*************: E 3 in 1. ![]()
*************: E 3 in 1. ![]()
bine ca nu e d-aia de se freaca......ness parca ii zice...:wink:
Alo!
Alo!
Stati linistiti!
Daca e cu vreo doua numere mai mare bagi si 2 torte :laugh:
ce bomba sexy pe stadion ....
le: astept rezumatul la pag.92, n-am inteles nimic.
Gata mah.....a aparut si alina_mihaela..chiar ma intrebam cand ?
@fane
ce le urmaresti frate!!!
daca nu te-as cunoaste as zice ca esti d-ala.....
si culmea,nu te cunosc,deci :CE D-ALA ESTI MA!!!!
d-ala = ************************************************** :wink:
Alina_Mihaela..
Iti dam banii numai sa scoti un cuvant.. mic. ![]()
LE: Tu si Andreea
Andreea e un fel de Marilena de la P7
M-am certat groaznic cu amica, cica daca o sa avem vreodata o fetita o sa-i punem numele .... nici nu mai stiu cum, oricum, un nume. NU! Pe fata mea n-o s-o cheme altfel decat Ileana Cosanzeana!
M-am certat groaznic cu amica, cica daca o sa avem vreodata o fetita o sa-i punem numele ....
dar ce sens mai are sa o necajesti si sa te certi cu ea? oricum tu mergi sa o inregistrezi, tu alegi numele.
cunosc o strada cu numele asta ![]()
spuneti-mi si mie ce camera foto digitala sa iau, una buna , pe la 7-8 milioane .. maxim 10.
plm (daca e voie...daca nu sper sa apara 3 stelutze...) iar am vedenii......o/il vad pe flory!!! bai nene(sau tanti...) flory...explica-mi si mie cine esti si de ce nu mai vine armenteros la Steaua...
Alina_Mihaela..Iti dam banii numai sa scoti un cuvant.. mic.
LE: Tu si Andreea
Numai ca Andreea , prietena ta , E MAI NEEMANCIPATA SI MA TRIMITE LA MUNCA !!! ![]()
PS : Mai emancipeaz-o si tu macar umpic !
Forever ... m-ai lasat PUF ... pe bune !!! ![]()
@Crissssss uitai sa te bag in lista .... stai ca te bag acum , da jucam fifa maine , sau dupa teza la info ![]()
@Marmota ... deocamdata o sa pun un deskop de pe calcu slab (4mb placa video ) .... dar o sa fine (reloaded) cu poza de pe server ![]()
@Propun sa se redenumeasca topicu : Poze cu deskopu tau :laugh:
Pfff ….si yo credeam ca nu ma vedeti :biggrin: da mey sunt cu ochii pe voi
@ c.Ronaldo , fane , danny , criss ... ete ca am scris si yo ceva ![]()
@alina
Doar atat poti...stai de 3 ani pe topicul asta si doar atat poti ????
LE: ..uite-o si pe Flory.....cred ca intra si ea prin februarie 2008...cu un: Da !
Pai e mai greu pana se integreaza
Fiti si voi mai primitori.Uite acum e si Floryy aici...poate ne spune si ea ceva.
@Flory
...zi si tu DA...atat. :biggrin:
....am enervat-o .....scrie...scrie.....
Da' cat scrie...
Ehh nu'i februarie 2008 e abia decembrie 2007.
DA! ![]()
Nu am scris prea mult:)) doar ma uitam si eu pe aici:))
Fane ai facut fetele sa vorbeasca...You're the man! ![]()
@alina & Floryy
Tocmai ma pregateam sa va fac un CV rau intentionat.
....cum ca ati fi cele mai rusinoase si sfioase si inocente fete de pe aici...si uite ca m-am inselat.
Acu` pe bune......doar atat puteti ???
Baietii avem persoane noi p`aici..nu ziceti nimic ?
Acu' pe bune ce ai vrea sa scriu?
Fane, mare pisicher... Tinerete, inima zburdalnica...
@Floryy
Ia-ne la misto.
@criss
Recomand Canon sau Nikon. Un 6 mega e de ajuns.
@Fane, felicitari .... n-ai fost un capcaun, n-ai speriat fetele, ma bucur ca IN SFRASIT au demostrat ca au 'glas'
Mai exista o singura persoana care continua sa ne priveasca din umbra , Gabi_MS .... daca reusesti sa-l convingi si pe el sa posteze ceva, atunci esti ............
( scrie tu ce doresti la puncte puncte)