mie imi place orice contine alcool :tongue:
Presimt ca o sa te intelegi de minune cu Axl :biggrin:
@axl
...aici ai dreptate....eu nu beau decat bere si e destul de greu sa ma pilesc doar din bere...