FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«123451251»
bodanelu14.08.2007 22:52

mda.. inca unul.. felicitarile mele dragi mosului :))

Khalid14.08.2007 23:32

Prea multi oameni ai legii pe forum, deja ma gandesc daca sa mai postez sau nu. Va dau astia bulane, pistoale, ceva?

I.N.Money14.08.2007 23:36

Pai ce noi suntem de la BGS ? :biggrin:

Azzido14.08.2007 23:39
Vreau si eu sa fiu moderator pentru o zi :biggrin:

gata, am rezolvat. :happy:

corina.jpg

korynna14.08.2007 23:43
:blush: I think i love you! :wub:
Khalid14.08.2007 23:44

@I.N.Money

 

Becali George Security :laugh:

Azzido14.08.2007 23:47
:blush: I think i love you! :wub:

 

I think I love you too...

I'm here to save you girl,

Come be in Azzido's world,

I wanna grow together,

Let's let our love unfurl.

You know you want me baby,

You know I want you too,

They call me Superman,

I'm here to rescue you,

I wanna save you girl...

 

asl pls, gtg, brb, shit & stuff :biggrin: :wub:

Khalid14.08.2007 23:53

Oh my god, va iau eu o camera la hotel?! :laugh:

korynna14.08.2007 23:54

Adminul pacifist e romantic :tongue:

 

You know I want you baby!

PS:Incerc sa ma pun si eu bine cu boss'ul :happy:

I.N.Money14.08.2007 23:58

La Marriott :tongue:

Azzido15.08.2007 00:00
Oh my god, va iau eu o camera la hotel?! :laugh:

chiar te rog, numai sa aiba internet, TV si aere conditionate :tongue:

 

La Marriott :tongue:

 

da, da...la Marriott ca este langa locul munca :D

Khalid15.08.2007 00:01

In cazul asta hotelul lui Copos e potrivit ! :laugh:

I.N.Money15.08.2007 02:10

Offtopic la thread-ul de offtopice :

Despre campionat de Fifa se discuta :

AICI

shmekheru15.08.2007 04:58

buna dimineata........am revenit.........defapt yo acush plec...ma duc sa ma culc.....nb(adica neata buna)

fane_casieru15.08.2007 06:55

Felicitari Axl si I.N.Money...daca stau la coada mai apuc si io`?

Money...avem cumva ceva in comun ?

bodanelu15.08.2007 07:02

fane fane... asteapta.. sunt si eu la coada... :)

deci, dupa mine :D :D

@I.N.M tare asta cu offtopicul in topicul de offtopice :))

 

@Danny te-a afectat explozia?

fane_casieru15.08.2007 07:04

@bodanelu - pei nu se ia in functie de varsta ??? :biggrin: :biggrin:

bodanelu15.08.2007 07:06

nu cred.. :D

dar ca esti mai mare ca mine.. te las sa stai in fata mea la coada... si dai si tu un cico la urmatoarea sedinta AISS :D

c.ronaldo1715.08.2007 07:13

Am observat ca pe topicul asta se posteaza la orice ora din zi si din noapte. Moderatorii astia nici la ora 2:00, 3:00 sau 4:00 nu ne lasa sa ne facem de cap... Sunt 24 din 24 cu ochii pe noi. :blink:

 

Bai comunistilor care sunteti voi comunisti! Nu va e rusine... In tara Romaneasca sa mai faceti d'astea... Bah, pa' il chem eu pa Zmarandescu va face 3 din voi, "vagabontilor" !

 

pak pak, m'ati intzeles? steagro

fane_casieru15.08.2007 07:24
nu cred.. :D

dar ca esti mai mare ca mine.. te las sa stai in fata mea la coada... si dai si tu un cico la urmatoarea sedinta AISS :D

 

Heineken - se stie .....probabil cel mai bun CICO din lume.

Dragoshel15.08.2007 07:48

aloo aloo mai usor cu Mariotu' deja va rasfatati prea mult, punem noi mana de la mana, va luam pe datorie O sampanie, 2 pahare de plastic, si mergeti la care vreti acasa.

E mai bine asa....

 

PS: sa nu beti toata sampania ca a doua oara beti apa.

bodanelu15.08.2007 07:58

@fane nuuuuu.. n-am voie alcool :((

@Dragoshel.. decat sa mai dam bani si pe pahare.. nu le putem cumpara doua paie?

Khalid15.08.2007 09:29

Mai bine sa stea fiecare la casa lui decat sa mai dam bani pe paie. Sa incerce o chestie din'aia virtuala, cu webcam din'alea :laugh: .

fane_casieru15.08.2007 09:47

@bodanelu - deci cum spuneam....Heineken....sans alcool...daca nici asa nu te conving,incercam si cu sirop de patlagina:D

bodanelu15.08.2007 10:50

n`am voie alcool, n-am voie acidulat. apa plata si lapte :))

«123451251»