FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«175767778791251»
fane_casieru'04.12.2007 21:19

@yo

stai sa-l intreb pe tov.Alexandrion..poate stie el ceva.

axl2304.12.2007 21:20
...chiar...ce pijamale aveti ???......fetele mah nu voi.

Eu nici n-am pijamale, dorm la nudul gol.

Wally04.12.2007 21:20

Si ca tot ai adus vorba de loterie...o vorba pe care am auzit-o aseara in peluza: "pune-i mana pe chelie sa castigi la loterie!" :laugh:

 

Apropos Fane, ai chelie? :biggrin:

korynna04.12.2007 21:25

@wally ai stat la nord mai pe sus? :laugh:

 

PS:Fane,danny nu te asculta,nu s-a dus la culcare!

fane_casieru'04.12.2007 21:25

@wally

da...am.. si am si burta si par pe fata....sforai ziua d`apai noaptea...si mai am o mana crescuta pe spate...in rest totul este normal

dee04.12.2007 21:26
Apropos Fane, ai chelie? :biggrin:

 

de-ai sti ce barbat bine e Stefan....

yo_marius04.12.2007 21:27

@wally

 

n-are...inca...

 

@ fane

 

iar frate?? 2 seri la rand??? FELICITARI ce sa zic....

 

@ axl

 

credeam ca doar nudul meu e gol....

 

 

P.S. nu,nu dau web pe mess doar sa-mi vedeti voi nudul.....

Wally04.12.2007 21:27
@wally ai stat la nord mai pe sus? :laugh:

Da...cum de ti-ai dat seama? :biggrin:

**alex**04.12.2007 21:28

@Wally

 

Cred ca korynna a fost cea care a strigat :))

-=Danny=-04.12.2007 21:29
@yo

stai sa-l intreb pe tov.Alexandrion..poate stie el ceva.

 

 

Fane ... am insomnii ca Alina .... vezi ca am scos o promisiune de la ea ca va posta mereu pe forum :biggrin:

 

PS : Io is the master :D

Wally04.12.2007 21:29

@Alex

 

Imi place sa cred ca Korynna nu are voce de barbat :biggrin:

fane_casieru'04.12.2007 21:30
Da...cum de ti-ai dat seama? :biggrin:

 

pai erai singurul care statea jos cuminte si manca seminte :laugh:

yo_marius04.12.2007 21:30
PS : Io is the master :D

 

 

BAA!!!!! gou tu slip ma ca maine ai scoala!!!!

**alex**04.12.2007 21:31

@Wally

:)) Poate e ragusita..

 

P.S. Va trecut vreodata prin cap ca fane ar putea fi Stefan Banica si dee Andreea Marin ? :mellow:

Wally04.12.2007 21:32
pai erai singurul care statea jos cuminte si manca seminte :laugh:

Oups...si tu m-ai vazut...

fane_casieru'04.12.2007 21:32

@danny

...cumetre....tu nu ai maine teza la mate ??

 

@alex cu stelute

acum daca tot ti-ai dat tu seama ....nu mai spune si la altii

axl2304.12.2007 21:35

Deni, treci la somn!

 

 

Gabi, zi ma ceva ca moare lumea de curiozitate.

dee04.12.2007 21:36

bun, in sfarsit a aparut Gabi!

WELCOME, I'VE BEEN EXPECTING YOU!

fii bun si spune ceva... vrem si noi sa mergem la culcare linistiti :)

 

@Danny tu chiar ai teza la matematica?

vai mah, du-te si repeta formulele la trigonometrie

**alex**04.12.2007 21:37

@fane fara stelute

Gata ciupanezule am tacut!

yo_marius04.12.2007 21:38

@ fane

 

dansezi pentru mine??? pls??

 

da dar singur asa ?

axl2304.12.2007 21:38

Deni, daca nu iei nota buna la teza ai de la mine un ban de 7 zile. Asa ca treci la somn!

 

(Deni cred ca isi inchipuie ca dupa ce iese el de pe forum noi ne dam in stamba, ne destrabalam, jucam poker pe dezbracatea, si pana dimineata stergem tot ca sa nu vada el)

dee04.12.2007 21:40

ssssssst, Danny a adormit cu capul pe tastatura.

propun o liniste deplina.

axl2304.12.2007 21:45

Gabi m-a intrebat daca am citit "Arta razboiului" si-apoi a zis ca merge sa faca baie. Cred ca m-a luat la misto.

El Nino_904.12.2007 21:46

Marius Lacatus lalala....are jucatori de plus lalalala

 

 

WTF ????

yo_marius04.12.2007 21:46

BAUU!!!!!

 

 

@fane

 

cu cine vrei tu ma!!! vreau sa dansezi pentru mine cu alina plugaru!! si visul meu e........sa castig la loto....

 

 

P.S. abtine-te in a-mi invada posturile....Da' ce-are daca invadeaza?

«175767778791251»