@yo
stai sa-l intreb pe tov.Alexandrion..poate stie el ceva.
@yo
stai sa-l intreb pe tov.Alexandrion..poate stie el ceva.
...chiar...ce pijamale aveti ???......fetele mah nu voi.
Eu nici n-am pijamale, dorm la nudul gol.
Si ca tot ai adus vorba de loterie...o vorba pe care am auzit-o aseara in peluza: "pune-i mana pe chelie sa castigi la loterie!" :laugh:
Apropos Fane, ai chelie? :biggrin:
@wally ai stat la nord mai pe sus? :laugh:
PS:Fane,danny nu te asculta,nu s-a dus la culcare!
@wally
da...am.. si am si burta si par pe fata....sforai ziua d`apai noaptea...si mai am o mana crescuta pe spate...in rest totul este normal
Apropos Fane, ai chelie? :biggrin:
de-ai sti ce barbat bine e Stefan....
@wally
n-are...inca...
@ fane
iar frate?? 2 seri la rand??? FELICITARI ce sa zic....
@ axl
credeam ca doar nudul meu e gol....
P.S. nu,nu dau web pe mess doar sa-mi vedeti voi nudul.....
@wally ai stat la nord mai pe sus? :laugh:
Da...cum de ti-ai dat seama? :biggrin:
@Wally
Cred ca korynna a fost cea care a strigat ![]()
@yostai sa-l intreb pe tov.Alexandrion..poate stie el ceva.
Fane ... am insomnii ca Alina .... vezi ca am scos o promisiune de la ea ca va posta mereu pe forum :biggrin:
PS : Io is the master ![]()
@Alex
Imi place sa cred ca Korynna nu are voce de barbat :biggrin:
Da...cum de ti-ai dat seama? :biggrin:
pai erai singurul care statea jos cuminte si manca seminte :laugh:
PS : Io is the master![]()
BAA!!!!! gou tu slip ma ca maine ai scoala!!!!
@Wally
Poate e ragusita..
P.S. Va trecut vreodata prin cap ca fane ar putea fi Stefan Banica si dee Andreea Marin ? ![]()
pai erai singurul care statea jos cuminte si manca seminte :laugh:
Oups...si tu m-ai vazut...
@danny
...cumetre....tu nu ai maine teza la mate ??
@alex cu stelute
acum daca tot ti-ai dat tu seama ....nu mai spune si la altii
Deni, treci la somn!
Gabi, zi ma ceva ca moare lumea de curiozitate.
bun, in sfarsit a aparut Gabi!
WELCOME, I'VE BEEN EXPECTING YOU!
fii bun si spune ceva... vrem si noi sa mergem la culcare linistiti ![]()
@Danny tu chiar ai teza la matematica?
vai mah, du-te si repeta formulele la trigonometrie
@fane fara stelute
Gata ciupanezule am tacut!
@ fane
dansezi pentru mine??? pls??
da dar singur asa ?
Deni, daca nu iei nota buna la teza ai de la mine un ban de 7 zile. Asa ca treci la somn!
(Deni cred ca isi inchipuie ca dupa ce iese el de pe forum noi ne dam in stamba, ne destrabalam, jucam poker pe dezbracatea, si pana dimineata stergem tot ca sa nu vada el)
ssssssst, Danny a adormit cu capul pe tastatura.
propun o liniste deplina.
Gabi m-a intrebat daca am citit "Arta razboiului" si-apoi a zis ca merge sa faca baie. Cred ca m-a luat la misto.
Marius Lacatus lalala....are jucatori de plus lalalala
WTF ????
BAUU!!!!!
@fane
cu cine vrei tu ma!!! vreau sa dansezi pentru mine cu alina plugaru!! si visul meu e........sa castig la loto....
P.S. abtine-te in a-mi invada posturile....Da' ce-are daca invadeaza?