FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1234561251»
shmekheru15.08.2007 11:26

a zis cineva de baut paici?care da un tuborg.....strong sa fie ca altfel nu primim....

fane_casieru15.08.2007 11:39
a zis cineva de baut paici?care da un tuborg.....strong sa fie ca altfel nu primim....

 

@shmekeru - era vorba de sirop de patlagina...ce n-ai inteles ? :biggrin:

axl2315.08.2007 12:18
La Marriott :tongue:

Nu acolo, omu', ca se apuca de facut gratare cu pastrama de capra si-si iau interdictie.

 

Azi nu prea o sa moderez eu cine stie ce, am netu'-n pioneze. Deci, knock yourselfs (sau yourselves?!) out!

bodanelu15.08.2007 13:48

cam slabut topicul asta la cati off-topicieni erau pe aici.. :)

@Azzido daca-l muti la articole :))

ne_faci_un_gol15.08.2007 15:26

baieti, ia luati de aici:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nXXO5vUhZuk

 

 

daca noi suntem off-topic, astia sunt off-VIATA :))))))))))))) s-a terminat smecheria cu ei

Azzido15.08.2007 16:47

yeah, that's right, mother fuckers want me back in, uhhh, jeah, alea alea. :biggrin:

-=Danny=-15.08.2007 16:52
era sa uit:nu stiu daca ati procedat bine facandu-l pe axl23 moderator!

Ca asta taie-n carne vie... :wacko:

 

 

Mai ales cand mai chiefuieste :biggrin:

 

 

Ca tot sunt pe topic adecvat :D : Ba vorbi azi c un dinamovist , si face la mine , ca ia bataie Steaua astaseara de la Bate , si fac io bine ma ...... daca ia bataie Steaua sau face egal , ii iau o bere , daca castiga Steaua , sa imi fac el cinste cu o bere ......da colo la el ca NU!!!! , si ii zisai ca numai gura e de ei dinamovistiii .......cred ca e ceva ce stiati dinaintea mea :P , dar trebuia a eliberez asta din mine !!!!!

 

 

Alceva : Frate au scazut acctiunile la OLCHIM !!!!! .......mai bine bubuia tot combinatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

shmekheru15.08.2007 19:33
Alceva : Frate au scazut acctiunile la OLCHIM !!!!! .......mai bine bubuia tot combinatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

nu te grabi ca o sa vina si ziua aia....in acea zi tu nu vei mai fi printre noi:D

vai ce macabru sunt azi :laugh:

St32uA16.08.2007 06:15
forzateauafularsteaua2 Salut sunt nou pe aici :biggrin: ce faceti :laugh:
axl2316.08.2007 07:25

@st32ua

O ardem la misto.

Azzido16.08.2007 10:06

Eu o ard in flacari. :biggrin:

Si mai nou, ma duc sa-mi iau abonament.

shmekheru16.08.2007 10:10

hai ciao dragi baieti si fete....va abandonez pentru cateva zile...am mai stat si azi ca trebuia sa imi iau abonament...acum ca am scapat de o grija pot sa plec linistit..."ne mai luam la misto" saptamana viitoare

 

 

Mai omule, iar esti On-topic!

Warn +20%

Ai grija!

Dragoshel16.08.2007 10:12

byyyyeeee, sa revii cu texte noi..:D

cRiss4Steaua16.08.2007 10:58

Azzidoo ... mersi pentru. ca mi`ai rezolvat problema de la user .. era de la voi .. ?

 

azzidoo .. acuma ca pot posta .. ma ajuti si cu semnatura asta ? nu merge nicicum :))

nu mere linku ..

Azzido16.08.2007 12:02

da, era de la noi.

de ajutat cu semnatura nu am cum sa te ajut pt ca nu este permis cod html in semnatura.

axl2316.08.2007 13:11

Cam liniste azi pe-aici.

fane_casieru16.08.2007 13:21
Cam liniste azi pe-aici.

 

Pai dupa victoria de aseara ne-a pierit chefu`de catarinca... :sad2:

carminastan16.08.2007 13:22
Si mai nou, ma duc sa-mi iau abonament.

 

cum e la abonamente? sunt cozi mari? merge repede?

si inca ceva? poti sa te duci cu 2 buletine? :D sau e nevoie sa fii in persoana?

 

Esti on-topic, ingeras.

fane_casieru16.08.2007 13:24

@Carmina - poti lua si cu 2 buletine.Si la tribune s-au dat asa.

forever_STEAUA16.08.2007 13:25
Cam liniste azi pe-aici.

 

 

Ne-au luat la mișto bielorușii. Pe ei, pe mama lor.

fane_casieru16.08.2007 13:28
Ne-au luat la mișto bielorușii. Pe ei, pe mama lor.

 

........se poate doar PE MAMA LOR ???

Recoba16.08.2007 13:48

bah ce boala am pe cerbii din parc...eram la jogging cu un pinguin..si a venit un cerb cu tupeu la mine...ca de ce alerg pe margine....ca trezesc balena care dormea pe mal ...si avenit o lupoaica boarfa rau cu o rochie stramta pa ea la brat cu un sturion patat...oricum....am ce am cu cerbii....

forever_STEAUA16.08.2007 13:55

@dee

 

Somn ușor!

dee16.08.2007 14:23

forever_STEAUA

 

mah :dry:

asta iti doresc si tie! in ultima vreme cred ca ai avut parte numai de nopti agitate ....sper ca, cosmarul Bate sa nu aiba o continuare....

Azzido16.08.2007 14:25

si cand te gandesti ca spitalul 9 e atat de departe de tine, nu mi se pare corect...

«1234561251»