FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«110111213141251»
-=Danny=-26.08.2007 14:56

Vezi sa nu uiti sa completezi chestionaru ala impotriva legii , care o sa distrga spectacolu de pe stadioane .......

Quetzalcoatl26.08.2007 15:11

@Danny

 

Hmmm, astia sigur vor exclusivitate. "Echilibristul Mircica Sandica si Bufonul Mitica...Mare spectacol mare. Circul nasurilor rosii!

 

P.S. nu uit Danny, inca doresc sa mai vin pe stadion. Daca se va legifera legea asta idioata, voi renunta :(

cRiss4Steaua26.08.2007 15:35

hahazliiloR :) :laugh: :laugh:

shmekheru26.08.2007 17:34

vezi ca nu cumva sa nu fie interzis accesu cu camere foto sau video...nush cine a spus pe forum ca la meciul cainilor este interzis

PortarNr4327.08.2007 07:52

Ca tot isi expune omu' aici orice ii trece prin cap vreau sa va spun eu ce am decis ca am sa fac cu 5 min. inainte sa mor:

Am sa devin dinamovist si stiti de ce?

Ca sa nu moara un stelist si sa pot spune: -uite, inca un dinamovist mort!

-=Danny=-27.08.2007 10:17

Topicu e bun si pentru a ne zice visele nu ??? :D

 

Incep eu primu ...... Aseara .... am visat frumos .... si in vis se facea , ca eram io si cu inca cineva ( care nu il cunosc ) , si mergeam io cu alal , si il vedem pe BECALII !!!! :))) Ne ducem noi la el si ne batem joc de el ..... il luam la mijto ...... si facea Gigi , ba huliganilor , vin io dupa voi :))))) si ne alerga =))) . Pe urma ii fur telefornu , si ma ia la bataie :| , si nu mai vroiam sa ii dau tel , imi zicea ca are numere importate ..... :D , venise presa :))) , ma urmasem pe o duba , ca sa nu ma mai bata :))) , si i-am zis sa ma lase in pace , si mi-a zis sa ii dau carteala , ca are nr importante .................... si i-am dat foc la cartela !!!!!!!!!! :D , si pe urma m-am sculat sa fac nevoile :))) . Da ce realistic a fost visul , as vrea sa se intample si in realitate :rolleyes:

 

 

Later Edit : Acum esti multumit fane ?? :biggrin:

fane_casieru27.08.2007 10:33

"si pe urma m-am sculat sa ma pis "

 

Eee...mai Danny aici ai cam dat cu "mucii`n ciorba"

-=Danny=-27.08.2007 12:19

L-a vazut cineva pe Axl23 , ca nu l-am vazut de cateva zile pe forum , ce-o fii patit ??? Nu e timpul sa ne facem griji ?? :unsure:

Azzido27.08.2007 12:32

Danny, vezi ca ai inceput iar sa o comiti.

Ma gandesc ca se apropie o "vacanta" neprogramata daca o mai tii in stilul asta.

**alex**29.08.2007 11:41

E cazul sa-l dam disparut din nou pe danny ?

Wally29.08.2007 11:51

E cazul sa-l dam disparut pe Axl ca eu nu l-am mai vazut cam de mult...

Axl? Tequila sa fie de vina?

-=Danny=-29.08.2007 14:55

Io l-am dat disparut mai de mnult pe Axl23 , si mi s-a recomandat o vacanta neprogramata , din cauza ca imi faceam griji pentru moderatorul nostru .....

Wally29.08.2007 15:02

Sper sa nu mi se recomande si mie acelasi lucru pentru ca am indraznit sa ma interesez de unul dintre moderatori :unsure:

-=Danny=-29.08.2007 20:14

WALLYYYYY !!!!!! Ajutama !?!?!??!?! De ce nu pot sa votez jucatoriii ??? Ca trebuie sa le dau 10 lu Dica si lui ZAPATA !!!!!!!! Vrau sa le dau 10 la toti :(((((((

c.ronaldo1730.08.2007 15:44

Fantastic! Se uita cineva la Otelul-Sofia? Nu am mai vazut de mult o echipa romaneasca capabila sa rateze atatea ocazii mari.

ann30.08.2007 15:47
Fantastic! Se uita cineva la Otelul-Sofia? Nu am mai vazut de mult o echipa romaneasca capabila sa rateze atatea ocazii mari.

 

saracii ... era frumos sa se califice si ei mai ales ca nimeni nu se astepta sa urce din Intertoto in UEFA si sa avem 5 echipe in cupele europene .mare pacat.... pentru ca puteau lejer sa mearga si ei mai departe :mellow:

c.ronaldo1730.08.2007 16:01

Vreau doar sa remarc ca cei de la Otelul Galati s-au luptat pana in minutul 95 si au transpirat cu totii fata de spurcati care la 1-1 au cazut toti pe teren.

 

 

 

@ann

 

Dinamo=Spurcati :)

ann30.08.2007 16:04
Vreau doar sa remarc ca cei de la Otelul Galati s-au luptat pana in minutul 95 si au transpirat cu totii fata de spurcati care la 1-1 au cazut toti pe teren.

care spurcati? :unsure:

fane_casieru30.08.2007 18:29
care spurcati? :unsure:

 

@ann - e clar ....esti praf.

ann30.08.2007 18:32
@ann - e clar ....esti praf.

trebuie sa stiu ce gandeste fiecare ? nu am de unde sa ghicesc la cine se refera( daca o fi Dinamo sau altii) ...nu stiu ce te derajeaza... sau esti rautacios din fire?

fane_casieru30.08.2007 18:52
trebuie sa stiu ce gandeste fiecare ? nu am de unde sa ghicesc la cine se refera( daca o fi Dinamo sau altii) ...nu stiu ce te derajeaza... sau esti rautacios din fire?

 

@ann - m-ai ghicit sunt un batranel ursuz,rautacios,pus pe harta si senil

 

Dupa cum ti-a explicat si c.ronaldo17 SPURCATI = dinamovisti....si atat.

korynna30.08.2007 19:45

@ fane

Asa rau tu? :tongue:

bodanelu30.08.2007 20:01

fane senilul.. fane senilul.. :))) :))) :)))

axl2331.08.2007 11:15

@danny, hold your horses, unii mai au si servici.

fane_casieru31.08.2007 11:22
@ fane

Asa rau tu? :tongue:

 

Ssshtt..vreau sa fiu dur...poate-mi iese :tongue:

«110111213141251»