mda.. inca unul.. felicitarile mele dragi mosului ![]()
mda.. inca unul.. felicitarile mele dragi mosului ![]()
Prea multi oameni ai legii pe forum, deja ma gandesc daca sa mai postez sau nu. Va dau astia bulane, pistoale, ceva?
Pai ce noi suntem de la BGS ? :biggrin:
@I.N.Money
Becali George Security :laugh:
I think i love you!
![]()
I think I love you too...
I'm here to save you girl,
Come be in Azzido's world,
I wanna grow together,
Let's let our love unfurl.
You know you want me baby,
You know I want you too,
They call me Superman,
I'm here to rescue you,
I wanna save you girl...
asl pls, gtg, brb, shit & stuff :biggrin: ![]()
Oh my god, va iau eu o camera la hotel?! :laugh:
Adminul pacifist e romantic :tongue:
You know I want you baby!
PS:Incerc sa ma pun si eu bine cu boss'ul ![]()
La Marriott :tongue:
Oh my god, va iau eu o camera la hotel?! :laugh:
chiar te rog, numai sa aiba internet, TV si aere conditionate :tongue:
La Marriott :tongue:
da, da...la Marriott ca este langa locul munca ![]()
In cazul asta hotelul lui Copos e potrivit ! :laugh:
buna dimineata........am revenit.........defapt yo acush plec...ma duc sa ma culc.....nb(adica neata buna)
Felicitari Axl si I.N.Money...daca stau la coada mai apuc si io`?
Money...avem cumva ceva in comun ?
fane fane... asteapta.. sunt si eu la coada... ![]()
deci, dupa mine
:D
@I.N.M tare asta cu offtopicul in topicul de offtopice ![]()
@Danny te-a afectat explozia?
@bodanelu - pei nu se ia in functie de varsta ??? :biggrin: :biggrin:
nu cred.. ![]()
dar ca esti mai mare ca mine.. te las sa stai in fata mea la coada... si dai si tu un cico la urmatoarea sedinta AISS ![]()
Am observat ca pe topicul asta se posteaza la orice ora din zi si din noapte. Moderatorii astia nici la ora 2:00, 3:00 sau 4:00 nu ne lasa sa ne facem de cap... Sunt 24 din 24 cu ochii pe noi. ![]()
Bai comunistilor care sunteti voi comunisti! Nu va e rusine... In tara Romaneasca sa mai faceti d'astea... Bah, pa' il chem eu pa Zmarandescu va face 3 din voi, "vagabontilor" !
pak pak, m'ati intzeles? steagro
nu cred..dar ca esti mai mare ca mine.. te las sa stai in fata mea la coada... si dai si tu un cico la urmatoarea sedinta AISS
Heineken - se stie .....probabil cel mai bun CICO din lume.
aloo aloo mai usor cu Mariotu' deja va rasfatati prea mult, punem noi mana de la mana, va luam pe datorie O sampanie, 2 pahare de plastic, si mergeti la care vreti acasa.
E mai bine asa....
PS: sa nu beti toata sampania ca a doua oara beti apa.
@fane nuuuuu.. n-am voie alcool
(
@Dragoshel.. decat sa mai dam bani si pe pahare.. nu le putem cumpara doua paie?
Mai bine sa stea fiecare la casa lui decat sa mai dam bani pe paie. Sa incerce o chestie din'aia virtuala, cu webcam din'alea :laugh: .
@bodanelu - deci cum spuneam....Heineken....sans alcool...daca nici asa nu te conving,incercam si cu sirop de patlagina:D
n`am voie alcool, n-am voie acidulat. apa plata si lapte ![]()