FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«12341251»
axl2314.08.2007 17:49

@Dragoshel

Nu fi scabros, e sor'mea, baaa!

Azzido14.08.2007 17:55
@Dragoshel

Nu fi scabros, e sor'mea, baaa!

da baaa, dar noi vrem aslu' ala. :biggrin:

axl2314.08.2007 17:59

Bine c-ati tabarat toti pe mine si pe asl-u' lu' sor'-mea. Parc-ati fi o gasca de hiene-n calduri. A, mi-am adus aminte, sor'-mea e al 25.000-lea inregistrat pe site, am pus-o eu, am crezut ca se da un premiu, ceva. Da' de unde... Oameni neseriosi...

Dragoshel14.08.2007 18:01

moooaaa Azzido baga si numara pana la 25.000 io poate mai scot ceva de la axl :))

Azzido14.08.2007 18:29
Bine c-ati tabarat toti pe mine si pe asl-u' lu' sor'-mea. Parc-ati fi o gasca de hiene-n calduri. A, mi-am adus aminte, sor'-mea e al 25.000-lea inregistrat pe site, am pus-o eu, am crezut ca se da un premiu, ceva. Da' de unde... Oameni neseriosi...

 

baaa, cica te-au facut astia moderator...

macar o bere, frate... :biggrin:

 

Pai trebuia s-o faca pe sor'mea, nu pe mine. Berea o dau cand veniti la mare.

Dragoshel14.08.2007 18:31

asa azzido, ma dai la o parte acuma...

Khalid14.08.2007 18:31

Hai ma, ca stau in suspans. Fa un bine forumului si dezvaluie varsta surorii tale :huh: .

 

P.S : Prevad ca mai mult de 12 ani nu are :laugh: .

axl2314.08.2007 18:33

18

 

E tare chestia asta cu moderatu', I feel special.

Khalid14.08.2007 18:36
18

 

E tare chestia asta cu moderatu', I feel special.

 

Congrashulacion.

 

P.S: Incepe sa imi placa topicul asta :laugh: .

Azzido14.08.2007 18:36
asa azzido, ma dai la o parte acuma...

 

nu te mai dorim, huliganule ! :biggrin:

Dragoshel14.08.2007 18:38

@ Khalid ai venit tarziu, intai azzido si-apoi io

Khalid14.08.2007 19:44

Nu e cu suparare, stau la rand, sunt baiat rabdator :laugh: .

 

 

P.S: Keep going with off-topic.

danimarcu14.08.2007 19:48

Insfarsit un topic pe gustul meu...

Aici nu mai pot fi acuzat de @daffy,@miaus, @fsoica, si @radutheodor ca aberez...

De fapt,nu e doar pe gustul meu,vad ca e populat...

shmekheru14.08.2007 19:54

ma voi nu auziti?

 

 

Avertisment 10%.

-=Danny=-14.08.2007 21:33

Ca tot se abereaqza aici in voi , si altundeva nu aveam unde sa zic asta , fara sa am probleme cu axl23 , zic aici :D . Ba bubui combinatu de la mine din oras ( rm . Valcea , asa ca ai grija Bodanele ) , si vazui azi 4 elicoptere , trei salvari , 4 de politie , ca se duceal la catastrofa frate !!!! Si totusi , mi se pare ca mai crescui cativa centimetri de dimineata si pana acum , de la radiati ..... poate imi mai treste inca un cap ( pe urma nu mai sunt probleme ) :D .

Azzido14.08.2007 21:48

Danny, esti sarea si piperul !

Nu ma simt bine daca nu citesc macar o data pe zi un post offtopic de-al tau. :tongue:

danimarcu14.08.2007 22:19
poate imi mai treste inca un cap ( pe urma nu mai sunt probleme ) :D .

 

Problema e alta: cel nou sa fie de calitate superioara astuia pe care-l posezi acuma... :biggrin:

 

era sa uit:nu stiu daca ati procedat bine facandu-l pe axl23 moderator!

Ca asta taie-n carne vie... :wacko:

Azzido14.08.2007 22:27

lasa ca nu taie pe nimeni, garantez.

i-am facut testele psihologice inainte de inrolare. :happy:

korynna14.08.2007 22:29

Vreau si eu sa fiu moderator pentru o zi :biggrin:

bodanelu14.08.2007 22:30

inca unul pe care sa-l pup in fund sa nu-mi iau warn, ban etc... axl23, cand mi-l arati? :tongue:

@Danny norocul tau ca nu bubui un turn dala aflat la vreo 100 de m, plin cu nu stiu ce substanta.. ca acum erai ingeras....

 

daca tot e topic de aberat... AM ULCER :((((((

axl2314.08.2007 22:38

@bodanelu

Am auzit ca ulceru' trece daca pupi fesieri.

bodanelu14.08.2007 22:39

da? o incerc si peasta :D

milovan djilas14.08.2007 22:41

Tare, fratilor! Dupa meciul echipei militziei (bun de altfel, indiferent de o serie de opinii, totusi se intorc cu un 1-1 cu ss lazio) am intrat pe site-ul gsp. Horror, doar injuraturi, dintre cele mai grotesti intre stelisti si de-ai lor. Cam aiurea, dar asta e. Sper sa avem noi maine niste motive serioase sa comentam pe-aici jocul nostru.

Forza Steaua!!!!!

bodanelu14.08.2007 22:45

Question.. I.N.Money e mai vechi ca axl23 in functia de moderator?

I.N.Money14.08.2007 22:48

Nu,am primit amandoi simultan apelativul de moderatori :biggrin:

«12341251»