FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«173747576771251»
c.ronaldo1704.12.2007 19:20

*************: E 3 in 1. :)

yo_marius04.12.2007 19:22

bine ca nu e d-aia de se freaca......ness parca ii zice...:wink:

axl2304.12.2007 19:24

Alo!

Alo!

Stati linistiti!

dee04.12.2007 19:24
Daca e cu vreo doua numere mai mare bagi si 2 torte :laugh:

 

ce bomba sexy pe stadion ....

 

le: astept rezumatul la pag.92, n-am inteles nimic.

fane_casieru'04.12.2007 19:26

Gata mah.....a aparut si alina_mihaela..chiar ma intrebam cand ?

yo_marius04.12.2007 19:29

@fane

 

ce le urmaresti frate!!!

 

daca nu te-as cunoaste as zice ca esti d-ala.....

 

si culmea,nu te cunosc,deci :CE D-ALA ESTI MA!!!!

 

d-ala = ************************************************** :wink:

c.ronaldo1704.12.2007 19:30

Alina_Mihaela..

Iti dam banii numai sa scoti un cuvant.. mic. :)

 

LE: Tu si Andreea

**alex**04.12.2007 19:30

Andreea e un fel de Marilena de la P7

axl2304.12.2007 19:34

M-am certat groaznic cu amica, cica daca o sa avem vreodata o fetita o sa-i punem numele .... nici nu mai stiu cum, oricum, un nume. NU! Pe fata mea n-o s-o cheme altfel decat Ileana Cosanzeana!

dee04.12.2007 19:40
M-am certat groaznic cu amica, cica daca o sa avem vreodata o fetita o sa-i punem numele ....

dar ce sens mai are sa o necajesti si sa te certi cu ea? oricum tu mergi sa o inregistrezi, tu alegi numele.

 

cunosc o strada cu numele asta :)

cRiss4Steaua04.12.2007 19:44

spuneti-mi si mie ce camera foto digitala sa iau, una buna , pe la 7-8 milioane .. maxim 10.

yo_marius04.12.2007 19:44

plm (daca e voie...daca nu sper sa apara 3 stelutze...) iar am vedenii......o/il vad pe flory!!! bai nene(sau tanti...) flory...explica-mi si mie cine esti si de ce nu mai vine armenteros la Steaua...

-=Danny=-04.12.2007 20:02
Alina_Mihaela..

Iti dam banii numai sa scoti un cuvant.. mic. :)

 

LE: Tu si Andreea

 

Numai ca Andreea , prietena ta , E MAI NEEMANCIPATA SI MA TRIMITE LA MUNCA !!! :angry:

 

PS : Mai emancipeaz-o si tu macar umpic !

-=Danny=-04.12.2007 20:14

Forever ... m-ai lasat PUF ... pe bune !!! :blink:

 

@Crissssss uitai sa te bag in lista .... stai ca te bag acum , da jucam fifa maine , sau dupa teza la info :D

 

@Marmota ... deocamdata o sa pun un deskop de pe calcu slab (4mb placa video ) .... dar o sa fine (reloaded) cu poza de pe server :D

 

@Propun sa se redenumeasca topicu : Poze cu deskopu tau :laugh:

Danny.JPG

alina_mihaela04.12.2007 20:21

Pfff ….si yo credeam ca nu ma vedeti :biggrin: da mey sunt cu ochii pe voi

 

@ c.Ronaldo , fane , danny , criss ... ete ca am scris si yo ceva :blink:

fane_casieru'04.12.2007 20:24

@alina

Doar atat poti...stai de 3 ani pe topicul asta si doar atat poti ????

 

LE: ..uite-o si pe Flory.....cred ca intra si ea prin februarie 2008...cu un: Da !

korynna04.12.2007 20:27

Pai e mai greu pana se integreaza :happy: Fiti si voi mai primitori.Uite acum e si Floryy aici...poate ne spune si ea ceva.

fane_casieru'04.12.2007 20:28

@Flory

 

...zi si tu DA...atat. :biggrin:

 

 

....am enervat-o .....scrie...scrie.....

korynna04.12.2007 20:30

Da' cat scrie...

Floryy04.12.2007 20:30

Ehh nu'i februarie 2008 e abia decembrie 2007.

DA! :blush:

Nu am scris prea mult:)) doar ma uitam si eu pe aici:))

korynna04.12.2007 20:32

Fane ai facut fetele sa vorbeasca...You're the man! :cool:

fane_casieru'04.12.2007 20:35

@alina & Floryy

 

Tocmai ma pregateam sa va fac un CV rau intentionat.

....cum ca ati fi cele mai rusinoase si sfioase si inocente fete de pe aici...si uite ca m-am inselat.

 

Acu` pe bune......doar atat puteti ???

 

Baietii avem persoane noi p`aici..nu ziceti nimic ?

Floryy04.12.2007 20:38

Acu' pe bune ce ai vrea sa scriu?

axl2304.12.2007 20:39

Fane, mare pisicher... Tinerete, inima zburdalnica...

 

 

@Floryy

Ia-ne la misto.

 

@criss

Recomand Canon sau Nikon. Un 6 mega e de ajuns.

dee04.12.2007 20:39

@Fane, felicitari .... n-ai fost un capcaun, n-ai speriat fetele, ma bucur ca IN SFRASIT au demostrat ca au 'glas' :) Mai exista o singura persoana care continua sa ne priveasca din umbra , Gabi_MS .... daca reusesti sa-l convingi si pe el sa posteze ceva, atunci esti ............

 

( scrie tu ce doresti la puncte puncte)

«173747576771251»