FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1456781251»
axl2316.08.2007 17:33

Super.

bodanelu16.08.2007 17:46

@axl23, pot sa te numesc cumva?

axl2316.08.2007 17:56

@bodanelu

Poti sa-mi spui cum vrei tu atat timp cat esti mai beat ca mine, noaptea e tanara si berea curge in continuare.

bodanelu16.08.2007 19:10

mai beat ca tine nu am cum sa fie.. ca nu am voie sa beau :((

vruiam doar sa te fac... gospodina :D

-=Danny=-16.08.2007 19:15
mai beat ca tine nu am cum sa fie.. ca nu am voie sa beau :((

vruiam doar sa te fac... gospodina :D

 

 

Axl Gospodina ......suna bine :biggrin: . Bodanelu , de ce zici ca Axl e gospodina ??:D ( io ii zic lu fratimio gospodina ca imi face omleta cu branza ....uneori )

axl2316.08.2007 19:15

:tongue:

Pai nu esti departe de adevar. Imi cam place sa ma gospodaresc.

-=Danny=-16.08.2007 19:18

Semeni cu fratimio ...... care e mai rau ca o mama :laugh: . Dimineata cand isi face patu lui , arunca patura mea pe jos , si urla la mine sa fac patu , dupa ce mananc , urla sa dau cu matura ( si el spala vasele ) , de cele mai multe ori nu dau .

fane_casieru16.08.2007 19:24
Semeni cu fratimio ...... care e mai rau ca o mama :laugh: . Dimineata cand isi face patu lui , arunca patura mea pe jos , si urla la mine sa fac patu , dupa ce mananc , urla sa dau cu matura ( si el spala vasele ) , de cele mai multe ori nu dau .

 

@Danny - Mi-e o mila de tine ce n-ai vazut....si tiranu`ala de fractu`...parca esti papusa lui.... :biggrin:

axl2316.08.2007 19:30
urla sa dau cu matura ( si el spala vasele ) , de cele mai multe ori nu dau .

PAI DE CE NU DAI, MA, NEMERNICULE???

bodanelu16.08.2007 19:31

Danny.. urat faci.. tre sa-ti ajuti fratele...

Wally16.08.2007 21:00
vruiam doar sa te fac... gospodina :D

 

:tongue:

Pai nu esti departe de adevar. Imi cam place sa ma gospodaresc.

Bodanelu, ai cam nimerit-o...Axl stie sa faca...salata de fructe de mare pentru "aia mica" :tongue:

axl2316.08.2007 23:21

Mama, m-am enervat negativ!!! N-am somn, frate, sunt insomniac!!!

Azzido16.08.2007 23:48

Bine ai venit in club ! :biggrin:

bodanelu17.08.2007 00:13
Bodanelu, ai cam nimerit-o...Axl stie sa faca...salata de fructe de mare pentru "aia mica" :tongue:

 

cine e "aia mica"? :D

 

@axl23 un masaj ceva?

fane_casieru17.08.2007 07:16
cine e "aia mica"? :D

 

@axl23 un masaj ceva?

 

@bodanelu - poate ALA mic.....si negru...de respira greu...si ti-am spus ca nu-i popa

@Danny daca ai terminat de maturat treci la spalat vase....si cat timp te odihnesti fa si piatza.

-=Danny=-17.08.2007 07:36
@Danny daca ai terminat de maturat treci la spalat vase....si cat timp te odihnesti fa si piatza.

 

 

No suck thing !!! Nu fac eu treburi deale casei , le face mama cand vine de la servici :biggrin:

axl2317.08.2007 09:06

Aia mica e prietena mea.

Bodanelu, nu fac masaje, nici nu primesc.

bodanelu17.08.2007 09:09

am vazut ca nu aveai somn.. si ma ofeream sa-ti trimit un masaj prin posta electonica

axl2317.08.2007 10:31

Nici macar prin posta electronica. In schimb ai putea sa-mi trimiti niste bani.

bodanelu17.08.2007 11:13

de bani am si eu nevoie..

axl2317.08.2007 11:25

Pai sa ne deschidem o casa de ajutorare reciproca.

**alex**17.08.2007 11:36

Pac si eu!

 

Suna mai bine Axl Gospodaru :biggrin:

axl2317.08.2007 11:38

Pai o sa vorbesc cu Azzido sa-mi schimba nick-ul acum, ce pot sa fac?

**alex**17.08.2007 11:42

Tu o sa fi adminul gospodar (gospodist) si Azzido adminul pacifist.

axl2317.08.2007 11:46

Aberezi.

 

 

 

In seara asta va spun adio, plec in Vama, canta Zdob si Zdub si Alternosfera, oricat as fi eu de anti-Stufstock nu pot sa-i ratez pe moldovenii mei.

 

Crap, nu mai plec nicaieri.

«1456781251»