FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«113141516171251»
axl2302.09.2007 23:34

@wally

La ora asta pe mine ma intereseaza mai mult oamenele.

Bebe4ever02.09.2007 23:35

@axl23

 

"oamenele" cred ca dorm la ora asta :biggrin:

axl2302.09.2007 23:36

@bebe

Da, stiu, am si eu una in dormitor. Sforaie.

Bebe4ever02.09.2007 23:37

si la cat de obosit ziceai ca esti... nu vad de ce te-ar mai interesa la ora asta :biggrin:

Wally02.09.2007 23:38

Pentru "oamene" iti recomand haifaiv.

axl2302.09.2007 23:38

@bebe

Ce nu intelegi? Caut epuizarea fizica. (asta, prieteni, se numeste autoironie cu tenta pornografica)

I.N.Money02.09.2007 23:39

Da Wally stiu ca esti si tu in aceasta clasa selecta a noastra,a insomniacilor,dar Axl mi-a sarit in ochi ca e cu verde :biggrin: .

Bebe4ever02.09.2007 23:41

@axl23

glumeam... sper s-o gasesti :rolleyes:

Wally02.09.2007 23:42
Axl mi-a sarit in ochi ca e cu verde :biggrin: .

Ce sa-i faci? Daca negrul asta nu sare in ochi...

axl2302.09.2007 23:47

Cred ca pana la urma desfund sticla aia de

Beciul Domnesc

pinot noir

demisec

2000

Vin de calitate superioara cu indicatia geografica

Dealurile Vrancei

Vin soi vechi invechit in beciul lui Stefan cel Mare

Produs si imbuteliat

VINCON VRANCEA S.A.

Focsani, Strada Avantului 12

 

 

 

 

Doamne, ce frumos galgaie...

Wally02.09.2007 23:51

Pinot Noir de la Beciul Domnesc e vinul meu preferat :rolleyes: Si am observat ca le place foarte mult si fetelor :biggrin:

Bebe4ever02.09.2007 23:51

si ce urat din partea ta s-o bei singur ....

Wally02.09.2007 23:52

Da, chiar asa! Mie mi-ar fi rusine sa beau o sticla de vin singur :laugh:

axl2302.09.2007 23:52

Pai n-o beau singur.

 

Ba da.

I.N.Money02.09.2007 23:54

A câta e ?

Wally02.09.2007 23:55
Pai n-o beau singur.

Pai n-o bei singur, o bei cu...gura :biggrin:

axl2302.09.2007 23:55

@money

Prima, ca-s obosit. Si probabil ultima, nu mai am decat o sticla de Martini extra dry la frigider si una de Absolut ascunsa pe undeva sa n-o vada tovarasii care vin in vizita. Si niste ouzo da' nu-mi place deloc, mai bine beau apa.

yo_marius_xxx02.09.2007 23:56

pot sa te ajut cu cola daca vrei....sa nu bei vinu asa gol..:):)

Bebe4ever02.09.2007 23:57
pot sa te ajut cu cola daca vrei....sa nu bei vinu asa gol..:):)

 

send repede ca se termina vinu' :biggrin:

Wally02.09.2007 23:57
@money

Si niste ouzo da' nu-mi place deloc, mai bine beau apa.

Ouzo fiind bautura traditionala greseasca? Am observat ca romanilor nu le place. Eu trebuie sa recunosc ca imi place. De fapt mie imi place orice contine alcool :tongue:

axl2302.09.2007 23:58

@yo

Cola?! Cu vin?! Pustiu', degeaba ai buletin si poti sa si votezi, mai ai multe de invatat la capitolul pileala.

 

 

@wally

E nasoala rau, mi-aduce aminte de bomboanele(sau bonboanele?!) alea chimice de pe vremea raposatului.

 

 

CRAP!!! Mi se termina tigarile!

yo_marius_xxx02.09.2007 23:59

@wally

 

d-aia se duce tara de rapa.....suntem numai alcoolisti in Romania

Bebe4ever02.09.2007 23:59

@axl23

lasa-l sa trimita cola... ca bei tu vinu' si iau eu cola :))

I.N.Money02.09.2007 23:59
De fapt mie imi place orice contine alcool :tongue:

Presimt ca o sa te intelegi de minune cu Axl :biggrin:

yo_marius_xxx03.09.2007 00:02

@axl

 

...aici ai dreptate....eu nu beau decat bere si e destul de greu sa ma pilesc doar din bere...

«113141516171251»