@Dragoshel
Nu fi scabros, e sor'mea, baaa!
@Dragoshel
Nu fi scabros, e sor'mea, baaa!
@DragoshelNu fi scabros, e sor'mea, baaa!
da baaa, dar noi vrem aslu' ala. :biggrin:
Bine c-ati tabarat toti pe mine si pe asl-u' lu' sor'-mea. Parc-ati fi o gasca de hiene-n calduri. A, mi-am adus aminte, sor'-mea e al 25.000-lea inregistrat pe site, am pus-o eu, am crezut ca se da un premiu, ceva. Da' de unde... Oameni neseriosi...
moooaaa Azzido baga si numara pana la 25.000 io poate mai scot ceva de la axl ![]()
Bine c-ati tabarat toti pe mine si pe asl-u' lu' sor'-mea. Parc-ati fi o gasca de hiene-n calduri. A, mi-am adus aminte, sor'-mea e al 25.000-lea inregistrat pe site, am pus-o eu, am crezut ca se da un premiu, ceva. Da' de unde... Oameni neseriosi...
baaa, cica te-au facut astia moderator...
macar o bere, frate... :biggrin:
Pai trebuia s-o faca pe sor'mea, nu pe mine. Berea o dau cand veniti la mare.
asa azzido, ma dai la o parte acuma...
Hai ma, ca stau in suspans. Fa un bine forumului si dezvaluie varsta surorii tale
.
P.S : Prevad ca mai mult de 12 ani nu are :laugh: .
18
E tare chestia asta cu moderatu', I feel special.
18
E tare chestia asta cu moderatu', I feel special.
Congrashulacion.
P.S: Incepe sa imi placa topicul asta :laugh: .
asa azzido, ma dai la o parte acuma...
nu te mai dorim, huliganule ! :biggrin:
@ Khalid ai venit tarziu, intai azzido si-apoi io
Nu e cu suparare, stau la rand, sunt baiat rabdator :laugh: .
P.S: Keep going with off-topic.
Insfarsit un topic pe gustul meu...
Aici nu mai pot fi acuzat de @daffy,@miaus, @fsoica, si @radutheodor ca aberez...
De fapt,nu e doar pe gustul meu,vad ca e populat...
ma voi nu auziti?
Avertisment 10%.
Ca tot se abereaqza aici in voi , si altundeva nu aveam unde sa zic asta , fara sa am probleme cu axl23 , zic aici
. Ba bubui combinatu de la mine din oras ( rm . Valcea , asa ca ai grija Bodanele ) , si vazui azi 4 elicoptere , trei salvari , 4 de politie , ca se duceal la catastrofa frate !!!! Si totusi , mi se pare ca mai crescui cativa centimetri de dimineata si pana acum , de la radiati ..... poate imi mai treste inca un cap ( pe urma nu mai sunt probleme )
.
Danny, esti sarea si piperul !
Nu ma simt bine daca nu citesc macar o data pe zi un post offtopic de-al tau. :tongue:
poate imi mai treste inca un cap ( pe urma nu mai sunt probleme ).
Problema e alta: cel nou sa fie de calitate superioara astuia pe care-l posezi acuma... :biggrin:
era sa uit:nu stiu daca ati procedat bine facandu-l pe axl23 moderator!
Ca asta taie-n carne vie... ![]()
lasa ca nu taie pe nimeni, garantez.
i-am facut testele psihologice inainte de inrolare. ![]()
Vreau si eu sa fiu moderator pentru o zi :biggrin:
inca unul pe care sa-l pup in fund sa nu-mi iau warn, ban etc... axl23, cand mi-l arati? :tongue:
@Danny norocul tau ca nu bubui un turn dala aflat la vreo 100 de m, plin cu nu stiu ce substanta.. ca acum erai ingeras....
daca tot e topic de aberat... AM ULCER
(((((
@bodanelu
Am auzit ca ulceru' trece daca pupi fesieri.
da? o incerc si peasta ![]()
Tare, fratilor! Dupa meciul echipei militziei (bun de altfel, indiferent de o serie de opinii, totusi se intorc cu un 1-1 cu ss lazio) am intrat pe site-ul gsp. Horror, doar injuraturi, dintre cele mai grotesti intre stelisti si de-ai lor. Cam aiurea, dar asta e. Sper sa avem noi maine niste motive serioase sa comentam pe-aici jocul nostru.
Forza Steaua!!!!!
Question.. I.N.Money e mai vechi ca axl23 in functia de moderator?
Nu,am primit amandoi simultan apelativul de moderatori :biggrin: