a zis cineva de baut paici?care da un tuborg.....strong sa fie ca altfel nu primim....
a zis cineva de baut paici?care da un tuborg.....strong sa fie ca altfel nu primim....
a zis cineva de baut paici?care da un tuborg.....strong sa fie ca altfel nu primim....
@shmekeru - era vorba de sirop de patlagina...ce n-ai inteles ? :biggrin:
La Marriott :tongue:
Nu acolo, omu', ca se apuca de facut gratare cu pastrama de capra si-si iau interdictie.
Azi nu prea o sa moderez eu cine stie ce, am netu'-n pioneze. Deci, knock yourselfs (sau yourselves?!) out!
cam slabut topicul asta la cati off-topicieni erau pe aici.. ![]()
@Azzido daca-l muti la articole ![]()
baieti, ia luati de aici:
http://www.youtube.com/watch?v=nXXO5vUhZuk
daca noi suntem off-topic, astia sunt off-VIATA
))))))))))) s-a terminat smecheria cu ei
yeah, that's right, mother fuckers want me back in, uhhh, jeah, alea alea. :biggrin:
era sa uit:nu stiu daca ati procedat bine facandu-l pe axl23 moderator!Ca asta taie-n carne vie...
Mai ales cand mai chiefuieste :biggrin:
Ca tot sunt pe topic adecvat
: Ba vorbi azi c un dinamovist , si face la mine , ca ia bataie Steaua astaseara de la Bate , si fac io bine ma ...... daca ia bataie Steaua sau face egal , ii iau o bere , daca castiga Steaua , sa imi fac el cinste cu o bere ......da colo la el ca NU!!!! , si ii zisai ca numai gura e de ei dinamovistiii .......cred ca e ceva ce stiati dinaintea mea
, dar trebuia a eliberez asta din mine !!!!!
Alceva : Frate au scazut acctiunile la OLCHIM !!!!! .......mai bine bubuia tot combinatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alceva : Frate au scazut acctiunile la OLCHIM !!!!! .......mai bine bubuia tot combinatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
nu te grabi ca o sa vina si ziua aia....in acea zi tu nu vei mai fi printre noi:D
vai ce macabru sunt azi :laugh:
@st32ua
O ardem la misto.
Eu o ard in flacari. :biggrin:
Si mai nou, ma duc sa-mi iau abonament.
hai ciao dragi baieti si fete....va abandonez pentru cateva zile...am mai stat si azi ca trebuia sa imi iau abonament...acum ca am scapat de o grija pot sa plec linistit..."ne mai luam la misto" saptamana viitoare
Mai omule, iar esti On-topic!
Warn +20%
Ai grija!
byyyyeeee, sa revii cu texte noi..![]()
Azzidoo ... mersi pentru. ca mi`ai rezolvat problema de la user .. era de la voi .. ?
azzidoo .. acuma ca pot posta .. ma ajuti si cu semnatura asta ? nu merge nicicum ![]()
nu mere linku ..
da, era de la noi.
de ajutat cu semnatura nu am cum sa te ajut pt ca nu este permis cod html in semnatura.
Cam liniste azi pe-aici.
Cam liniste azi pe-aici.
Pai dupa victoria de aseara ne-a pierit chefu`de catarinca... :sad2:
Si mai nou, ma duc sa-mi iau abonament.
cum e la abonamente? sunt cozi mari? merge repede?
si inca ceva? poti sa te duci cu 2 buletine?
sau e nevoie sa fii in persoana?
Esti on-topic, ingeras.
@Carmina - poti lua si cu 2 buletine.Si la tribune s-au dat asa.
Cam liniste azi pe-aici.
Ne-au luat la mișto bielorușii. Pe ei, pe mama lor.
Ne-au luat la mișto bielorușii. Pe ei, pe mama lor.
........se poate doar PE MAMA LOR ???
bah ce boala am pe cerbii din parc...eram la jogging cu un pinguin..si a venit un cerb cu tupeu la mine...ca de ce alerg pe margine....ca trezesc balena care dormea pe mal ...si avenit o lupoaica boarfa rau cu o rochie stramta pa ea la brat cu un sturion patat...oricum....am ce am cu cerbii....
@dee
Somn ușor!
forever_STEAUA
mah ![]()
asta iti doresc si tie! in ultima vreme cred ca ai avut parte numai de nopti agitate ....sper ca, cosmarul Bate sa nu aiba o continuare....
si cand te gandesti ca spitalul 9 e atat de departe de tine, nu mi se pare corect...