FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1345671251»
forever_STEAUA16.08.2007 14:36

@dee

 

Te înșeli. Am dormit ca un prunc!

danimarcu16.08.2007 14:38
Cam liniste azi pe-aici.

 

Cam. :sad2:

Sper sa fim in verva incepand de duminica seara ...

cRiss4Steaua16.08.2007 14:50

ms azzidoo ...... dar .. inainte ... era permis nu?

bodanelu16.08.2007 15:34

@dee nu mah! ca f_S e o fata :))

dee16.08.2007 15:42

si eu :tongue:

dar mi-am spus ca "suna" mai bine Dee,mai barbatesc, decat un banal Deea ...

bodanelu16.08.2007 15:44

ups.. am nimerit intr-un conflict... intre fete :D

axl2316.08.2007 15:46

@bodanelu

@Dee(a)

Ori va luati o camera, ori mutati discutia la "Aberatii".

dee16.08.2007 15:50

sterge-mi te rog toate mesajele care n-au legatura cu topicul acesta (inclusiv acesta) .... si gata! Eu nu pot sa o fac.

Banuiesc ca nu ti-e si tie usor sa ne citesti toate aberatiile....

bodanelu16.08.2007 15:50

pai vad ca deja m-ai mutat..

nu stiu daca vine si dee(a) :)

axl2316.08.2007 15:55

@bodanelu

Da-i un p.m., poate se infiripa ceva.

bodanelu16.08.2007 16:06

nu`s Azzido :))

axl2316.08.2007 16:09

Ha ha ha ha.

Azzido16.08.2007 16:43
sterge-mi te rog toate mesajele care n-au legatura cu topicul acesta (inclusiv acesta) .... si gata! Eu nu pot sa o fac.

Banuiesc ca nu ti-e si tie usor sa ne citesti toate aberatiile....

nu se sterge nimic, off topicul este la el acasa in aceasta sectiune.

steagro

dee16.08.2007 16:44
pai vad ca deja m-ai mutat..

nu stiu daca vine si dee(a) :)

 

 

dar rau am mai ajuns .... exilata la "misto" :biggrin:

hmmm, partea buna e ca ne putem razbuna putin pe axl, aici, nu?

alice4steauaBUC16.08.2007 16:44

hehe..interesant topic...abia acum am aflat de el..asta e..daca am absentat in ultima vreme :blink:

axl2316.08.2007 16:46

@Dee

Dar chiar te rog, stimata domnisoara, razbuna-te in voie, eu ma duc sa mai torn niste ulei de masline din bidon in sticla, fac salata de vinete.

dee16.08.2007 17:00

salata de vinete? :))) si eu care credeam ca fugi pana jos sa-ti iei o bere rece si sa savurezi meciul ...

axl2316.08.2007 17:02

Aoleu, meciul! Pa, v-am lasat.

dee16.08.2007 17:07

stai linistit,nu te grabi, vezi sa nu ti se taie maioneza .... abia la 20,30 incepe meciul , ai vreme :tongue:

Intre timp mai trag si eu putin cu ochiul pe forumul asta, nu stiu cine l-a gandit, dar are unele articole interesante ... (chiar si grafica imi place)

axl2316.08.2007 17:12

Pe ce canal e?

Ca eu am doua televizoare da' pana se termina "Un nou inceput" n-am voie la Sony, si MegaVisionu' are banda scurta.

dee16.08.2007 17:17
Pe ce canal e?

Ca eu am doua televizoare da' pana se termina "Un nou inceput" n-am voie la Sony, si MegaVisionu' are banda scurta.

 

 

pe Kanal D de la 20,30.

ma refer la meciul CFR- anat...(nu mai stiu cum)

 

iar pe Sport Ro e reluarea meciul Steaua-Bate

 

p.s vinete ...acuma imi spui de "un nou inceput" :huh: .... +lb. franceza ...

Virgil16.08.2007 17:20
ma refer la meciul CFR- anat...(nu mai stiu cum)

 

Anorthosis Famagusta! steagsahmic

axl2316.08.2007 17:21

Nu eu ma uit la "un nou inceput", tocmai de-aia n-am voie la teveul cu banda lata. dar daca e pe canalde e bine, numai ca eu credeam ca joaca Otelul. AAAAAAAAA, acum realizez eu de ce joaca Steaua duminica.

dee16.08.2007 17:23
Anorthosis Famagusta! steagsahmic

 

 

astia-s! cantau de zor azi pe strazile Clujului :))) au niste suporteri f haiosi si zgomotosi!

Wally16.08.2007 17:31
Nu eu ma uit la "un nou inceput", tocmai de-aia n-am voie la teveul cu banda lata. dar daca e pe canalde e bine, numai ca eu credeam ca joaca Otelul.

Dar joaca si Otelul, tot de la 20:30, pe sport.ro.

«1345671251»