@dee
Te înșeli. Am dormit ca un prunc!
@dee
Te înșeli. Am dormit ca un prunc!
Cam liniste azi pe-aici.
Cam. :sad2:
Sper sa fim in verva incepand de duminica seara ...
ms azzidoo ...... dar .. inainte ... era permis nu?
@dee nu mah! ca f_S e o fata ![]()
si eu :tongue:
dar mi-am spus ca "suna" mai bine Dee,mai barbatesc, decat un banal Deea ...
ups.. am nimerit intr-un conflict... intre fete ![]()
@bodanelu
@Dee(a)
Ori va luati o camera, ori mutati discutia la "Aberatii".
sterge-mi te rog toate mesajele care n-au legatura cu topicul acesta (inclusiv acesta) .... si gata! Eu nu pot sa o fac.
Banuiesc ca nu ti-e si tie usor sa ne citesti toate aberatiile....
pai vad ca deja m-ai mutat..
nu stiu daca vine si dee(a) ![]()
@bodanelu
Da-i un p.m., poate se infiripa ceva.
nu`s Azzido ![]()
Ha ha ha ha.
sterge-mi te rog toate mesajele care n-au legatura cu topicul acesta (inclusiv acesta) .... si gata! Eu nu pot sa o fac.Banuiesc ca nu ti-e si tie usor sa ne citesti toate aberatiile....
nu se sterge nimic, off topicul este la el acasa in aceasta sectiune.
steagro
pai vad ca deja m-ai mutat..nu stiu daca vine si dee(a)
dar rau am mai ajuns .... exilata la "misto" :biggrin:
hmmm, partea buna e ca ne putem razbuna putin pe axl, aici, nu?
hehe..interesant topic...abia acum am aflat de el..asta e..daca am absentat in ultima vreme ![]()
@Dee
Dar chiar te rog, stimata domnisoara, razbuna-te in voie, eu ma duc sa mai torn niste ulei de masline din bidon in sticla, fac salata de vinete.
salata de vinete?
) si eu care credeam ca fugi pana jos sa-ti iei o bere rece si sa savurezi meciul ...
Aoleu, meciul! Pa, v-am lasat.
stai linistit,nu te grabi, vezi sa nu ti se taie maioneza .... abia la 20,30 incepe meciul , ai vreme :tongue:
Intre timp mai trag si eu putin cu ochiul pe forumul asta, nu stiu cine l-a gandit, dar are unele articole interesante ... (chiar si grafica imi place)
Pe ce canal e?
Ca eu am doua televizoare da' pana se termina "Un nou inceput" n-am voie la Sony, si MegaVisionu' are banda scurta.
Pe ce canal e?Ca eu am doua televizoare da' pana se termina "Un nou inceput" n-am voie la Sony, si MegaVisionu' are banda scurta.
pe Kanal D de la 20,30.
ma refer la meciul CFR- anat...(nu mai stiu cum)
iar pe Sport Ro e reluarea meciul Steaua-Bate
p.s vinete ...acuma imi spui de "un nou inceput"
.... +lb. franceza ...
ma refer la meciul CFR- anat...(nu mai stiu cum)
Anorthosis Famagusta! steagsahmic
Nu eu ma uit la "un nou inceput", tocmai de-aia n-am voie la teveul cu banda lata. dar daca e pe canalde e bine, numai ca eu credeam ca joaca Otelul. AAAAAAAAA, acum realizez eu de ce joaca Steaua duminica.
Anorthosis Famagusta! steagsahmic
astia-s! cantau de zor azi pe strazile Clujului
) au niste suporteri f haiosi si zgomotosi!
Nu eu ma uit la "un nou inceput", tocmai de-aia n-am voie la teveul cu banda lata. dar daca e pe canalde e bine, numai ca eu credeam ca joaca Otelul.
Dar joaca si Otelul, tot de la 20:30, pe sport.ro.